Smartfon Samsung Galaxy A15 5G 128 GB / 4 GB
Zdjęcia 15 |
Samsung Galaxy A15 5G 128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.5 ", 2340x1080 (19.5:9), 396 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Dimensity 6100+
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 5 MP, makro
Wideo:zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:200 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Galaxy A15 5G 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG A15 SM-A156B 4128GB DS 5G BLUE OEM SM-A156BZBDEUE | 726 zł |
Samsung Galaxy A15 5G 128GB/4GB - Yellow6.5 FHD+ (2340x1080) 90Hz Super AMOLED Display, 5G, Dual SIM, Mediatek Dimensity 6100+, 4GB RAM, 128GB Flash, microSD, Triple... więcejCamera System: 50MPixel f/1.8 Main + 5MPixel f/2.2 UltraWide + 2MPixel f/2.4 Macro (Back), 13MPixel f/2.0 (Front), Stereo Speakers, 3.5mm audio jack, Android 14 with One UI, Wi-Fi 5, BT 5.3, NFC, Side Fingerprint Scanner, 5000 mAh Battery, 25W Wired Charging, 200 gram Proshop.plZłóż skargę | 979 zł |
SAMSUNG SM-A156F GALAXY A15 5G 6.5in 4GB 128GB Blue Blackale.pl Złóż skargę | 1 102 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A15 5G 4/128GB Czarny (SM-A156BZKDEUE) | 767 zł |
Samsung Galaxy A15 5G A156 4/128GB Dual Sim GranatowySamsung Galaxy A15 5G - warto na niego rzucić okiem Jeśli chcesz mieć produkt, który spełni Twoje potrzeby, to Samsung Galaxy... więcejA15 5G jest dla Ciebie! Niezawo... EmpikZłóż skargę | 758 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Samsung Galaxy A (design)Porównaj w tabeli →
od 1 746 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 539 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 699 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 348 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 178 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 1 149 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 209 g, brak ładowarki
od 998 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 1 318 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 209 g, brak ładowarki
od 547 zł
6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g, brak ładowarki
od 995 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 186 g
od 899 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 1 045 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 2 254 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 189 g, brak ładowarki
od 549 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 440 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g, brak ładowarki
od 1 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 720G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 189 g
od 1 049 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Samsung Exynos 9611, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 172 g
od 1 711 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 185 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 189 g, brak ładowarki
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 547 zł
6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g, brak ładowarki
od 766 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 203 g
od 550 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 521 zł
6.7 ", 393 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5010 mAh, 184 g
od 665 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 714 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 709 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 802 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 800U, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 759 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 515 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 647 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 4 Gen 1, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 499 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g