Smartfon Vivo Y76 5G 128 GB
Wideo 16Zdjęcia 8 |
Vivo Y76 5G 128 GB
128 GB256 GB
Wyświetlacz:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Dimensity 700
Aparat:3 moduły, 50 MP, makro
Wideo:4K
Akumulator:4100 mAh
Waga:175 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Vivo Y76 5G 128 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vivo Y76 5G 128-8-5G-bu Vivo Y76 5G DS 128/8 GB kosmiczna zorza | 999 zł |
vivo Y76 5G 6,58" 60Hz 50Mpix Niebieski5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 899 zł |
vivo Y76 5G 6,58" 60Hz 50Mpix Niebieski5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 549 zł |
Vivo Y76 5g 8gb/128gb 6.5´´ Dual Sim Niebieski 5659845VIVO Y76 5G.Ekran: 16,7 cm (6,58), Rozdzielczość ekranu: 2408 x 1080 pikseli, Typ wyświetlacza: LCD.Rodzina procesora: MediaT... więcejek Dimensity, Model procesora: 700.Pojemność pamięci RAM: 8 GB, Pojemność pamięci wewnętrznej: 128 GB.Rozdzielczoś tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 556 zł |
Vivo Y76 8/128GB SzaryAparat główny 50 MP, który został zastosowany w smartfonie VIVO Y76, umożliwia robienie... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 549 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Vivo Y (budżetowe +)Porównaj w tabeli →
od 715 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 1 299 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 658 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 3 GB, Snapdragon 460, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 191 g
od 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 175 g
od 690 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G80, aparat: 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 250 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 3 GB, Helio P35, aparat: 8 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 178 g
od 944 zł
6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G80, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 720 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 899 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio P35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 183 g
od 1 199 zł
6.55 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 1 272 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, brak karty microSD, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 193 g
od 860 zł
6.51 ", 270 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 460, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 1 111 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 099 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 175 g
Wideo recenzje
UNBOXING NEW PHONE VIVO Y76 5G (SUPER SULIT) | GieVie's TVLOG #41 #newphone #unboxing #vivoy765g
27 września 2022650 przegląd
Gumala Lang Sa Mall Bumili Ng Vivo Y76 5G
21 kwietnia 2022630 przegląd
BUDOL FIND#6: Unboxing VIVO Y76 5G with Freebies
29 stycznia 2022462 przegląd
VIVO Y76 5G Vlog Phone official video, Mediatek Dimensity 700 7nm 5G chip, @VivoIndiaOfficial #vivoY765G
16 stycznia 2022381 przegląd
Unboxing vivo Y76 5G | The Vlogging Phone
14 lipca 2022207 przegląd
Xiaomi Redmi note 11 Pro+ vs Realme Q3T vs Vivo Y76 5G || Phone Comparison
7 marca 2022113 przegląd
Unboxing Vivo Y76 5G MEDNIGHT SPACE | 44W FLASH CHARGE |
18 stycznia 2022512 przegląd
Vivo Y76 5G Specs, Price & the Competition | Philippines
6 grudnia 2021256 przegląd
Capturing Hilongos | Vivo Y76 5G
1 kwietnia 2022306 przegląd
Vivo Y76 5G Vs Vivo Y21t. #Trakontech#
4 stycznia 2022220 przegląd
vivo Y76 5G Review, Photos & Videos | Affordable Camera Smartphone For Android Users!
18 stycznia 20221 350 przegląd
VIVO Y76 5G Change Language
16 maja 20222 614 przegląd
How to Clean Storage on VIVO Y76 5G // Removing Junk Files
20 czerwca 20221 602 przegląd
Vivo Y76 5G vs Vivo Y76s 5G
23 listopada 20213 019 przegląd
Vivo Y76 5G Sim card Not Working || Vivo Sim Card Problem Fix || V2124
12 czerwca 20221 015 przegląd
[Camera Review] VIVO Y76 5G specifications, photo sample and more!
5 grudnia 20218 420 przegląd
Modyfikacje Vivo Y76 5G
Ceny na Vivo Y76 5G |
---|---|---|---|---|
Vivo Y76 5G 128 GB | od 549 zł | 10 oferty | ||
Vivo Y76 5G 256 GB | od 549 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 175 g
od 802 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 800U, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 759 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 647 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 4 Gen 1, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 533 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 599 zł
6.72 ", 392 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 615 zł
5G, 6.8 ", 387 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 208 g
od 579 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 636 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 469 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g