Smartfon Samsung Galaxy M13 128 GB / 4 GB
Wideo 28Zdjęcia 29 |
Zamknij
Menu
Samsung Galaxy M13 128 GB / 4 GB
64 GB / 4 GB128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.6 ", 2408х1080 (20:9), 266 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Exynos 850
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 5 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:192 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Galaxy M13 128 GB / 4 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Samsung Galaxy M13 4/128GB Niebieski (SM-M135FLBVEUE) | 953 zł |
Smartfon Samsung M13, 4/128 GB, niebieski | 1 070 zł |
Samsung Galaxy M13 4gb/128gb 6.6´´ Dual Sim Zielony M135 4-128 GREECechy:Więcej wyświetlacza dla większej przestrzeni do gry:Rozszerz swój widok na 6,6-calowy wyświetlacz Infinity V Galaxy M13 i zobacz, co przegapiłeś. Dzięki technologii FHD+ Twoje codzienne treści są ostre, wyraźne i wyraźne.Minimal tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 887 zł |
Smartfon Samsung M13, 4/128 GB, niebieski | 930 zł |
Seria Samsung Galaxy M (średnie/design)Porównaj w tabeli →
od 1 900 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 173 g, super cienki
od 684 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Dimensity 6100+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 206 g, brak ładowarki
od 860 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 208 g, brak ładowarki
od 1 000 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 198 g
od 899 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 750G 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 198 g
od 2 021 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 900, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 176 g, super cienki
od 681 zł
6.6 ", 266 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 887 zł
6.6 ", 266 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 1 059 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 699 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 1 899 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 1 344 zł
6.4 ", 403 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Exynos 9611, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 6000 mAh, 188 g
Wideo recenzje
Jak włożyć kartę SIM i microSD do Samsunga Galaxy M13? Montaż karty pamięci oraz karty SIM
27 czerwca 202222 772 przegląd
Jak zrobić twardy reset na Samsungu Galaxy M13? Przywracanie ustawień fabrycznych w Samsungu M13
15 lipca 20229 651 przegląd
Jak skonfigurować Samsunga Galaxy M13 - pierwsze ustawienie urządzenia
26 czerwca 202220 890 przegląd
Jak nagrać ekran na Samsungu Galaxy M13?
6 lipca 20228 839 przegląd
Samsung Galaxy M13 4/64GB - smartfon, opinie, cena, wyświetlacz, procesor, pamięć, aparaty, funkcje
24 marca 20237 858 przegląd
Jak włączyć słownik w Samsungu Galaxy M13? Korekta tekstu Samsung Galaxy M13
4 lipca 20224 144 przegląd
Jak zrobić zrzut ekranu na Samsungu Galaxy M13?
1 lipca 202216 884 przegląd
Samsung Galaxy M13 - Najciekawsze funkcje
25 czerwca 202250 469 przegląd
Jak przenieść dane ze starego telefonu Android do Samsunga Galaxy M13? Transfer zdjęć, filmów, itp.
29 czerwca 202216 683 przegląd
Jak zrobić zrzut ekranu na samsung galaxy M13 (2 sposoby)
15 lipca 20223 954 przegląd
Jak włączyć NFC w Samsungu Galaxy M13?
14 lipca 20226 181 przegląd
Samsung Galaxy M13 Unboxing and REview - This Good Or Bad Phone
13 października 2022427 przegląd
samsung m13 | samsung m13 review | samsung m13 5g unboxing| सबसे सस्ता फोन | Yaqoob #m13 #samsung
22 lipca 2022173 przegląd
SAMSUNG GALAXY M13 5G VS POCO M3 PRO 5G FULL SPECIFICATION COMPARISON
1 sierpnia 2022236 przegląd
Samsung Galaxy M13 5G Full Review In Bengali / Samsung Galaxy M13 5G Specifications,Price
22 lipca 2022279 przegląd
Samsung galaxy M13 !! Unboxing !! 4,64GB !! Quick Unbox !! First look !! Rs 11999 !! Aqua green.
19 września 2022218 przegląd
samsung galaxy m13 Unboxing || #shorts #shortvideo #samsung #mobile
18 października 2022146 przegląd
Samsung Galaxy M13 vs Samsung Galaxy M23
30 maja 20222 100 przegląd
Samsung Galaxy F13 VS Galaxy M13 VS Galaxy A13
22 czerwca 202290 803 przegląd
Samsung Galaxy M13 5G With 12 GB Expandable Ram | Samsung Galaxy M13 5G Unboxing
5 sierpnia 2022353 przegląd
Samsung Galaxy A13 vs Samsung Galaxy M13 Quick Comparison
12 czerwca 2022849 przegląd
Samsung Galaxy M13 - Does it Come with Charger
17 lipca 20221 864 przegląd
Samsung Galaxy M13 - 5G,Dimensity 700,108MP Camera,5500mAh Battery,6GB RAM/Samsung Galaxy M13
7 grudnia 2021958 przegląd
Samsung Galaxy M13 Unboxing | Samsung M13 Review | Samsung Galaxy M13 Launch In India | Camera, Test
1 czerwca 2022213 przegląd
Samsung Galaxy M13 Vs Samsung Galaxy A13 4G - Full Comparison [Full Specifications]
27 lipca 20225 082 przegląd
Samsung galaxy M13 | Snapdragon 728 | 40MP Camera | 4GB RAM |
17 października 2021520 przegląd
SAMSUNG GALAXY M13 5G FREE FIRE MAX GAMEPLAY TEST || GALAXY M13 FREE FIRE MAX GAMING TEST || #m13
24 lipca 20222 540 przegląd
Samsung Galaxy M13 vs Samsung Galaxy M53 | Full Comparisons
29 maja 2022328 przegląd
Modyfikacje Samsung Galaxy M13
Ceny na Samsung Galaxy M13 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy M13 64 GB / 4 GB | od 681 zł | 13 oferty | ||
Samsung Galaxy M13 128 GB / 4 GB | od 887 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 766 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 203 g
od 860 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 208 g, brak ładowarki
od 783 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g, brak ładowarki
od 782 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 1 050 zł
5G, 6.82 ", 252 ppi, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 6, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 220 g
od 1 059 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 694 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Dimensity 6100+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g, brak ładowarki
od 800 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T618, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 746 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 198 g
od 765 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5050 mAh, 190 g
od 521 zł
6.7 ", 393 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5010 mAh, 184 g
od 800 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T700, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 200 g