Навушники
JVC HA-A30T
Відео 1Фото 23 |
JVC HA-A30T |
|
Активне шумозаглушення. Тривалий час роботи із кейсом. Компактні розміри.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JVC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JVC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JVC HA-A30T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JVC HA-AH30T Czarne - Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki HA-A30T-B | 607 zł |
JVC HA-A30T Black | 336 zł |
JVC HA-AH30T Białe - Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki HA-A30T-W | 607 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →