Smartfon Samsung Galaxy A13 5G 64 GB / 4 GB
Wideo 17Zdjęcia 11 |
Zamknij
Menu
Samsung Galaxy A13 5G 64 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 90 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Dimensity 700
Aparat:4 moduły, 50 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja
Akumulator:5000 mAh
Waga:195 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Galaxy A13 5G 64 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Sam Galaxy A13 EU-DS-64-4-5G-wh Galaxy A13 5G EU 64/4GB biały A136 | 975 zł |
Samsung Galaxy A13 5G 64GB - Black6,5-calowy wy?wietlacz HD+ (1600x720) 90Hz PLS LCD, 5G, Dual SIM, Mediatek Dimensity 700 Octa-core, 4GB RAM, 64GB Flash, syst... więcejem potrójnej kamery: g?ówny aparat o rozdzielczo?ci 50 Mpix f/1.8 + makroobiektyw o rozdzielczo?ci 2 Mpix f/2.4 + obiektyw do zdj?? z efektem bokeh o rozdzielczo?ci 2 Mpix f/2.4 (ty?), szerokok?tny aparat przedni o rozdzielczo?ci 5 Mpix f/2.0 , BT w wersji 5.0., gniazdo s?uchawkowe jack 3.5mm , czytnik linii papilarnych umieszczony na bocznej kraw?dzi urz?dzenia , bateria o pojemno?ci 5000mAh z szybkim ?adowaniem przewodowym do mocy15W i wag? wynosz?ca195 gramów Proshop.plZłóż skargę | 975 zł |
Samsung Galaxy A13 4/64GB Czarny - A135Samsung Galaxy A13 Ekran 6,6” cala FHD+ TFT Aparaty Tylny 50 + 5 + 2+ 2 Mpix, przedni 8 Mpix Bateria 5000 mAh Pamięć RAM 4 GB... więcejpamięci operacyjnej Pamięć ROM 64 GB pamięci wbudowanej Procesor Exynos 850 (A135) / MediaTek MT6833 (A137) Duży wyświetlacz Na telefonie przeglądasz media społecznościowe Orange.plZłóż skargę | 999 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A13 5G 4/64GB Czarny (SM-A136BZK) | 1 100 zł |
Samsung Galaxy A13 SM-A137 4/64GB Niebieski | 690 zł |
Samsung Galaxy A13 4/64GB NiebieskiSamsung Galaxy A13 Ekran 6,6” cala FHD+ TFT Aparaty Tylny 50 + 5 + 2+ 2 Mpix, przedni 8 Mpix Bateria 5000 mAh Pamięć RAM 4 GB... więcejpamięci operacyjnej Pamięć ROM 64 GB pamięci wbudowanej Procesor Exynos 850 (A135) / MediaTek MT6833 (A137) Duży wyświetlacz Na telefonie przeglądasz media społecznościowe Orange.plZłóż skargę | 999 zł |
Samsung Galaxy A13 5G SM-A136 4/64GB Czarny | 965 zł |
Seria Samsung Galaxy A (design)Porównaj w tabeli →
od 1 746 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 539 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 699 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 348 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 178 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 1 149 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 209 g, brak ładowarki
od 998 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 1 318 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 209 g, brak ładowarki
od 547 zł
6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g, brak ładowarki
od 995 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 186 g
od 899 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 2 254 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 189 g, brak ładowarki
od 1 045 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 549 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 440 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g, brak ładowarki
od 1 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 720G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 189 g
od 1 049 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Samsung Exynos 9611, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 172 g
od 1 711 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 185 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 189 g, brak ładowarki
Wideo recenzje
Umidigi A13 Pro 5G Unboxing And Detailed Walkthrough
4 listopada 20224 909 przegląd
Samsung Galaxy A13 5G Disassembly Teardown Repair Video Review@AHSAN0707
5 stycznia 2023136 przegląd
SAMSUNG GALAXY A13 5G | 2022 SAMSUNG's BEST BUDGET PHONE | UNBOXING & REVIEW #samsung
18 lipca 2022175 przegląd
samsung galaxy a13 5g review in Hindi ! Galaxy a13 how much
22 grudnia 2022168 przegląd
Samsung Galaxy A13 5G Unboxing & Firsh Impressions⚡️Price #samsung
6 lutego 2023188 przegląd
Samsung Galaxy A13 5G Unboxing, Quick Review, Sample Pics and Video
20 grudnia 2022463 przegląd
Samsung Galaxy A13 5G vs Samsung Galaxy A13 II Review - Which One is Better?
23 maja 2022216 przegląd
UnBoxing Samsung Galaxy A13 5G | NexTutorial
11 października 2022505 przegląd
Samsung Galaxy A13 5G Camera Test | Full Review | camera photo semple Samsung Phones 2022
31 marca 2022174 przegląd
AT&T News: Samsung Galaxy A13 5G is Coming to AT&T
6 grudnia 20211 184 przegląd
Tecno POVA 2 vs Samsung Galaxy A13 5G Full Comparison | Phone Battel G85 vs70| Which Best
3 grudnia 20211 073 przegląd
SAMSUNG GALAXY A13 5G Philippines Review
20 września 202223 905 przegląd
How to Change Device Name on SAMSUNG Galaxy A13 5G
21 kwietnia 20222 314 przegląd
Samsung Galaxy A13 5G-A Short Review
3 grudnia 2021390 przegląd
SAMSUNG GALAXY A13 5G RUMOURS, LEAKS & SPECS @ATR
17 września 20212 140 przegląd
Samsung Galaxy A23 5G vs Samsung Galaxy A13 5G
23 września 2022388 przegląd
Samsung Galaxy A13 5G | Samsung Galaxy A13 5G Review | Samsung Galaxy A13 5G Price, Release Date
14 grudnia 2021155 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 579 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 499 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 802 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 800U, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 533 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 615 zł
5G, 6.8 ", 387 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 208 g
od 766 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 203 g
od 499 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 665 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 093 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki