Смартфон Infinix Hot 20i 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 19Фото 11 |
Infinix Hot 20i 64 ГБ / 4 ГБ
2022 рікHot
Екран:6.6 ", 1612х720 (20:9), 267 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G25
Камера:3 модулі, 13 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:195 г
Функція програмного збільшення ОЗП на 3 ГБ.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Infinix Hot (середні)Порівняти в таблиці →
від 549 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 546 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 831 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 595 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 599 zł
6.82 ", 263 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 198 г
від 449 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 549 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, стерео, зарядка: 5000 мАгод, 205 г
від 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 195 г
від 525 zł
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 6020, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 215 г
від 629 zł
6.6 ", 259 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 866 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 599 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G70, камера: 3 модулі, 13 МП, стерео, зарядка: 5200 мАгод, 201 г
від 875 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
Відеоогляди
Infinix Hot 20i Review - Watch Before You Buy!
26 жовтня 202213 431 перегляд
Unboxing & Review INFINIX HOT 20i Harga Terjangkau Performa Memukau
29 грудня 20221 966 переглядів
Infinix HOT 20i Officially Launched With 7GB+128GB Under 6000 Infinix HOT 20i Price, Specs, Review
4 листопада 20226 412 переглядів
مسابقة ال٥٠٠٠ مشترك || هاتف انفنكس هوت 20i || infinix hot 20i
30 жовтня 20221 513 переглядів
Infinix HOT 20i Full Review
28 грудня 2022505 переглядів
Infinix Hot 20i Pakistan Retail Unit Unboxing & Review | Infinix Hot 20i price in Pakistan ⚡️
5 січня 20233 630 переглядів
Infinix Hot 20i #shorts #unboxing #распаковка #prosmart285
14 березня 2023803 перегляда
HP INFINIX TERBARU 2023,UNBOXING HP INFINIX HOT 20i
9 січня 2023286 переглядів
Infinix Hot 20i Unboxing and Review infinix hot 20i price in Bangladesh??11,490 টাকায় কেমন ছিল
9 січня 202312 392 перегляда
Infinix hot 20i | #shorts #review #mobile
15 листопада 2022227 переглядів
Infinix HOT 20 Series Malaysia launch - Infinix HOT 20 & Infinix HOT 20i
5 листопада 2022995 переглядів
Infinix Hot 20i Unboxing & Review: Should You BUY?
17 грудня 202242 398 переглядів
infinix hot 20i sunset gold #shorts
31 грудня 2022844 перегляда
Infinix Hot 20i Review - Must Watch
14 грудня 20227 207 переглядів
infinix hot 20i , how to check system update, system update mobile setting
14 листопада 20224 533 перегляда
Infinix Hot 12i Vs Infinix Hot 20i #Trakontech. #Infinix Hot 12i #Infinix Hot 20i.
7 жовтня 202233 235 переглядів
Infinix Hot 20 vs Infinix Hot 20i || infinix Hot 20i vs Infinix Hot 20
8 жовтня 2022459 переглядів
Infinix Hot 20i Vs Infinix Note 12i. #Trakontech. #Infinix Hot 20i. #Infinix Note 12i.
7 жовтня 20221 780 переглядів
Infinix Hot 20 Vs Infinix Hot 20i. #Trakontech #Infinix Hot 20 #Infinix Hot 20i.
6 жовтня 202220 934 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 629 zł
6.6 ", 259 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 600 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 212 г
від 427 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 5000 мАгод
від 350 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 399 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 4 модулі, 13 МП, зарядка: 5400 мАгод, 198 г
від 507 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 620 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4500 мАгод, 189 г
від 600 zł
6.5 ", 264 ppi, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 200 г
від 429 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 135 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 730 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП