Smartfon Infinix Hot 30 256 GB / 8 GB
Wideo 5Zdjęcia 18 |
Ciekawa propozycja dla pułku dobrze zbudowanych budżetowców – model Infinix Hot 30 256 GB urzeka szeregiem zalet. Po pierwsze, smartfon zyskał wielkokalibrowy ekran o przekątnej 6,78 cala, rozdzielczości obrazu Full HD+ (2460x1080 pikseli) i zwiększonej częstotliwości odświeżania 90 Hz. Po drugie, „pod maską” urządzenia kryje się energochłonny akumulator o pojemności 5000 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania.
Za pomocą zasilacza o mocy 33 W możesz „napełnić” akumulatory do około 55% w ciągu zaledwie pół godziny. Trzecim ważnym punktem jest obecność w smartfonie modułu NFC umożliwiającego bezstykowe płatności za zakupy. Pod względem sprzętowym urządzenie działa na prostym ośmiordzeniowym MediaTek Helio G88, ma 8/256 GB pamięci. Dodatkowo użytkownik ma do dyspozycji osobne gniazdo rozszerzeń na kartę microSD. Smartfon robi zdjęcia podwójnym aparatem głównym w formacie 50 +2 MP oraz przednim aparatem 8 MP z obiektywem umieszczonym w wyspowym otworze ekranu. Dodatkowo model posiada skaner linii papilarnych w bocznym przycisku zasilania.
Kup Infinix Hot 30 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 11 →Smartfon INFINIX Hot 30 8/256GB 6.78" 90Hz Biały X6831 | 589 zł |
Smartfon INFINIX Hot 30 8/256GB 6.78" 90Hz Biały X6831 | 589 zł |
Infinix Hot 30 8/256GB 6,78" 90Hz 50Mpix Czarny | 589 zł |
Infinix HOT 30 8/256GB Racing Black | 597 zł |
Infinix Hot 30 8/256GB 6,78" 90Hz 50Mpix Czarny | 589 zł |