Смартфон Vivo Y55 5G 128 ГБ / 4 ГБ
Фото 6 |
Vivo Y55 5G 128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Dimensity 700
Камера:3 модулі, 50 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:200 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Vivo Y55 5G 128 ГБ / 4 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
vivo Y55 smartfon 4 128 GB bezumowny telefon komórkowy wyświetlacz LCD 658Podwójny chip 5G: dzięki naszemu chipowi Y55 5G możesz doświadczyć wyjątkowej wydajności obsługiwanej przez chip 7 nm 5G - prędkość pobierania: 7 razy 4 szybciej (w porównaniu do 4G). Tryb sieciowy: obsługuje tryb SA/NSA Dual-Mode 5G
Akumulator 5000 mAh + 18 W FastCharge : ten wydajny akumulator 5000 mAh (typowy) zapewnia długotrwałą zabawę i możn... щеa go szybko naładować dzięki funkcji szybkiego ładowania 18 W. A dzięki technologii MediaTek5G UltraSave chip jest tak samo wydajny jak i wydajny i optymalizuje czas pracy baterii dla długotrwałej zabawy. Teraz możesz pozostać połączony przez cały dzień i nie musisz się już martwić o rozładowany akumulator.
Rozszerzona pamięć RAM 2.0 + 128 GB ROM: nasza innowacyjna technologia rozszerzonej pamięci RAM 2.0 pobiera do 1 GB pamięci ROM w celu rozszerzenia pamięci RAM. Obsługuje to więcej aktywnych aplikacji w tle i sprawia, że zawsze możesz płynnie przełączać się między aplikacjami.
Duży wyświetlacz FHD+ zapewniający porywającą zabawę: Y55 5G jest wyposażony w wyświetlacz FHD+ Incell, który zapewnia imponujące wrażenia podczas obrazu. Rozdzielczość 2408 x 1080 (FHD+) obsługuje wysokie nasycenie kolorów i zapewnia jeszcze wyraźniejszą i żywszą jakość obrazu. Zapewnij swoim oczom wspaniałą przyjemność oglądania – niezależnie od tego, czy oglądasz film czy grasz w grę, i chroń je przed szkodliwym niebieskim światłem za pomocą trybu oszczędzającego wzrok.
Lekki i jedwabiście miękki: smartfon jest wyposażony w trwały akumulator 5000 mAh i jest niezwykle smukły dzięki zaledwie 8,25 mm i płaskiej ramie 2,5D. Odzwierciedla klasyczną geometryczną estetykę w minimalistyczny Amazon.plПоскаржитись | 774 zł |
Vivo Y55 6.58´´ 5g 4gb/128gb 6.5´´ Dual Sim Niebieski TLVIY55GGVIVO Y55 6,58 5G to stylowy i wydajny smartfon z dużym ekranem 6,58 cala, który zapewnia wciągające wrażenia wizualne. Telefon wyposażony jest w 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, dzięki czemu możesz przechowywać wszystkie swoje zdjęcia, filmy i aplikacje bez obaw.Telefon działa w oparciu o najnowszą technologię 5G, która zapewnia błysk... щеawiczne prędkości internetu, dzięki czemu przeglądanie i przesyłanie strumieniowe jest płynne. Telefon posiada również dwa gniazda na karty SIM, dzięki czemu można łatwo rozdzielić połączenia służbowe i prywatne na tym samym urządzeniu.VIVO Y55 6,58 5G szczyci się unikalnym designem Glowing Galaxy, który tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 727 zł |
VIVO y55 Dual-Mode Chip 5G50 MP aparat główny5000 mAh bateria szybkie ładoChip Dual-Mode 5G: Wyjątkowa wydajność, zasilana ośmiordzeniowy układ 5G Dimensity 700 do 7nm, z prędkością do 2,2 GHz.
Rozszerzona pamięć RAM 2.0 + 128 GB ROM: Technologia rozszerzonej pamięci RAM 2.0 na żywo wykorzystuje do 1 GB pamięci fizycznej, aby przypisać ją do pamięci RAM. Rozszerzalna pamięć do 1 TB.
Długotrwała bateria+Szybkie ładowani... щеe 18 W: Teraz możesz pozostać w kontakcie przez cały dzień i pozbyć się lęku związanego z rozładowaną baterią. Binge-oglądając online: 20 godzin.Instagra Amazon.plПоскаржитись | 720 zł |
VIVO Smartphone Y55 658" 4 GB RAM 128 GB NiebieskiSmartfon marki Vivo
Kolor: wielokolorowy
Wymiary: 9,4 x 18,4 x 5,8 cm
Odniesienie: S7171154
Jeśli jesteś pasjonatem informatyki i elektroniki, lubisz być na najnowszych technologiach i nie przegapić szczegółów Amazon.plПоскаржитись | 816 zł |
Серія Vivo Y (бюджетні +)Порівняти в таблиці →
від 715 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P35, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 1 299 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 658 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Snapdragon 460, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 191 г
від 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 4100 мАгод, 175 г
від 760 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G80, камера: 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 250 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio P35, камера: 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 178 г
від 944 zł
6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G80, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 720 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 899 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P35, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 183 г
від 999 zł
6.55 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 1 272 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 193 г
від 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 4100 мАгод, 175 г
від 716 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Exynos 880 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 400 zł
6.44 ", 409 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 665, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4100 мАгод, 171 г
від 860 zł
6.51 ", 270 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 460, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 1 111 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 099 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
АксесуариВсі аксесуари для Vivo Y55 5G →
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 657 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 54 МП, + 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 178 г
від 716 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Exynos 880 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 4 093 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 348 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г