Кнопковий телефон MyPhone Halo 2 0 Б
Відео 1Фото 3 |
MyPhone Halo 2 0 Б
Екран:2.2 "
Пам'ять:+ карта пам'яті
Камера:0.3 МП
Акумулятор:900 мАгод, знімний
Вага:85 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити MyPhone Halo 2 0 Б
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
myPhone Halo 2 klasyczny telefon dla seniora babci dziadka z bazą ładującą | 111 zł |
MYPHONE Telefon komórkowy MYPHONE Halo 2 Czarny | 120 zł |
Telefon myPhone Halo 2 czarny GS-T-MYP-107 | 123 zł |
MYPHONE TELEFON MYPHONE HALO 2 Black | 117 zł |
Telefon MYPHONE Halo 2 Czarny | 123 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →