Smartfon Samsung Galaxy A25 256 GB / 8 GB
Wideo 7Zdjęcia 27 |
Zamknij
Menu
Samsung Galaxy A25 256 GB / 8 GB
128 GB / 6 GB256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.5 ", 2340x1080 (19.5:9), 396 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Exynos 1280
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP, makro
Wideo:4K, stabilizacja
Akumulator:5000 mAh
Waga:197 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Galaxy A25 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy A25 5G 256GB/8GB Dual SIM Lima SM-A256BZYHEUB | 1 259 zł |
Samsung Galaxy A25 5G 256GB/8GB - Blue6.5 FHD+ (2340x1080) 120Hz Super AMOLED Display, 5G, Dual SIM, Exynos 1280, 8GB RAM, 256GB Flash, microSD, Triple Camera Syst... więcejem: 50MPixel f/1.8 Main with OIS + 8MPixel f/2.2 UltraWide + 2MPixel f/2.4 Macro (Back), 13MPixel f/2.2 (Front), Stereo Speakers, 3.5mm audio jack, Wi-Fi 6, BT 5.3, NFC, Side Fingerprint Scanner, 5000 mAh Battery, 25W Fast Wired Charging, 197 gram Proshop.plZłóż skargę | 1 699 zł |
Samsung Galaxy A25 (A256) 5G ds 8/256GB BlackSpecyfikacja Liczba rdzeni procesora 8 Układ Pręt/Belka Kolor produktu Czarny Nazwa koloru Blue Black... więcejWysokość produktu 161 mm Szerokość produktu 76,5 mm Głębokość produktu 8,3 mm Generacja sieci mobilnej 5G Technologia szybkiego ładowania Super Fast Charging Szybkie ładowanie Tak Przewody USB Type-C Wyrzutnik karty SIM Tak Kształt ekranu Płaski Typ wyświetlacza AMOLED Przekątna ekranu 6,5" Nazwa marketingowa technologii wyświetlania Super AMOLED Platforma Android Obsługiwane karty pamięci MicroSD Pamięć wbudowana 256 GB Maksymalny rozmiar karty pamięci 1 TB Pamięć RAM 8 GB Obsługiwany typ USB USB Type-C Port USB Tak Pojemność baterii 5000 mAh Makro-fotografi ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 284 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A25 5G 8/256GB Niebieski (SM-A256BZBHEUE) | 1 154 zł |
Smartfon, Samsung Galaxy A25 5G 8/256GB SM-A256E CzarnyZobacz wszystko, co kochasz, w żywych kolorach Olśniewający wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,5 cala oraz jasności 1000... więcejnitów zapewnia bogate kolory i ... EmpikZłóż skargę | 1 150 zł |
pokaż 13 ofert
Seria Samsung Galaxy A (design)Porównaj w tabeli →
od 1 796 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 577 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 699 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 348 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 186 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 1 033 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 1 215 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 209 g, brak ładowarki
od 1 393 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 209 g, brak ładowarki
od 545 zł
6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g, brak ładowarki
od 995 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 186 g
od 899 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 2 254 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 189 g, brak ładowarki
od 1 045 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 549 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 1 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 720G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 189 g
od 440 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g, brak ładowarki
od 1 049 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Samsung Exynos 9611, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 172 g
od 1 711 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 187 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 189 g, brak ładowarki
Wideo recenzje
Baru! Samsung Galaxy A25 5G Yang Pasti-Pasti Upgrade | Samsung Indonesia
16 stycznia2 856 przegląd
5 Reasons I LOVE the Samsung Galaxy A25!
12 stycznia13 011 przegląd
சாம்சங்ல 2024 வர போற செம மொபைல் | Samsung Galaxy A25 5G Review #shorts #shortsfeed #short
19 grudnia 2023487 przegląd
Best Budget Smartphone From Samsung | Samsung Galaxy A25 #shorts #samsung #techplusgadgets
9 stycznia7 310 przegląd
Chi Tiết Galaxy A25 5G: Món "Hời" của Samsung, GIÁ RẺ nhưng VƯỢT TRỘI !!! | Thế Giới Di Động
30 grudnia 20235 952 przegląd
BECOMING CLOSE RANGE BEAST| AIM ASSIST OFF| BGMI MONTAGE |Samsung Galaxy A25,A7,A9,J2,J4,J5,J6,J7,J8
11 lutego 202241 przegląd
Cheapest 5G Phone by Samsung Galaxy A25 5G Unboxing and Review #samsung #unboxing #manojsaru #shorts
28 grudnia 20235 934 przegląd
Modyfikacje Samsung Galaxy A25
Ceny na Samsung Galaxy A25 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A25 128 GB / 6 GB | od 899 zł | 56 oferty | ||
Samsung Galaxy A25 256 GB / 8 GB | od 1 045 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 899 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 1 300 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 1 099 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 1 111 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 059 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 899 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 750G 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 198 g
od 995 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 000 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 198 g
od 1 344 zł
6.4 ", 403 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Exynos 9611, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 6000 mAh, 188 g
od 1 199 zł
6.55 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 899 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: bypass charge, 5000 mAh, 197 g
od 1 249 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g