Smartfon Samsung Galaxy A34 256 GB / 8 GB
Zdjęcia 25 |
Zamknij
Menu
Samsung Galaxy A34 256 GB / 8 GB
128 GB / 6 GB256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.6 ", 2400x1080 (20:9), 399 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Dimensity 1080
Aparat:3 moduły, 48 MP, + 8 MP, makro
Wideo:4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:199 g
Modele przeznaczone na niektóre rynki mogą być wyposażone w procesor Exynos 1380.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Galaxy A34 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy A34 5G 256GB Czarny SM-A346BZKEEUB | 1 436 zł |
Samsung Galaxy A34 5G 256GB/8GB - Light violet6.6 FHD+ (2220x1080) 120Hz Super AMOLED Display, 5G, Dual SIM, Dimensity 1080 Octa-core, 8GB RAM, 256GB Flash, microSD, Tripl... więceje Camera System: 48MPixel f/1.8 with OIS Main + 8MPixel f/2.2 UltraWide + 5MPixel f/2.4 Macro (Back), 13MPixel f/2.2 (Front), Stereo Speakers, BT 5.2, IP67, Fingerprint-rea Proshop.plZłóż skargę | 1 999 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A34 5G 8/256GB 6,6" 120Hz Limonkowy SM-A346BLGEEUETELEFON GALAXY A34 5G/256GB LIME SM-A346B SAMSUNG Specyfikacja Aparat główny: 48 + 8 + 5 MPix Pamięć RAM [GB]: 8 Pamięć wbudo... więcejwana: 256GB Przekątna ekranu: 6.6" Wodoodporny/pył Maxelektro.plZłóż skargę | 2 149 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy A34 8/256GB 5G 6.6" 120Hz Fioletowy SM-A346BLVEEUECiesz się żywymi kolorami na ekranie telefonu na zewnątrz i to w bardzo słoneczne dni! Poznaj 6,6-calowy wyświetlacz o super... więcejwysokiej jasności 1000 nitów, dzięki czemu możesz oglądać treści nawet w pełnym świetle. Wysoka częstotliwość odświeżania 120 Hz zapewnia niesamowitą płynność obrazu. W Galaxy A34 znajdziesz aparaty: przedni 13MP, główny 48MP, ultraszerokokąt Electro.plZłóż skargę | 1 549 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy A34 8/256GB 5G 6.6" 120Hz Fioletowy SM-A346BLVEEUECiesz się żywymi kolorami na ekranie telefonu na zewnątrz i to w bardzo słoneczne dni! Poznaj 6,6-calowy wyświetlacz o super... więcejwysokiej jasności 1000 nitów, dzięki czemu możesz oglądać treści nawet w pełnym świetle. Wysoka częstotliwość odświeżania 120 Hz zapewnia niesamowitą płynność obrazu. W Galaxy A34 znajdziesz aparaty: przedni 13MP, główny 48MP, ultraszerokokąt Avans.plZłóż skargę | 1 549 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Samsung Galaxy A (design)Porównaj w tabeli →
od 1 796 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 577 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 699 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 348 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 186 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 1 033 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 1 215 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 209 g, brak ładowarki
od 1 393 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 209 g, brak ładowarki
od 545 zł
6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g, brak ładowarki
od 995 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 186 g
od 899 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 2 254 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 189 g, brak ładowarki
od 1 045 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 549 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 1 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 720G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 189 g
od 544 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g, brak ładowarki
od 1 049 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Samsung Exynos 9611, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 172 g
od 1 711 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 187 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 189 g, brak ładowarki
Modyfikacje Samsung Galaxy A34
Ceny na Samsung Galaxy A34 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A34 128 GB / 6 GB | od 1 033 zł | 68 oferty | ||
Samsung Galaxy A34 256 GB / 8 GB | od 1 186 zł | 32 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 033 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 1 225 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 600 zł
dla wojskowych, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 15600 mAh, 485 g
od 1 578 zł
dla wojskowych, 5G, łączność satelitarna, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 930, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, przycisk SOS, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, 5000 mAh, 268 g
od 1 303 zł
dla wojskowych, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 7000 mAh, 360 g
od 1 241 zł
dla wojskowych, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5180 mAh, 296 g
od 1 699 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 333 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 1 152 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 173 g
od 1 390 zł
dla wojskowych, 5G, 6.39 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 8500 mAh, 340 g
od 1 250 zł
dla wojskowych, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, + 13 MP, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4630 mAh, 248 g
od 1 250 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh