Смартфон Infinix Hot 30 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 5Фото 18 |
Цікава пропозиція в полку міцно збитих бюджетників - модель Infinix Hot 30 256GB підкуповує цілий ряд переваг. По-перше, смартфон обзавівся великокаліберним екраном з розмірами по діагоналі 6.78 дюймів, роздільною здатністю картинки Full HD+ (2460х1080 пікселів) та підвищеною частотою розгортки 90 Гц. По-друге, під капотом пристрою ховається енергоємна акумуляторна батарея на 5000 мАч з підтримкою процедури швидкої зарядки.
Від адаптера потужністю 33 Вт можна «заправити баки» акумулятора приблизно до 55% всього за півгодини. Третій важливий момент – наявність у смартфоні NFC-модуля для безконтактної оплати покупок. У "залізному" плані девайс працює під керуванням простого "восьмиядерника" MediaTek Helio G88, пам'яті в ньому є 8/256 ГБ. Додатково у розпорядження користувачеві надається окремий слот розширення під картку microSD. Фотографує смартфон на подвійну основну камеру формату 50+2 МП та 8 МП фронталку з об'єктивом у острівному отворі екрану. У навантаження модель отримала сканер відбитка пальця в бічній кнопці включення.
Купити Infinix Hot 30 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 7 →Infinix Hot 30 8/256GB 6,78" 90Hz 50Mpix Biały5G:nie;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 549 zł |
Infinix HOT 30 8/256GB Racing BlackInfinix HOT 30 Odkryj mobilność nowej generacji z Infinix HOT 30. Ten smartfon wyposażony jest w potrójny system aparatów, um... щеożliwiając uchwycenie każdego mo... EmpikПоскаржитись | 597 zł |
Infinix Hot 30 8/256GB 6,78" 90Hz 50Mpix Biały5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDПоскаржитись | 589 zł |
Infinix Hot 30 8/256GB Biały• 256 GB pamięci wewnętrznej • Duży i jasny ekran 90 Hz 6.78" FHD+ • Szybkie ładowanie 33W z... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 549 zł |
Infinix Hot 30 8/256GB 6,78" 90Hz 50Mpix Czarny5G:nie;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 589 zł |
Infinix Hot 30 8/256GB 6,78" 90Hz 50Mpix Czarny5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDПоскаржитись | 589 zł |
Infinix Hot 30 8/256GB Czarny• 256 GB pamięci wewnętrznej • Duży i jasny ekran 90 Hz 6.78" FHD+ • Szybkie ładowanie 33W z... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 589 zł |