Smartfon Samsung Galaxy Xcover 5 64 GB / 4 GB
Wideo 25Zdjęcia 11 |
Model 2021 dołącza do małej serii wytrzymałych urządzeń Galaxy Xcover firmy Samsung z Korei Południowej. Przede wszystkim smartfon jest przeznaczony dla pracowników pracujących w fabrykach i w terenie, którzy potrzebują mocnego, długowiecznego urządzenia, aby zawsze pozostawać w kontakcie. Posiada odporną na wstrząsy obudowę, wodoodporność IP68 oraz wojskowy standard ochrony MIL-STD-810, co oznacza, że smartfon będzie nadal pracował w warsztacie produkcyjnym, w ekstremalnym upale czy deszczu, wytrzyma upadek z wysokości do 1,5 metra zanurzenie w wodzie na więcej niż metr na okres dłuższy niż 30 minut.
Ponadto Glove Touch zwiększa czułość ekranu, dzięki czemu rozpoznaje kliknięcia nawet w rękawicach roboczych, a dedykowany przycisk „naciśnij i mów” umożliwia błyskawiczne łączenie się ze współpracownikami. Jeśli oceniamy Samsunga Galaxy Xcover 5 jako smartfon, jego charakterystyka jest raczej skromna. Mały wyświetlacz o przekątnej 5,3 cala ma rozdzielczość 1480x720 pikseli i jest otoczony ze wszystkich stron masywnymi ramkami.
Wewnątrz zainstalowany jest markowy procesor Exynos 850 w połączeniu z 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Istnieją tylko dwa aparaty: 5-megapikselowy przedni i 16-megapikselowy główny, natomiast lampa LED z tyłu może służyć jako latarka. Nie zapomnieliśmy też o chipie NFC i gnieździe słuchawkowym 3,5 mm. Akumulator, choć niewielki - 3000 mAh, jest wymienny: w każdej chwili można wymienić rozładowany akumulator na nowy. Co prawda będziesz musiał go kupić osobno. Obsługuje szybkie ładowanie 15W. Jak wszystkie chronione smartfony, urządzenie okazało się dość masywne: jego wymiary to 147,1x71,6x9,2 mm, ale waga nie jest zbyt duża - 172 g.
Kup Samsung Galaxy Xcover 5 64 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 27 →Samsung Galaxy Xcover 5 Enterprise Edition 64GB | 1 099 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Xcover 5, 4/64 GB, czarny | 1 107 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy Xcover 5 4/64GB 5.3" Czarny SM-G525 | 1 190 zł |
Smartfon Galaxy Xcover5 4/64GB 5,3" Czarny SM-G525FZKDEEE | 1 299 zł |
Samsung Galaxy Xcover 5 EE Czarny | 1 399 zł |