Smartfon Samsung Galaxy Xcover6 Pro 128 GB / 6 GB
Wideo 8Zdjęcia 9 |
Kup Samsung Galaxy Xcover6 Pro 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 20 →Samsung Galaxy Xcover6 Pro Enterprise Edition 5G 128GB - Black | 2 899 zł |
Samsung Smartfon Galaxy Xcover Pro 6 DS. Enterprise Edition Czarny TESAMPA | 2 923 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy Xcover 6 Pro 6/128GB 5G 6.6" 120Hz Czarny SM-G736 | 2 466 zł |
Smartphone SAMSUNG Galaxy XCover 6 Pro (G736) 6/128 GB Enterprise Edition | 3 338 zł |
Połączenie stylu i niezawodności
Smartfon Samsung Galaxy Xcover6 Pro różni się od większości wytrzymałych urządzeń stylowym wyglądem, niewielką wagą (240 gramów) i wysoką wydajnością. Procesor Snapdragon 778G zapewnia doskonałą wydajność zarówno w trybie pracy, jak i grania, a obsługa 5G przynosi dodatkowe korzyści w krajach, w których sieć jest już szeroko rozpowszechniona. Użytkownicy uzyskują szybszy dostęp do mobilnego Internetu i lepszą jakość połączeń. Pomimo tego, że smartfon spełnia wojskową normę MIL-STD-810H dotyczącą ochrony, jego konstrukcja wygląda na całkowicie cywilizowaną. Samsung Galaxy Xcover6 Pro jest odpowiedni zarówno dla studentów, jak i menedżerów, sportowców i lekarzy. Jego pancerna i stylowa obudowa wytrzyma różnorodne wyzwania, czy to wodę, piasek, brud czy wstrząsy (stopień ochrony IP68).
Spojrzenie w doskonałość
Telefon wyposażono w autorski wyświetlacz Infinity-V, który charakteryzuje się poprawionym odwzorowaniem kolorów i częstotliwością odświeżania 120 Hz. Dzięki temu obraz jest płynniejszy i bardziej szczegółowy. Różnica jest szczególnie zauważalna podczas grania, szczególnie w porównaniu do ekranów o zwykłej częstotliwości odświeżania 60 Hz. Matrycę chroni zaawansowane szkło Gorilla Glass Victus+, które zapobiega zarysowaniom i pęknięciom. Dodatkowo możliwa jest obsługa telefonu w rękawiczkach, gdy włączony jest tryb wysokiej czułości.
Szybki dostęp
Markowa aplikacja Samsung DeX umożliwia bezprzewodowe przesyłanie filmów lub prezentacji ze smartfona na duży ekran telewizora. Jednocześnie użytkownik może w pełni wykorzystać telefon do wielozadaniowości. Dwa programowalne przyciski można dostosować do wykonywania różnych funkcji i można je aktywować bez konieczności ich wcześniejszego odblokowywania.
Warto zwrócić także uwagę na autorski system bezpieczeństwa Knox firmy Samsung, którego algorytmy szyfrują dane i zapobiegają próbom włamań do systemu operacyjnego. Pomimo wyższej ceny smartfon posiada baterię o małej pojemności (4050 mAh), która nie zapewnia długiego czasu pracy na baterii. Problem ten częściowo rozwiązuje szybkie ładowanie.