Смартфон Vivo V21 5G 128 ГБ
Відео 24Фото 11 |
Vivo V21 5G 128 ГБ
Екран:6.44 ", 2400x1080 (20:9), 409 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Dimensity 800U
Камера:3 модулі, 64 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація
Акумулятор:4000 мАгод
Вага:176 г
Оптична стабілізація Селфі-камери.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Vivo V21 5G 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
vivo V21 5G 8 GB 128 GB Smartfon Supernocne selfie 44 MP OIS Potrójny apar【Przedni aparat 44 MP z optyczną stabilizacją obrazu】- Daj się zachwycić detalami na swoich selfie. Uchwycisz na nich nawet k... щеońcówkę swoich rzęs, a piękne rysy Twojej twarzy będą perfekcyjne ostre po przybliżeniu.To jedyna na rynku przednia kamera w telefonie z optyczną stabilizacją obrazu.
【Aparat 64 MP z optyczną stabilizacją obrazu do zdjęć w nocy】- Główny aparat z tyłu o oszałamiającej rozdzielczości 64 MP potrafi uchwycić każdy szczegół, a robione nim zdjęcia zachowają swoją żywotność i wyrazistość nawet w dużym powiększeniu. Dodatkowe aparaty z tyłu ułatwiają tworzenie ujęć o szerokiej perspektywie, ujęć super makro oraz efektów artystycznych.
【Podwójne doświetlenie selfie Niech Cię zobaczą – nawet gdy światło nie dopisuje】- Przy przedniej kamerze umieściliśmy unikatowe podwójne doświetlenie selfie, dzięki czemu Twoje zdjęcia będą wyglądały świetnie nawet przy słabym oświetleniu. Blask tego światła sprawi, że Twoja twarz będzie wyglądać bardziej promiennie i powabnie.
【Ultrasmukły design】- Model V21 5G z zakrzywionym ekranem 2,5D ma 7,29 mm grubości i waży zaledwie 176 gramów*. Czekasz na telefon lekki jak piórko? Już tu jest.
【Częstotliwość odświeżania 90 Hz】- Dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania wynoszącej 90 Hz wyświetlacz jest zachwycająco płynny i zapewnia niezakłóconą przyjemność oglądania.
2 lata gwarancji Amazon.plПоскаржитись | 898 zł |
VIVO Smartfon VIVO V21 5G 8GB/128GB Błękitny (Sunset Dazzle) NiebieskiVivo V21 to smukły smartfon, dzięki któremu zrobisz perfekcyjne zdjęcia w każdej scenerii, niezależnie od warunków oświetleni... щеowych.Korzyści: Ultra smukły i modny design Świetne odwzorowanie kolorów i ostry obraz zapewni płynnie działający ekran Amoled 6.44" w rozdzielczości 1080 x 2408 Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Dimensity 800 gwarantuje efektywną pracę wszystkich funkcji i aplikacji 128 GB pamięci wewnętrznej oraz obsługa kart microSD/SDHC/SD MediaMarkt.plПоскаржитись | 1 299 zł |
Smartfon Vivo V21, 5G, 8/128 GB, granatowyVivo v21 Stabilne ujęcia pędzącego świata Przednia kamera o ultrawysokiej rozdzielczości 44MP. Daj się zachwycić detalami na... щеswoich selfie. Uchwycisz na nich... EmpikПоскаржитись | 661 zł |
Vivo V21 5g (v2050) 8gb/128gb 6.5´´ Dual Sim Niebieski 40-48-6090Przednia kamera z 44-megapikselow tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 870 zł |
Vivo V21 5g (v2050) 8gb/128gb 6.5´´ Dual Sim Niebieski 40-48-6087Przednia kamera z 44-megapikselow tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 724 zł |
Серія Vivo V (середні)Порівняти в таблиці →
від 691 zł
6.44 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800U, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 176 г, ультратонкий
від 661 zł
5G, 6.44 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800U, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 176 г, ультратонкий
Відеоогляди
Are the vivo V21 5G & V21e good for GAMING?
17 червня 20215 968 переглядів
Case Vivo V21 5G || Case Cantik Vivo V21
24 червня 202116 603 перегляда
Case Vivo V21 5G || Case Vivo V21 Rekomendasi Terbaru
28 червня 202114 670 переглядів
1080p stabilization test (selfie camera) - vivo V21 5G
27 травня 20211 608 переглядів
Jak vivo V21 5G nagrywa wideo przednią kamerą? | VLOG
22 листопада 2021647 переглядів
vivo v21 5G - telefon z lampą w przednim aparacie
9 липня 202116 290 переглядів
vivo V21 5G – recenzja w 60 sekund – telefon doskonały do selfie
25 вересня 20218 717 переглядів
Tech Week: Mam jeden problem. Vivo V21 5G, Nintendo Switch OLED, Sony SRS-NB10, DJI Pocket 2
11 липня 2021319 692 перегляда
Vivo V21 5G - przykładowe filmy nagrane smartfonem
29 листопада 2021504 перегляда
vivo V21 5G. Tradycyjnie. OK ale za drogo
20 серпня 20216 598 переглядів
Vivo V21 5G - wideorecenzja mGSM.pl. MISTRZ SELFIE?
29 листопада 20217 703 перегляда
Vivo V21 5G - Smartfon Vivo na testach! [ENG SUBS]
17 березня 20222 152 перегляда
VIVO V21 5G - RECENZJA - Optyczna STABILIZACJA dla SELFIE ✅ - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
15 серпня 202130 436 переглядів
vivo V21 5G Recenzja - piękny smartfon nie tylko do selfie | Robert Nawrowski
9 серпня 202148 180 переглядів
Vivo V21 5G - mistrz selfie debiutuje w Polsce
9 липня 20219 088 переглядів
Vivo V21 5G Gaming Test Review - Mind Blowing
14 червня 2021655 переглядів
Vivo V21 5g Unboxing *Best vlogging camera mobile* #vivo #5g #unboxing
12 серпня 2022464 перегляда
Vivo V21 5G Unboxing || 44MP OIS Selfie Camera | Vivo V21 5G phone Review | Best selfie Camera phone
12 травня 2021180 переглядів
vivo V21 5G Unboxing & First Impressions⚡44MP OIS Selfie, Dimensity 800U, 64MP Camera #vivoV215G
29 квітня 2021143 перегляда
Vivo V21 5G Unboxing & Review World First 44MPOIS Night Selfie | 65MP OIS Night Camera
8 травня 2021115 переглядів
#Vivo V21(5g) Unboxing #Top 5G mobiles # Best Camera Mobile #trendloverstelecom
27 липня 2021886 переглядів
Vivo V21 5G Mobile Unboxing #Shorts #Youtubeshorts #VivoV21 #unboxing #Mobile
5 травня 2022554 перегляда
V21 5g Vivo V21 5G unboxing colour Sunset Dazzle #mobilecampus#secondhandmobile#secondhandphone
5 травня 2021577 переглядів
Vivo V21 5G vs Oppo Reno6 Z | The Spect Full Specifications Comparison
10 вересня 20211 244 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 779 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP67, зарядка: бездротова, fast charge, 4520 мАгод, 206 г
від 4 078 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 378 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 1 584 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 634 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 404 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 1 991 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 018 zł
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г