Smartfon Vivo Y55 5G 128 GB / 4 GB
Zdjęcia 6 |
Vivo Y55 5G 128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi
Pamięć:128 GB, RAM 4 GB
Procesor:Dimensity 700
Aparat:3 moduły, 50 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s
Akumulator:5000 mAh
Waga:200 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Vivo Y55 5G 128 GB / 4 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
vivo Y55 smartfon 4 128 GB bezumowny telefon komórkowy wyświetlacz LCD 658Podwójny chip 5G: dzięki naszemu chipowi Y55 5G możesz doświadczyć wyjątkowej wydajności obsługiwanej przez chip 7 nm 5G - prędkość pobierania: 7 razy 4 szybciej (w porównaniu do 4G). Tryb sieciowy: obsługuje tryb SA/NSA Dual-Mode 5G
Akumulator 5000 mAh + 18 W FastCharge : ten wydajny akumulator 5000 mAh (typowy) zapewnia długotrwałą zabawę i możn... więceja go szybko naładować dzięki funkcji szybkiego ładowania 18 W. A dzięki technologii MediaTek5G UltraSave chip jest tak samo wydajny jak i wydajny i optymalizuje czas pracy baterii dla długotrwałej zabawy. Teraz możesz pozostać połączony przez cały dzień i nie musisz się już martwić o rozładowany akumulator.
Rozszerzona pamięć RAM 2.0 + 128 GB ROM: nasza innowacyjna technologia rozszerzonej pamięci RAM 2.0 pobiera do 1 GB pamięci ROM w celu rozszerzenia pamięci RAM. Obsługuje to więcej aktywnych aplikacji w tle i sprawia, że zawsze możesz płynnie przełączać się między aplikacjami.
Duży wyświetlacz FHD+ zapewniający porywającą zabawę: Y55 5G jest wyposażony w wyświetlacz FHD+ Incell, który zapewnia imponujące wrażenia podczas obrazu. Rozdzielczość 2408 x 1080 (FHD+) obsługuje wysokie nasycenie kolorów i zapewnia jeszcze wyraźniejszą i żywszą jakość obrazu. Zapewnij swoim oczom wspaniałą przyjemność oglądania – niezależnie od tego, czy oglądasz film czy grasz w grę, i chroń je przed szkodliwym niebieskim światłem za pomocą trybu oszczędzającego wzrok.
Lekki i jedwabiście miękki: smartfon jest wyposażony w trwały akumulator 5000 mAh i jest niezwykle smukły dzięki zaledwie 8,25 mm i płaskiej ramie 2,5D. Odzwierciedla klasyczną geometryczną estetykę w minimalistyczny Amazon.plZłóż skargę | 774 zł |
Vivo Y55 6.58´´ 5g 4gb/128gb 6.5´´ Dual Sim Niebieski TLVIY55GGVIVO Y55 6,58 5G to stylowy i wydajny smartfon z dużym ekranem 6,58 cala, który zapewnia wciągające wrażenia wizualne. Telefon wyposażony jest w 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, dzięki czemu możesz przechowywać wszystkie swoje zdjęcia, filmy i aplikacje bez obaw.Telefon działa w oparciu o najnowszą technologię 5G, która zapewnia błysk... więcejawiczne prędkości internetu, dzięki czemu przeglądanie i przesyłanie strumieniowe jest płynne. Telefon posiada również dwa gniazda na karty SIM, dzięki czemu można łatwo rozdzielić połączenia służbowe i prywatne na tym samym urządzeniu.VIVO Y55 6,58 5G szczyci się unikalnym designem Glowing Galaxy, który tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 730 zł |
VIVO Smartphone Y55 658" 4 GB RAM 128 GB NiebieskiSmartfon marki Vivo
Kolor: wielokolorowy
Wymiary: 9,4 x 18,4 x 5,8 cm
Odniesienie: S7171154
Jeśli jesteś pasjonatem informatyki i elektroniki, lubisz być na najnowszych technologiach i nie przegapić szczegółów Amazon.plZłóż skargę | 820 zł |
VIVO y55 Dual-Mode Chip 5G50 MP aparat główny5000 mAh bateria szybkie ładoChip Dual-Mode 5G: Wyjątkowa wydajność, zasilana ośmiordzeniowy układ 5G Dimensity 700 do 7nm, z prędkością do 2,2 GHz.
Rozszerzona pamięć RAM 2.0 + 128 GB ROM: Technologia rozszerzonej pamięci RAM 2.0 na żywo wykorzystuje do 1 GB pamięci fizycznej, aby przypisać ją do pamięci RAM. Rozszerzalna pamięć do 1 TB.
Długotrwała bateria+Szybkie ładowani... więceje 18 W: Teraz możesz pozostać w kontakcie przez cały dzień i pozbyć się lęku związanego z rozładowaną baterią. Binge-oglądając online: 20 godzin.Instagra Amazon.plZłóż skargę | 720 zł |
Seria Vivo Y (budżetowe +)Porównaj w tabeli →
od 1 299 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 718 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 800 zł
6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G80, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 711 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G80, aparat: 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 175 g
od 658 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 3 GB, Snapdragon 460, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 191 g
od 250 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 3 GB, Helio P35, aparat: 8 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 178 g
od 720 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 999 zł
6.55 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 889 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio P35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 183 g
od 768 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, brak karty microSD, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 193 g
od 799 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 1 118 zł
6.64 ", 395 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 708 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Exynos 880 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, brak karty microSD, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 999 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 175 g
od 400 zł
6.44 ", 409 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 665, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 171 g
od 860 zł
6.51 ", 270 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 460, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 1 103 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
AkcesoriaWszystkie akcesoria do Vivo Y55 5G →
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 643 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g, brak ładowarki
od 643 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 54 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 178 g
od 708 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Exynos 880 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, brak karty microSD, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 4 178 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 549 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 689 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 861 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 749 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 623 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 498 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g