Смартфон Infinix Note 30 256 ГБ
Відео 2Фото 10 |
Великий смартфон медіум-класу із збалансованим бортовим оснащенням. Роботу мобільного пристрою організували під керівництвом восьмиядерного чіпсету MediaTek Helio G99, а пам'яті йому дісталося 8/256 ГБ. Якщо раптом місця у внутрішньому сховищі виявиться впритул, в розпорядження користувача надається виділений слот під картку розширення microSD. Лицьову панель корпусу смартфона займає великий IPS-екран із розмірами по діагоналі 6.78 дюймів та високою частотою розгортки 120 Гц.
По центру верхньої частки дисплея видніється "вічко" 32 МП селфі-камери. Основний фотомодуль Infinix Note 30 256GB покладається у фотографуванні на 64 МП провідний сенсор зображення, 2 МП допоміжний датчик і ще один AI-модуль. Смартфон обладнаний NFC-чіпом, стереодинаміками від JBL та ємною акумуляторною батареєю на 5000 мАгод. Щоб довго не просиджувати «на прив'язі» у розетки, модель отримала підтримку функції прискореної проводової зарядки потужністю 45 Вт. Приблизно за півгодини енергетичні запаси в осередках батареї відновлюються на 75%.
Купити Infinix Note 30 256 ГБ
Усі ціни 12 →Smartfon INFINIX Note 30 8/256GB 6.78" 120Hz Złoty X6833B | 649 zł |
Smartfon INFINIX Note 30 8/256GB 6.78" 120Hz Złoty X6833B | 649 zł |
Smartfon INFINIX Note 30 8/256GB 6.78" 120Hz Złoty X6833B X6833B 8 256GB | 649 zł |
Infinix NOTE 30 8/256GB Obsidian Black INF-SM-000071 | 649 zł |
Telefon komórkowy Infinix Note 30 8 GB / 256 GB (INFNOTE30GO256) Czarny | 649 zł |
1 0 1 3 |
+ Якісно зроблена авто яскравість
+ Хороша деталізація фото при середньому освітленні + Швидка зарядка 45w вистачає для того щоб звечора не вставати з ліжка а з ранку поставити на зарядку і отримати 70-80% за пів години. + Дисплей яким комфортно користуватись очі не змучуються. + Автономність якої цілком вистачає для повного дня + Проміжний режим 90гц а не тільки 120 або 60 + Хороша стабілізація як для електронної працює відмінно + Фронтальна камера яка може тебе розпізнати навіть при поганому освітленні. + Набір жестів на головному екрані від Infinix + Hi-Res динаміки з дуже якісним звуком до 80% гучності + Фронтальний спалах. + При точці доступу в режимі 5 Ггц можна включити Wi-Fi і мобільні дані - немає 5g
Bluetooth версії 5.0 Тимофій Кордиш: користуюся Infinix Note 30 256GB кілька місяців |
Модификації Infinix Note 30
Ціни на Infinix Note 30 |
---|---|---|---|---|
Infinix Note 30 128 ГБ | від 649 zł | 10 пропозицій | ||
Infinix Note 30 256 ГБ | від 648 zł | 12 пропозицій |