Smartfon Infinix Note 30 128 GB
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Infinix Note 30 128 GB
128 GB256 GB
Wyświetlacz:6.78 ", 2460х1080, 396 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Helio G99
Aparat:3 moduły, 64 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s
Akumulator:5000 mAh
Waga:219 g
Obsługa funkcji ładowania Bypass.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Infinix Note 30 128 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon INFINIX Note 30 8/128GB 6.78" 120Hz Czarny X6833B | 900 zł |
Smartfon INFINIX Note 30 8/128GB 6.78" 120Hz Niebieski X6833B | 900 zł |
INFINIX Note 30, 8 GB RAM, 128 GB, czarny | 675 zł |
Infinix Note 30 8/128GB Obsidian Black | 649 zł |
Smartfon INFINIX Note 30 8/128GB 6.78" 120Hz Niebieski X6833B | 900 zł |
Smartfon INFINIX Note 30 8/128GB 6.78" 120Hz Niebieski X6833B | 900 zł |
1 0 1 3 |
+ Wyraźnie szczegółowa automatyczna jasność
+ Dobra szczegółowość zdjęcia przy średnim poziomie oświetlenia + Dostępny jest system ładowania 45 W, dzięki któremu dziecko nie wstawa z łóżka i ładuje je rano, a już po roku otrzymuje 70-80% zniżki. + Wyświetlacz jest tak wygodny, że oczy się nie męczą. + którego autonomia jest całkowicie odpowiednia do codziennego użytku + Tryb pośredni 90 Hz, a nie tylko 120 lub 60 + Dobra stabilizacja dla obsługi elektronicznej + Przedni aparat może zostać rozpoznany przez Ciebie w złych warunkach oświetleniowych. + Zestaw gestów na ekranie głównym w Infinixie + Głośniki Hi-Res z bardzo czystym dźwiękiem do 80% głośności + Podkłady z przodu. + Jeśli punkt dostępu działa w trybie 5 GHz, możesz włączyć Wi-Fi i mobilną transmisję danych - nie 5g
Wersja Bluetootha 5.0 Тимофій Кордиш: używam Infinix Note 30 256GB kilka miesięcy |
Pokazano 1 z 5 recenzji
pokaż 4 recenzje
Wideo recenzje
Modyfikacje Infinix Note 30
Ceny na Infinix Note 30 |
---|---|---|---|---|
Infinix Note 30 128 GB | od 649 zł | 8 oferty | ||
Infinix Note 30 256 GB | od 648 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →