Smartfon MyPhone Hammer Blade 5G 128 GB / 6 GB
Wideo 4Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
MyPhone Hammer Blade 5G 128 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.3 ", 2340x1080 (19.5:9), 409 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Dimensity 720
Aparat:3 moduły, 48 MP, + 13 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:270 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup MyPhone Hammer Blade 5G 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon myPhone Hammer Blade 5G 6/128GB Czarny GS-T-MYP-0293HAMMER Blade 5G HAMMER Blade 5G to imponujący, wzmocniony smartfon z wyświetlaczem 6,3” i obsługujący hiperszybką sieć 5G! Łą... więcejczy praktyczność, nowoczesność i sportowe osiągi. Wspiera aktywny styl życia oferując wydajne podzespoły (8-rdzeniowy procesor, 6GB RAM), NFC, eSIM, przez baterię 5000 mAh, potrójny aparat, po wysoką odporność (IP69, IK07). Poznaj sportowego ducha HAMMER. Zyskaj moc 5G Bądź gotowy na przyszłość już dziś! Ten HAMMER Blade obsługuje standard sieci 5G, co zapewni Ci pobieranie i udostępnianie treści w mgnieniu oka oraz hiperszybkie surfowanie po internecie. Kinowy obraz 6,3” zawsze pod ręką Oglądaj zdjęcia, wystąpienia i ulubione filmy na kontrastowym wyświetlaczu 6,3” FHD+ IPS (1080×2340 px) o panoramicznych proporcjach 20:9. Jest to ekran Infinity-U, czyli z małym wcięciem w kształcie litery U zabezpieczony szkłem Gorilla Glass 5. Oczekuj tego co najlepsze Dodaj sobie charakteru i wygody. Poczuj refleks HAMMERA. A to wszystko dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi MediaTek Dimensity 720 w litografii 7 nm zintegrowanemu z 5G i wsparciu 6GB pamięci RAM. Jego modem 5G obsługuje sieci SA i NSA. Maksymalna prędkość pobierania danych wynosi 2,77 Gbps. Cztery aparaty w jednym! Blade 5G jest kuty na cztery… aparaty! Skorzystaj z systemu wzajemnie wspierających się obiektywów (główny 48Mpx) pomagających w robieniu zdjęć w nocy (tryb nocny 20Mpx) czy wspaniałych panoram i krajobrazów (szerokokątny obiektyw 13Mpx). Model posiada też aparat przedni 16Mpx. Poczuj pełną wolność Możesz więcej, bo osiągi i moc tego modelu idą w parze z wysoką wytrzymałością. Blade 5G nie boi się wstrząsów, wody i pyłu, a jego odporność potwierdzają norma IK07 oraz certyfikaty IP69 i militarny MIL-STD-810G. Model posiada również wodoodporne złącze USB-C 3.0. Pełna moc możliwości Korzystaj z życia. Bez przeszkód i kompromisów. Dzięki baterii 5000 mAh z funkcją szybkiego ładowania Express Charging możesz używać telefonu przez dwa dni bez ładowania. Podkreśl swój styl Model wyróżnia nowoczesny design zgodnym z linią HAMMER Athlete dedykowany osobom aktywnym, żyjącym na maksa i lubiącym otaczać się tym, co dobre. Mocna, smukła obudowa z bumperami osłaniającymi ekran zyskało już miano „HAMMER design”, zapewniając użytkownikowi dużą wszechstronność Komputronik.plZłóż skargę | 2 499 zł |
Smartfon MYPHONE Hammer Blade 6/128GB 5G 6.3" CzarnyHAMMER Blade 5G to imponujący, wzmocniony smartfon z wyświetlaczem 6,3” i obsługujący hiperszybką sieć 5G! Łączy praktyczność... więcej, nowoczesność i sportowe osiągi. Wspiera aktywny styl życia oferując wydajne podzespoły (8-rdzeniowy procesor, 6GB RAM), NFC, eSIM, przez baterię 5000 mAh, potrójny aparat, po wysoką odporność (IP69, IK07). Poznaj sportowego ducha HAMMER. Electro.plZłóż skargę | 2 300 zł |
Smartfon MYPHONE Hammer Blade 6/128GB 5G 6.3" CzarnyHAMMER Blade 5G to imponujący, wzmocniony smartfon z wyświetlaczem 6,3” i obsługujący hiperszybką sieć 5G! Łączy praktyczność... więcej, nowoczesność i sportowe osiągi. Wspiera aktywny styl życia oferując wydajne podzespoły (8-rdzeniowy procesor, 6GB RAM), NFC, eSIM, przez baterię 5000 mAh, potrójny aparat, po wysoką odporność (IP69, IK07). Poznaj sportowego ducha HAMMER.... Avans.plZłóż skargę | 2 300 zł |
HAMMER Blade 5G Czarny | 2 523 zł |
Smartfon MYPHONE Hammer Blade 6/128GB 5G 6.3" Czarny B5GHAMMER Blade 5G to imponujący, wzmocniony smartfon z wyświetlaczem 6,3” i obsługujący hiperszybką sieć 5G! Łączy praktyczność... więcej, nowoczesność i sportowe osiągi. Wspiera aktywny styl życia oferując wydajne podzespoły (8-rdzeniowy procesor, 6GB RAM), NFC, eSIM, przez baterię 5000 mAh, potrójny aparat, po wysoką odporność (IP69, IK07). Poznaj sportowego ducha HAMMER.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 300 zł |
Smartfon Myphone Hammer Blade, 5G, 6/128 GB, czarnyRodzaj wyświetlacza IPS;Dual SIM Dual SIM;Bluetooth Bluetooth v5.1;Złącza audio MiniJack 3.5mm;Pamięć wbudowana 128GB;Taktowa... więcejnie procesora 2.0 GHz Octa Core;... EmpikZłóż skargę | 1 899 zł |
HAMMER Blade 5G 6/128GB CzarnyUniwersalność i większa szybkość przesyłu danych oraz większa trwałość – do modelu pasuje każde... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 465 zł |
Wideo recenzje
HAMMER BLADE 5G. Smartfon do pracy w terenie?
15 września 202218 541 przegląd
HAMMER Blade 5G - czy daje radę na wakacjach?
14 lipca 20229 808 przegląd
Rok z HAMMER Blade 5G. To ten wzmocniony!
23 listopada 202215 293 przegląd
Hammer Blade 5G - co potrafi wytrzymały smartfon z 5G?
16 listopada 202122 418 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 899 zł
5G, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 750G 5G, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3905 mAh, wymienna bateria, 225 g, brak ładowarki
od 1 843 zł
dla wojskowych, 5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 6E, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 4050 mAh, wymienna bateria, 240 g
od 1 578 zł
dla wojskowych, 5G, łączność satelitarna, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 930, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, przycisk SOS, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, 5000 mAh, 268 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki