Смартфон Infinix Note 30 128 ГБ
Відео 2Фото 10 |
Infinix Note 30 128 ГБ
128 ГБ256 ГБ
Екран:6.78 ", 2460х1080, 396 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G99
Камера:3 модулі, 64 МП
Відео:fullHD 60 к/с
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:219 г
Підтримка функції заряджання Bypass.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Infinix Note 30 128 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon INFINIX Note 30 8/128GB 6.78" 120Hz Czarny X6833B | 900 zł |
Smartfon INFINIX Note 30 8/128GB 6.78" 120Hz Niebieski X6833B | 900 zł |
INFINIX Note 30, 8 GB RAM, 128 GB, czarny | 675 zł |
Infinix Note 30 8/128GB Obsidian Black | 649 zł |
Smartfon INFINIX Note 30 8/128GB 6.78" 120Hz Niebieski X6833B | 900 zł |
Smartfon INFINIX Note 30 8/128GB 6.78" 120Hz Niebieski X6833B | 900 zł |
1 0 1 3 |
+ Якісно зроблена авто яскравість
+ Хороша деталізація фото при середньому освітленні + Швидка зарядка 45w вистачає для того щоб звечора не вставати з ліжка а з ранку поставити на зарядку і отримати 70-80% за пів години. + Дисплей яким комфортно користуватись очі не змучуються. + Автономність якої цілком вистачає для повного дня + Проміжний режим 90гц а не тільки 120 або 60 + Хороша стабілізація як для електронної працює відмінно + Фронтальна камера яка може тебе розпізнати навіть при поганому освітленні. + Набір жестів на головному екрані від Infinix + Hi-Res динаміки з дуже якісним звуком до 80% гучності + Фронтальний спалах. + При точці доступу в режимі 5 Ггц можна включити Wi-Fi і мобільні дані - немає 5g
Bluetooth версії 5.0 Тимофій Кордиш: користуюся Infinix Note 30 256GB кілька місяців |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Модификації Infinix Note 30
Ціни на Infinix Note 30 |
---|---|---|---|---|
Infinix Note 30 128 ГБ | від 649 zł | 8 пропозицій | ||
Infinix Note 30 256 ГБ | від 599 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →