Smartfon Samsung Galaxy M23 128 GB (SM-M236BZGGSEK)
Wideo 17Zdjęcia 14 |
Zamknij
Menu
Samsung Galaxy M23 128 GB
Wyświetlacz:6.6 ", 2408х1080 (20:9), 400 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Snapdragon 750G 5G
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:198 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Galaxy M23 128 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy M23 5G 4GB+128GB Niebieski SM-M236BLBGEUEPoznaj nowy smartfon Samsung Galaxy M23 obsługujący łączność 5G, wyposażony w nowoczesny wyświetlacz 120 Hz oraz doskonałe ap... więcejaraty.Korzyści: Wyświetlacz 6.6" Fhd+ TFT V-Cut o częstotliowości odświeżania 120 Hz zapewnia najlepszą jakość i płynność obrazu przy odświeżaniu obrazu 120 razy na sekundę Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 750G zapewnia szybkie działanie aplikacji Wszystkie potrzebne pliki zapiszesz w pamięci wewnętrznej o pojemności 128 GB Slot na karty microSD pozwala na rozszerzenie pamięci o dodatkowy 1 TB Potrójna kamera tylna 50 + 8 + 5 Mpx pozwala na idealne uchwycenie obrazów Przedni aparat 8 Mpix jest idealny do robienia autoportretów i prowadzenia wideorozmów Technologia 5G zapewnia super szybkie przesyłanie strumieniowe, pobieranie i granie Bateria o wielkości 5000 mAh pozwoli na długie korzystanie z telefonu bez konieczności ładowania System Android jest szybki, wydajny, a przy tym łatwy i intuicyjny w użyciu MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 297 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy M23 4/128GB 5G 6.6" 120Hz Niebieski SM-M236Najwyższa szybkość dostępna także dla Ciebie! Samsung Galaxy M23 5G jest gotowy, by działać w sieci mobilnej najnowszej gener... więcejacji. Strumieniowo oglądaj seriale i graj w chmurze bez konieczności ściągania plików na telefon. Teraz możesz błyskawicznie pobierać i wysyłać pliki oraz prowadzić wideokonferencj Electro.plZłóż skargę | 1 300 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy M23 4/128GB 5G 6.6" 120Hz Niebieski SM-M236Najwyższa szybkość dostępna także dla Ciebie! Samsung Galaxy M23 5G jest gotowy, by działać w sieci mobilnej najnowszej gener... więcejacji. Strumieniowo oglądaj seriale i graj w chmurze bez konieczności ściągania plików na telefon. Teraz możesz błyskawicznie pobierać i wysyłać pliki oraz prowadzić wideokonferencj Avans.plZłóż skargę | 1 300 zł |
Smartfon Samsung Galaxy M23 5G 4/128GB Niebieski (SM-M236BLBGEUE) | 1 150 zł |
Smartfon Samsung Galaxy M23 4/128 GB, niebieskiPoznaj Galaxy M23 5G Doskonałe aparaty Wysoka jakość zdjęć dzięki czterem aparatom, w tym głównemu z matrycą 50 MP Łączność 5... więcejG Doświadcz hiperszybkiego dział... EmpikZłóż skargę | 1 277 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Samsung Galaxy M (średnie/design)Porównaj w tabeli →
od 1 900 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 173 g, super cienki
od 684 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Dimensity 6100+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 206 g, brak ładowarki
od 860 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 208 g, brak ładowarki
od 1 000 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 198 g
od 899 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 750G 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 198 g
od 2 021 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 900, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 176 g, super cienki
od 681 zł
6.6 ", 266 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 887 zł
6.6 ", 266 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 1 699 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 1 899 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 1 344 zł
6.4 ", 403 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Exynos 9611, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 6000 mAh, 188 g
od 1 059 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
Wideo recenzje
Samsung Galaxy M23 Recenzja | Najtańszy Samsung, którego warto kupić?
2 maja 2022123 606 przegląd
Samsung Galaxy M23 5G - czy warto?
16 kwietnia 202239 464 przegląd
Jak zrobić zrzut ekranu na samsung m23
11 kwietnia 202211 090 przegląd
Samsung Galaxy M23 - cena, opinie, procesor, pamięć, komunikacja, system, research
23 marca 20231 031 przegląd
Unboxing Samsung Galaxy M23 5G
12 września 2022414 przegląd
Samsung Galaxy A23 5G vs Samsung Galaxy M23 5G | Full Comparison
5 października 20221 341 przegląd
Samsung Galaxy M23 vs Realme 9 Pro Specs Comparison
1 lipca 2022147 przegląd
Samsung Galaxy M23 POCO X4 Pro 5G - AnTuTu Benchmark | Performance TEST / Comparison
17 lipca 2022164 przegląd
SAMSUNG GALAXY M23 5g vs SAMSUNG GALAXY M52 5g complete comparison and review
24 lipca 2022328 przegląd
Samsung Galaxy M23 5g | Samsung Upcoming Smartphone 2022
27 lutego 2022936 przegląd
Samsung Galaxy M23/F23 5G Review || Sub £300 Budget Samsung Smartphone
14 maja 202210 159 przegląd
Samsung Galaxy A23 vs Samsung Galaxy M23 5G | Full Comparison | Samsung A23 vs Samsung M23
22 maja 2022202 przegląd
Samsung Galaxy M23 5G Unboxing And Review In Hindi / Gaming Test / Camera Test / Qadeer Agha
9 marca 20221 373 przegląd
Samsung Galaxy M23 vs Samsung Galaxy M51 comparison
13 marca 2022898 przegląd
Samsung Galaxy M23 vs Samsung Galaxy M31 comparison
14 marca 20221 645 przegląd
Samsung Galaxy A23 vs Galaxy M23 5G vs Poco M4 Pro Comparison
7 maja 2022409 przegląd
Samsung Galaxy M23 vs Samsung Galaxy M33 Smartphone Comparison
12 kwietnia 2022518 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 111 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 022 zł
5G, 6.82 ", 252 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 6, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 220 g
od 860 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 208 g, brak ładowarki
od 783 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g, brak ładowarki
od 1 000 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 198 g
od 995 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 186 g
od 899 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: bypass charge, 5000 mAh, 197 g
od 1 249 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 802 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 800U, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 1 333 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 902 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 015 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g