Smartfon Samsung Galaxy Fold4 256 GB
Wideo 22Zdjęcia 29 |
Kup Samsung Galaxy Fold4 256 GB
Wszystkie ceny 17 →Samsung Galaxy Z Fold4 5G F936B 256GB graygreen SM-F936BZABEUB | 4 354 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy Z Fold 4 12/256GB 5G 7.6" 120Hz Czarny SM-F936 SM- | 4 000 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/256GB Kremowy (SM-F936BZEBEUE ) | 6 997 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Z Fold4, 5G, 12/256GB, zielony | 5 951 zł |
Samsung Galaxy Z Fold4 F936B 5G 12GB RAM 256GB - Grey Green | 5 632 zł |
Samsung Galaxy Fold 4 jest wyposażony w duży, 7,6-calowy ekran, który składa się do wewnątrz oraz wyświetlacz o przekątnej 6,2 cala na zewnątrz obudowy.
wyświetlacz huśtawka
Oba ekrany urządzenia wykonane są w technologii Dynamic AMOLED 2X. Wyświetlacz zewnętrzny ma adaptacyjną częstotliwość odświeżania 48-120 Hz, podczas gdy wyświetlacz wewnętrzny ma adaptacyjną częstotliwość odświeżania od 1 do 120 Hz. Ponadto odchylany ekran modelu obsługuje rysik S Pen(pióro trzeba będzie kupić osobno), a jednocześnie można na nim otworzyć do trzech uruchomionych aplikacji. Dzięki zmniejszeniu rozmiaru zawiasu i ramek wokół wyświetlacza smartfon stał się nieco bardziej kompaktowy niż jego poprzednik.
Najlepsza wydajność
Podstawą sprzętową modelu jest flagowy chipset Snapdragon 8+ Gen 1 wykonany w technologii 4 nm, wspierany przez 12 GB pamięci RAM do szybkiego obracania zasobożernych aplikacji. Smartfon z łatwością ściąga „żarłoczne” programy i pewnie uruchamia nowoczesne gry przy maksymalnych ustawieniach graficznych. Wizualny obraz na wyświetlaczu urządzenia uzupełnia wysokiej jakości dźwięk głośników stereo AKG.
Obraz produktu
Główny aparat smartfona jest potrójny: składa się z wiodącego czujnika 50 MP ze stabilizacją, ultraszerokokątnego 12 MP i teleobiektywu 10 MP z potrójnym zoomem optycznym. Oprócz tego pod powierzchnią elastycznego ekranu znajduje się zewnętrzny przedni aparat 10 MP i wewnętrzny aparat do selfie 4 MP. Dodatkowo model został wyposażony w montowany z boku skaner linii papilarnych, akumulator o pojemności 4400 mAh z ładowaniem bezprzewodowym oraz adapter Wi-Fi 6E. Obudowa urządzenia jest chroniona przed wilgocią zgodnie ze standardem IPX8. Jedynym „ale” jest bajecznie wysoki koszt smartfona. Jednak nie jest grzechem zapłacić porządną sumę za produkt modowy o wysokim statusie.
Modyfikacje Samsung Galaxy Fold4
Ceny na Samsung Galaxy Fold4 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Fold4 256 GB | od 3 777 zł | 17 oferty | ||
Samsung Galaxy Fold4 512 GB | od 3 915 zł | 18 oferty |