Smartfon Infinix Hot 20i 64 GB / 4 GB
Wideo 19Zdjęcia 11 | od 589 do 600 zł dodaj do listymoje listy |
Infinix Hot 20i 64 GB / 4 GB
2022 rokHot
Wyświetlacz:6.6 ", 1612х720 (20:9), 267 ppi, 60 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio G25
Aparat:3 moduły, 13 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:195 g
Funkcja aktualizacji oprogramowania 3 GB RAM.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Infinix Hot (średnie)Porównaj w tabeli →
od 549 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 546 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 831 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 595 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 599 zł
6.82 ", 263 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 198 g
od 449 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 549 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 205 g
od 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 195 g
od 545 zł
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 215 g
od 629 zł
6.6 ", 259 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 796 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Hi-Res, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 599 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G70, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, stereo, ładowanie: 5200 mAh, 201 g
od 875 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
Wideo recenzje
Infinix Hot 20i Review - Watch Before You Buy!
26 października 202213 431 przegląd
Unboxing & Review INFINIX HOT 20i Harga Terjangkau Performa Memukau
29 grudnia 20221 966 przegląd
Infinix HOT 20i Officially Launched With 7GB+128GB Under 6000 Infinix HOT 20i Price, Specs, Review
4 listopada 20226 412 przegląd
مسابقة ال٥٠٠٠ مشترك || هاتف انفنكس هوت 20i || infinix hot 20i
30 października 20221 513 przegląd
Infinix HOT 20i Full Review
28 grudnia 2022505 przegląd
Infinix Hot 20i Pakistan Retail Unit Unboxing & Review | Infinix Hot 20i price in Pakistan ⚡️
5 stycznia 20233 630 przegląd
Infinix Hot 20i #shorts #unboxing #распаковка #prosmart285
14 marca 2023803 przegląd
HP INFINIX TERBARU 2023,UNBOXING HP INFINIX HOT 20i
9 stycznia 2023286 przegląd
Infinix Hot 20i Unboxing and Review infinix hot 20i price in Bangladesh??11,490 টাকায় কেমন ছিল
9 stycznia 202312 392 przegląd
Infinix hot 20i | #shorts #review #mobile
15 listopada 2022227 przegląd
Infinix HOT 20 Series Malaysia launch - Infinix HOT 20 & Infinix HOT 20i
5 listopada 2022995 przegląd
Infinix Hot 20i Unboxing & Review: Should You BUY?
17 grudnia 202242 398 przegląd
infinix hot 20i sunset gold #shorts
31 grudnia 2022844 przegląd
Infinix Hot 20i Review - Must Watch
14 grudnia 20227 207 przegląd
infinix hot 20i , how to check system update, system update mobile setting
14 listopada 20224 533 przegląd
Infinix Hot 12i Vs Infinix Hot 20i #Trakontech. #Infinix Hot 12i #Infinix Hot 20i.
7 października 202233 235 przegląd
Infinix Hot 20 vs Infinix Hot 20i || infinix Hot 20i vs Infinix Hot 20
8 października 2022459 przegląd
Infinix Hot 20i Vs Infinix Note 12i. #Trakontech. #Infinix Hot 20i. #Infinix Note 12i.
7 października 20221 780 przegląd
Infinix Hot 20 Vs Infinix Hot 20i. #Trakontech #Infinix Hot 20 #Infinix Hot 20i.
6 października 202220 934 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 629 zł
6.6 ", 259 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 600 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5150 mAh, 212 g
od 514 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 214 g
od 349 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 610 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 4 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5400 mAh, 198 g
od 385 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 620 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4500 mAh, 189 g
od 600 zł
6.5 ", 264 ppi, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 429 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki