Realme Buds Air 5
Wideo 5Zdjęcia 15 |
Realme Buds Air 5 |
|
Bezprzewodowe słuchawki o pewnym średnim zasięgu z kategorii dousznych TWS z potężną adaptacyjną redukcją szumów. Aby zapewnić skuteczną adaptacyjną redukcję szumów, każda słuchawka Realme Buds Air 5 jest wyposażona w trzy mikrofony: przedni i tylny, wspierane przez mikrofon konwersacyjny. „Redukcja hałasu” modelu jest w stanie poradzić sobie z hałasem do 50 dB, automatycznie dostosowuje się do otaczającego środowiska akustycznego i ma trzy poziomy intensywności pracy: umiarkowany, średni i maksymalny.
Za brzmienie słuchawek odpowiadają tytanowe przetworniki o średnicy 12,4 mm, charakteryzujące się wyraźnym opracowaniem góry i środka, w połączeniu z naprawdę głębokim basem. Możesz dostosować dźwięk słuchawek w powiązanej aplikacji mobilnej Realme Link za pomocą czterech ustawień wstępnych i sześciopasmowego korektora. Model posiada także tryb gamingowy z niskim opóźnieniem (45 ms).
Do połączenia wykorzystywany jest protokół komunikacji bezprzewodowej Bluetooth 5.3; obsługiwane są kodeki AAC i SBC. Inne funkcje słuchawek TWS obejmują wygodne sterowanie dotykowe i wodoodporność IPX5. Jeśli chodzi o poziom żywotności baterii, to wynosi on około 4,5 godziny z aktywną redukcją szumów i około 7 godzin bez redukcji szumów. Etui ładujące wydłuża żywotność baterii do 38 godzin. A już po 10 minutach przebywania w etui słuchawki mogą służyć przez kolejne 7 godzin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Realme Buds Air 5
Wszystkie ceny 9 →realme Buds Air 5 Deep Sea Blue EU RMA2301 | 194 zł |
Słuchawki dokanałowe REALME Buds Air 5 Biały | 299 zł |
realme Buds Air 5 Dokanałowe Bluetooth 5.3 Biały | 299 zł |
Słuchawki dokanałowe REALME Buds Air 5 Biały RMA2302 | 299 zł |