Smartfon Infinix Hot 11 64 GB / 4 GB
Wideo 21Zdjęcia 19 |
Infinix Hot 11 64 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.6 ", 2408х1080 (20:9), 400 ppi, 60 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio G70
Aparat:3 moduły, 13 MP
Akumulator:5200 mAh
Waga:201 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Infinix Hot 11 64 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
INFINIX Hot 11 4/64GB turkusowy HOT 11 4+64 Turquoise CyanOkres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Wymiary [mm]: 171,5 x 77,5 x 9,2 mm Waga [g]: 210 g Kolor: Niebieski Kolor produce... więcejnta: Turquoise Cyan Typ obudowy: Wodoodporność: Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Turkusowy (4/64GB) System operacyjny: Android 11 Procesor [GHz]: 8 x 2,3 GHz Pamięć: 64 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Helio G37 Obsługiwana pamięć do: 256 GB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 64 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 64 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 11 Modele pozostałych producentów: INFINIX Hot 11 Przekątna ekranu [cal]: 6.82" Technologia ekranu: IPS Rozdzielczość ekranu [px]: 720 x 1640 px Ochrona ekranu: Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 90 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.82 Aparat główny [Mpix]: 50 + 2 Mpix Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 2 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 1440p Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Lampa błyskowa: Tak Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Bluetooth: BT 5.0 WiFi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac GPS: Tak Rodzaj złącza: microUSB Wtyk słuchawek: 3,5 mm mini jack Rodzaj nawigacji: GPS/GNSS
Mikrolokalizac Neonet.plZłóż skargę | 809 zł |
Infinix HOT 11 (G37) 4/64GB Turquoise Cyan INF-SM-000014Potrójny aparat z szeroką przesłoną 50 Mpx i ogniskową F1.6 Bateria 6000 mAh pozwala na długą, dobrą zabawę Wyświetlacz Premi... więcejum HD+IPS 6,82" 90 Hz Procesor gamingowy Helio G37 Spędzaj czas ze znajomymi, grając w gry w aplikacji WeZone Odblokowywanie twarzą i odciskiem palca Zestaw: Ładowarka, Kabel USB, Słuchawki Oficjalny partner Infinix Infinixstore.euDostawa: w Polsce Złóż skargę | 599 zł |
Smartfon Infinix Hot 11 4/64GB Turquoise CyanInfinix Hot 11 to urządzenie, które idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu smartfona, oferując świetny stosunek cen... więcejy do możliwości. Techwish.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 599 zł |
INFINIX Hot 11 4/64GB czarny HOT 11 4+64 Polar BlackOkres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Wymiary [mm]: 171,5 x 77,5 x 9,2 mm Waga [g]: 210 g Kolor: Czarny Kolor producenta... więcej: Polar Black Typ obudowy: Wodoodporność: Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Czarny (4/64GB) System operacyjny: Android 11 Procesor [GHz]: 8 x 2,3 GHz Pamięć: 64 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Helio G37 Obsługiwana pamięć do: 256 GB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 64 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 64 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 11 Modele pozostałych producentów: INFINIX Hot 11 Przekątna ekranu [cal]: 6.82" Technologia ekranu: IPS Rozdzielczość ekranu [px]: 720 x 1640 px Ochrona ekranu: Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 90 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.82 Aparat główny [Mpix]: 50 + 2 Mpix Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 2 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 1440p Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Lampa błyskowa: Tak Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Bluetooth: BT 5.0 WiFi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac GPS: Tak Rodzaj złącza: microUSB Wtyk słuchawek: 3,5 mm mini jack Rodzaj nawigacji: GPS/GNSS
Mikrolokalizac Neonet.plZłóż skargę | 788 zł |
Smartfon Infinix Hot 11 4/64GB Polar BlackInfinix Hot 11 to urządzenie, które idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu smartfona, oferując świetny stosunek cen... więcejy do możliwości. Techwish.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 599 zł |
Smartfon Infinix Hot 11 4/128GB Polar BlackInfinix Hot 11 to urządzenie, które idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu smartfona, oferując świetny stosunek cen... więcejy do możliwości. Techwish.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 649 zł |
Seria Infinix Hot (średnie)Porównaj w tabeli →
od 549 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 546 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 831 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 595 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 599 zł
6.82 ", 263 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 198 g
od 449 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 549 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 205 g
od 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 195 g
od 525 zł
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 215 g
od 629 zł
6.6 ", 259 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 866 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 599 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G70, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, stereo, ładowanie: 5200 mAh, 201 g
od 875 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
Wideo recenzje
Infinix HOT 11 - Pierwsze wrażenia z użytkowania!
