Смартфон Vivo Y76 5G 128 ГБ
Відео 16Фото 8 |
Vivo Y76 5G 128 ГБ
128 ГБ256 ГБ
Екран:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Dimensity 700
Камера:3 модулі, 50 МП, макро
Відео:4K
Акумулятор:4100 мАгод
Вага:175 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Vivo Y76 5G 128 ГБ
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
vivo Y76 smartfon bez dodatkowego wyposażenia 5G dual SIM z baterią 4100 m8 GB pamięci RAM + 4 GB rozszerzona RAM: nasza zaawansowana technologia RAM jest teraz dostępna w wersji 2.0. Do 8 GB pamięci... щеRAM dodano dodatkowe 4 GB pamięci ROM dzięki czemu możesz cieszyć się niesamowitym 12 GB pamięci RAM. Umożliwiają bezopóźnieniowe wykonanie do 25 aplikacji w tle i sprawiają, że przełączanie między aplikacjami jest płynne i proste.
50 MP aparat główny: system potrójnego aparatu KI: aparat główny 50 MP, aparat 2 MP Bokeh, aparat makro 2 MP. Użyj wszystkich możliwych motywów z każdej odległości i odkryj sztukę fotografii na nowo.
Nagrywanie wideo bez zakłóceń: Tryb Ultra Stable Video rejestruje w inteligentny sposób ruchy smartfona i wykonuje dynamiczne dostosowania, aby zrównoważyć jeszcze większy kąt niż dotychczas. Tryb wideo Ultra Stable jest natychmiast gotowy do użycia, gdy jesteś w podróży. Niezależnie od tego, czy uprawiasz jogging, jeździsz na rowerze lub poruszasz się w inny sposób, zapewniamy Ci koncentrację i zachowujesz cel w zasięgu wzroku.
Aktywny przez cały dzień dzięki 44 W FlashCharge umożliwia Ci utrzymanie wysokiej wydajności przez cały dzień. Dzięki imponującemu akumulatorowi 4100 (typowo) baterii mAh możesz bez problemu robić zdjęcia, oglądać ulubione seriale lub grać w niezliczone gry, bez obaw o to, że bateria zabija się.
Wyjątkowe wzornictwo: od wąskich ramek o grubości 2,8 mm do tyłu 3D każdy szczegół jest zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do dłoni. Amazon.plПоскаржитись | 999 zł |
vivo Y76 5G 6,58" 60Hz 50Mpix Niebieski5G:tak;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 899 zł |
SMARTFON VIVO Y76 5G 8/128GB CzarnyVIVO Y76 5G 8/128GB Czarny Najważniejsze cechy BLACK FRIDAY: tak Cyber Monday: tak Kolor: Czarny Wzmocniona obudowa: Nie Wodo... щеodporność: Nie Częstotliwość odś... EmpikПоскаржитись | 890 zł |
vivo Y76 5G 6,58" 60Hz 50Mpix Niebieski5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDПоскаржитись | 549 zł |
Vivo Y76 5g 8gb/128gb 6.5´´ Dual Sim Niebieski 5659845VIVO Y76 5G.Ekran: 16,7 cm (6,58), Rozdzielczość ekranu: 2408 x 1080 pikseli, Typ wyświetlacza: LCD.Rodzina procesora: MediaT... щеek Dimensity, Model procesora: 700.Pojemność pamięci RAM: 8 GB, Pojemność pamięci wewnętrznej: 128 GB.Rozdzielczoś tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 556 zł |
ще 9 пропозицій
Серія Vivo Y (бюджетні +)Порівняти в таблиці →
від 715 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P35, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 658 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Snapdragon 460, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 191 г
від 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 4100 мАгод, 175 г
від 760 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G80, камера: 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 250 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio P35, камера: 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 178 г
від 999 zł
6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G80, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 720 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 875 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P35, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 183 г
від 1 199 zł
6.55 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 1 272 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 193 г
від 1 099 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 4100 мАгод, 175 г
від 716 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Exynos 880 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 400 zł
6.44 ", 409 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 665, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4100 мАгод, 171 г
від 860 zł
6.51 ", 270 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 460, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 1 111 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
Відеоогляди
UNBOXING NEW PHONE VIVO Y76 5G (SUPER SULIT) | GieVie's TVLOG #41 #newphone #unboxing #vivoy765g
27 вересня 2022650 переглядів
Gumala Lang Sa Mall Bumili Ng Vivo Y76 5G
21 квітня 2022630 переглядів
BUDOL FIND#6: Unboxing VIVO Y76 5G with Freebies
29 січня 2022462 перегляда
VIVO Y76 5G Vlog Phone official video, Mediatek Dimensity 700 7nm 5G chip, @VivoIndiaOfficial #vivoY765G
16 січня 2022381 перегляд
Unboxing vivo Y76 5G | The Vlogging Phone
14 липня 2022207 переглядів
Xiaomi Redmi note 11 Pro+ vs Realme Q3T vs Vivo Y76 5G || Phone Comparison
7 березня 2022113 переглядів
Unboxing Vivo Y76 5G MEDNIGHT SPACE | 44W FLASH CHARGE |
18 січня 2022512 переглядів
Vivo Y76 5G Specs, Price & the Competition | Philippines
6 грудня 2021256 переглядів
Capturing Hilongos | Vivo Y76 5G
1 квітня 2022306 переглядів
Vivo Y76 5G Vs Vivo Y21t. #Trakontech#
4 січня 2022220 переглядів
vivo Y76 5G Review, Photos & Videos | Affordable Camera Smartphone For Android Users!
18 січня 20221 350 переглядів
VIVO Y76 5G Change Language
16 травня 20222 614 переглядів
How to Clean Storage on VIVO Y76 5G // Removing Junk Files
20 червня 20221 602 перегляда
Vivo Y76 5G vs Vivo Y76s 5G
23 листопада 20213 019 переглядів
Vivo Y76 5G Sim card Not Working || Vivo Sim Card Problem Fix || V2124
12 червня 20221 015 переглядів
[Camera Review] VIVO Y76 5G specifications, photo sample and more!
5 грудня 20218 420 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Vivo Y76 5G
Ціни на Vivo Y76 5G |
---|---|---|---|---|
Vivo Y76 5G 128 ГБ | від 549 zł | 14 пропозицій | ||
Vivo Y76 5G 256 ГБ | від 549 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 709 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 802 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 800U, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 4100 мАгод, 175 г
від 759 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 533 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 649 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 4 Gen 1, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 499 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 599 zł
6.72 ", 392 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 579 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 615 zł
5G, 6.8 ", 387 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 208 г
від 517 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г