Smartfon Samsung Galaxy M15 128 GB / 4 GB
Zdjęcia 21 |
Trwały, budżetowy smartfon z portfolio modeli Samsunga na rok 2024. Pomimo przystępnej ceny model wyposażono w wysokiej jakości ekran oparty na panelu Super AMOLED o rozdzielczości Full HD+ (2400x1080 pikseli) i częstotliwości skanowania 90 Hz. „Żelazne” serce urządzenia reprezentuje ośmiordzeniowy chipset MediaTek Dimensity 6100+, ale RAM w smartfonie to szczerze mówiąc za mało - 4 GB.
Standardowa pamięć urządzenia ma pojemność 128 GB, dodatkowo model wyposażony jest w hybrydowe gniazdo rozszerzeń (SIM + SIM / microSD). Tradycyjnie mocną stroną smartfonów Samsung Galaxy M jest długi czas pracy baterii, który zapewnia akumulator o pojemności 6000 mAh z przyspieszonym ładowaniem przewodowym o mocy 25 W. Tylny aparat Samsunga Galaxy M15 128 GB/4 GB wykonany jest na obraz i podobieństwo „sygnalizacji świetlnej” – pod jego skrzydłem umieszczono czujniki obrazu 50 + 5 + 2 MP. Model wyposażono w chip NFC i boczny skaner linii papilarnych. Po wyjęciu z pudełka smartfon działa pod kontrolą Androida 14, który ma czteroletni cykl aktualizacji, a urządzenie przez pięć lat będzie otrzymywać najnowsze łatki zabezpieczeń.
Kup Samsung Galaxy M15 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 32 →SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy M15 5G 4/128 GB Granatowy | 699 zł |
Smartfon Samsung Galaxy M15 5G 128GB Dual SIM niebieski (M156) GS-T-SAM-21 | 699 zł |
Samsung Samsung Galaxy M15 SM-M156BDBUEUE | 699 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy M15 4/128GB 5G 6.5" 90Hz Granatowy SM-M156 | 699 zł |
SAMSUNG Galaxy M15 5G 4/128GB Granatowy (M156B) SM-M156BDBUEUE | 699 zł |