25 września 20224 140 przegląd
Nowy smartfon na polskim rynku! Test Infinix HOT 11S NFC
31 sierpnia 202217 617 przegląd
Dobry smartfon w dobrej cenie INFINIX Note 12 Pro
26 września 202223 873 przegląd
Recenzja Infinix Zero 8 — Telefon pełen sprzeczności
13 kwietnia 20211 340 przegląd
INFINIX HOT 11S NFC - Czarny Koń do 1000 ZŁ?
23 września 20223 084 przegląd
Infinix HOT 11S NFC - RECENZJA - Nowy Producent w POLSCE - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
31 sierpnia 202213 810 przegląd
Infinix Hot 11S NFC | BUDŻETOWY KRÓL!
2 sierpnia 20228 966 przegląd
Infinix Hot 10S Unboxing And First Impressions Helio G85 90Hz Screen 6000mAh & More
23 grudnia 202143 647 przegląd
UNBOXING HP INFINIX HOT 12 X AOV SPECIAL EDITION HAYATE | HP 2 JUTAAN SPEK GAMING
18 czerwca 20223 336 przegląd
Best ಕಿಲ್ಲರ್ ಫೊನ್ Guru | Infinix Hot 11s | 90hz | MTK G88 | 50MP | Unboxing In ಕನ್ನಡ
21 września 20211 156 przegląd
Infinix Hot 11S NFC | Unboxing en Español
5 stycznia 20233 928 przegląd
Infinix Hot 12 Free Fire DPI +Sensitivity Settings#viral
17 grudnia 20224 827 przegląd
Infinix Hot 11s NFC + Phone cases | aesthetic unboxing.
15 sierpnia 20221 909 przegląd
infinix hot 11 2022 4/64 order to filpkart in open to delivery boy #shorts #short
11 września 2022369 przegląd
Infinix Hot 11s : In depth Review & Unboxing.
14 października 2021172 przegląd
INFINIX HOT 11S VS REALME C21-Y|PUBG TEST✅|which is better Regreat_op
27 listopada 2022236 przegląd
Infinix Hot 11 4GB-128GB Unboxing & Specifications
27 listopada 2021159 przegląd
Infinix Hot 11 Unboxing & Review
6 stycznia 20221 102 przegląd
Infinix Hot 11 First Unboxing | 4GB/128GB with Helio G70 | Rs. 20,500 !!!Punjab Mobile.pk
8 grudnia 2021790 przegląd
Infinix Hot 11 Review - Watch This Before You Buy
9 grudnia 20215 132 przegląd
infinix Hot 11 2022 BGMI Test With Screen Recording || infinix Hot 11 2022 Buy or Not for Gaming..?
25 kwietnia 202210 379 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 742 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5050 mAh, 189 g
od 629 zł
6.6 ", 259 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 507 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 600 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T610, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 195 g
od 350 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 399 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 4 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5400 mAh, 198 g
od 600 zł
6.5 ", 264 ppi, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 645 zł
6.39 ", 269 ppi, Android 10.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 460, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, + 5 MP, NFC, ładowanie: 4000 mAh, 180 g
od 620 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4500 mAh, 189 g
od 4 135 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g