Smartfon Samsung Galaxy S23 Plus 256 GB
Wideo 6Zdjęcia 34 |
Kup Samsung Galaxy S23 Plus 256 GB
Wszystkie ceny 66 →Smartfon Samsung Galaxy S23+ 5G, 8/256 GB, beżowyPoznaj Galaxy S23+ Idealne nocne portrety i wideo dzięki 50 MP z optyczną stabilizacją obrazu Nowy poziom rozgrywki dzięki na... więcejjbardziej wydajnemu procesorowi ... EmpikZłóż skargę | 4 243 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S23+ 8/256GB 5G 6.6" 120Hz Czarny SM-S916Chwytaj dzień i uwieczniaj noc. Zarejestrujesz wyraźne kadry o każdej porze. Umożliwia to matryca Galaxy S23+ o rozdzielczośc... więceji 50 MP, inteligentne, doskonale utrwalające światło piksele oraz optyczna stabilizacja obrazu (OIS). Electro.plZłóż skargę | 5 800 zł |
Samsung Galaxy S23+ 8/256GB 6,6" 120Hz 50Mpix Beżowy5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23+ (S916) 8/256GB 6,6" OLED 2340x1080 4700mAh DuSpecyfikacja Liczba rdzeni procesora 8 Typ procesora Qualcomm Snapdragon Model procesora 8 Gen 2 Stopi... więcejeń ochrony IP IP68 Kolor produktu Czarny Cechy zabiezpieczeń Wodoodporny Materiał obudowy Aluminium Nazwa koloru Phantom Black Waga produktu 195 g Szerokość produktu 76,2 mm Głębokość produktu 7,6 mm Wysokość produktu 157,8 mm MIMO Tak Bluetooth Tak Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Wi-Fi Tak Modulacja 1024-QAM Standardy 4G LTE-TDD & LTE-FDD Typ karty SIM NanoSIM Standard 5G Sub6 TDD Standard 5G Sub6 FDD Wersja Bluetooth 5.3 Wi-Fi Direct Tak NFC Tak Generacja sieci mobilnej 5G Obsługa kart SIM Dual SIM Standardy 3G UMTS Standardy 3G WCDMA Czytnik linii papilarnych Tak Szybkie ładowanie Tak Bezprzewodowe ładowanie Tak Rozpoznawanie twarzy Tak Skrócona instrukcja obsługi Tak Przewody USB Wyrzutnik karty SIM Tak Przekątna ekranu 6,6" Rozdzielczość 2340 x 1080 px Kolory wyświetlacza 16 milionów kolorów Typ szkła ekranu wyświetlacza Gorilla Glass Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Wersja Gorilla Glass Gorilla Glass Victus 2 Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) 1750 cd/m² Maksymalna częstotliwość odświeżania 120 Hz Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) 1200 cd/m² Gęstość pikseli 393 ppi Typ wyświetlacza OLED Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak Nazwa marketingowa technologii wyświetlania Dynamic AMOLED 2X Zainstalowany system operacyjny Android 13 Platforma Android Obsługiwane formaty audio WAV Obsługiwane formaty audio AAC Obsługiwane formaty audio OGG Obsługiwane formaty audio FLAC Obsługiwane formaty audio M4A Obsługiwane formaty audio MXMF Obsługiwane formaty audio MP3 Obsługiwane formaty audio AMR Obsługiwane formaty audio OGA Obsługiwane formaty audio MIDI Obsługiwane formaty audio IMY Obsługiwane formaty audio DFF Obsługiwane formaty audio OTA Obsługiwane formaty audio APE Obsługiwane formaty audio AWB Obsługiwane formaty audio XMF Obsługiwane formaty audio Mid Obsługiwane formaty audio RTX Obsługiwane formaty audio DSF Obsługiwane formaty audio 3GA Obsługiwane formaty audio RTTTL Obsługiwane formaty plików wideo AVI Obsługiwane formaty plików wideo WEBM Obsługiwane formaty plików wideo MKV Obsługiwane formaty plików wideo MP4 Obsługiwane formaty plików wideo FLV Obsługiwane formaty plików wideo M4V ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 481 zł |
Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB CzarnyEkran 6,8” Dynamic AMOLED 2X Aparaty Tylny: 200 + 12 + 10 + 10 Mpix, przedni: 12 Mpix Bateria 5000 mAh Pamięć RAM 8/12 GB pam... więcejięci operacyjnej Pamięć wbudowana 256GB Procesor Snapdragon 8 Gen 2 Nieziemski obraz Samsung Galaxy S23 Ultra 5G ma imponujący wyświetlacz o minimalnych ramkach, wykonany w technologii Dynamic AMOLED 2X. Zachwyca idealnym odwzorowaniem kolorów, jasnością i kontrastem. Dodatkowo ma podwyższoną częstotliwość odświeżania – 120 Hz, dzięki czemu obraz zachowuje niezwykłą płynność i ostrość w każdej sytuacji, a także błyskawicznie reaguje na dotyk. Oglądanie na tym ekranie wideo czy granie w gry to czysta przyjemność i niezapomniane doznania! [Obraz] Jasność do 1750 nitów Zdjęcia najwyższej jakości Główny obiektyw aparatu w smartfonie Samsung Galaxy S23 Ultra 5G ma potężną matrycę 200 Mpix. To oznacza dwa razy większą rozdzielczość niż poprzednim modelu! Możesz robić zdjęcia w dużym przybliżeniu dzięki funkcji Space Zoom. Do tego masz wsparcie obiektywu ultraszerokokąt Orange.plZłóż skargę | 5 199 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23 Plus to „złoty środek” między bazowym modelem S23 a naładowaną modyfikacją S23 Ultra.
„Drakońskie” procesory
Urządzenie mobilne otrzymało wydajną „żelazną” kombinację ośmiordzeniowego chipsetu Snapdragon 8 Gen 2, grafiki Adreno 740, 8 GB szybkiej LPDDR5 RAM i nierozszerzalnego dysku o minimalnej pojemności 256 GB. Zwróć uwagę, że tym razem wersja na procesor Exynos nie została wydana - wszystkie smartfony z tej linii są wyposażone w najwyższej klasy chipsety „smoka” firmy Qualcomm.
Soczysty i jasny ekran
Przedni panel obudowy smartfona został wyposażony w płaską matrycę typu Dynamic AMOLED 2X o przekątnej 6,6 cala. Wyświetlacz gadżetu emituje obraz w rozdzielczości 2340x1080 pikseli, ma częstotliwość odświeżania do 120 Hz, obsługuje technologię HDR10 + i ma szczytową jasność 1750 nitów. Również na ekranie jest wbudowany skaner linii papilarnych, który działa na zasadzie ultradźwięków. Powierzchnia wyświetlacza pokryta jest szkłem ochronnym Gorilla Glass Victus 2.
Flagowe atrybuty
Główny aparat Samsunga Galaxy S23 Plus stracił wystające podłoże, a trio jego „wizjera” posadzono osobno. W centrum uwagi tylnego modułu fotograficznego znajduje się 50-megapikselowy czujnik obrazu z końcówką optyczną, obok niego znajdują się ultraszerokokątny 12 MP i teleobiektyw 10 MP (również z systemem stabilizacji). Nagrywanie wideo głównym aparatem urządzenia jest możliwe w formacie do 8K przy 30 kl./s. Inne cechy smartfona to ochrona przed kurzem i wilgocią IP68, szybkie przewodowe ładowanie akumulatora 4700 mAh (45 W), technologia dwukierunkowego ładowania bezprzewodowego. Jeśli chodzi o komunikację, model jest również wyposażony maksymalnie: tutaj masz chip NFC, Wi-Fi 6E i Bluetooth v 5.3.
Modyfikacje Samsung Galaxy S23 Plus
Ceny na Samsung Galaxy S23 Plus |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy S23 Plus 256 GB | od 3 199 zł | 69 oferty | ||
Samsung Galaxy S23 Plus 512 GB | od 3 399 zł | 73 oferty |