Smartfon Xiaomi Redmi Note 11S 5G 64 GB / 4 GB
Wideo 17Zdjęcia 14 |
Zamknij
Menu
Xiaomi Redmi Note 11S 5G 64 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.6 ", 2400x1080 (20:9), 399 ppi, 90 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Dimensity 810
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP, i 2 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s
Akumulator:5000 mAh
Waga:195 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Xiaomi Redmi Note 11S 5G 64 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Xiaomi Redmi Note 11S 5G 4/64GB CzarnySpecyfikacja Typ procesora MediaTek Model procesora Dimensity 810 Liczba rdzeni procesora 8 Kolor prod... więcejuktu Czarny Głębokość produktu 8,75 mm Szerokość produktu 75,8 mm Wysokość produktu 163,6 mm Waga produktu 195 g Obsługiwany jest głos przez LTE (VoLTE) Tak Generacja sieci mobilnej 5G Wi-Fi Tak Standardy 3G WCDMA Obsługa kart SIM Dual SIM NFC Tak Profile Bluetooth A2DP Wi-Fi Direct Tak Wersja Bluetooth 5.1 Standardy 4G LTE-TDD & LTE-FDD Typ karty SIM NanoSIM Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Bluetooth Tak Szybkie ładowanie Tak Połączenie wideo Tak Głośnik Tak Alarm wibracyjny Tak Rozpoznawanie twarzy Tak Czytnik linii papilarnych Tak Karta graficzna Mali-G57 Wyrzutnik karty SIM Tak Futerał ochronny Tak Moc adaptera AC 33 W Ochraniacz ekranu Tak Karta gwarancyjna Tak Skrócona instrukcja obsługi Tak Przewody USB Type-C Zasilacz sieciowy Tak Współczynnik kontrastu (typowy) 1500:1 Maksymalna częstotliwość odświeżania 90 Hz Rozdzielczość 2400 x 1800 px Przekątna ekranu 6,6" Natywna proporcja obrazu 20:9 Platforma Android Widelec systemu operacyjnego MIUI 13 Zainstalowany system operacyjny Android 11 Głośniki Stereo Typ pamięci RAM LPDDR4X Pamięć wbudowana 64 GB Pamięć RAM 4 GB Obsługiwane karty pamięci MicroSDXC Port USB Tak Wtyk słuchawek 3,5 mm Obsługiwany typ USB USB Type-C Pojemność baterii 5000 mAh Typ przedniej kamery Pojedynczy obiektyw Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery 2,4 Lampa błyskowa z tyłu aparatu Tak Liczba przesłon aparatu tylnego 1,8 Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) 119° Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego 2,2 Liczba przesłon przedniej kamery 2,4 Rozdzielczość tylnej kamery 50 Mpix Typ aparatu tylnego Potrójna kamera Tryby nagrywania wideo 720p Tryby nagrywania wideo 1080p Maksymalna liczba klatek na sekundę 60 fps Rozdzielczość przedniej kamery 13 Mpix Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) 8 Mpix Tryb nocny Tak Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) 2 Mpix Rozdzielczość wideo 1920 x 1080 px Ekran dotykowy Tak Akcelerometr Tak Czujnik oświetlenia otoczenia Tak Czujnik zbliżeniowy Tak E-mail Tak SMS Tak GLONASS Tak GPS Tak Lokalizacja pozycji Tak Galileo Tak Elektryczny kompas Tak Szerokość 175mm Długość 86mm Wysokość 60mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 637 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 11S 5G 4/64GB Czarny (6934177783432) | 564 zł |
Xiaomi Redmi Note 11s 5G Dual Sim 4GB RAM 64GB - Midnight Black | 570 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 11S 5G 4/64GB Czarny - DARMOWY PACZKOMAT OD 799 | 505 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 11S 5G 4/64GB Czarny | 549 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Xiaomi Redmi Note (średnie)Porównaj w tabeli →
od 873 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 1 451 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 511 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 511 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 956 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 799 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 699 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 228 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 567 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 728 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 176 g
od 987 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 549 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 1 218 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 098 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5020 mAh, 193 g
od 579 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 987 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 792 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 958 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 204 g
Wideo recenzje
Redmi Note 11S 5G Launched | Indepth Review | Pros And Cons | Specs | Price And Indian Availability
30 marca 2022216 przegląd
XIAOMI REDMI NOTE 11S 5G VS REALME 9 5G
1 kwietnia 2022146 przegląd
POCO M4 5G Vs Xiaomi Redmi Note 11S - Full Comparison [Full Specifications]
19 maja 2022383 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11S 5G VS Redmi Note 11 Pro 5G VS Redmi Note 11 Pro+ 5G Comparison
14 maja 2022709 przegląd
Moto G51 5G Vs Xiaomi Redmi Note 11S - Full Comparison [Full Specifications]
27 lutego 20221 140 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11s and 11 Pro 5G Unboxing and Impression - Necessary Upgrade?
6 marca 2022406 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11S 5G Specs, Price & the Competition | Philippines
24 czerwca 2022214 przegląd
Realme 9 Pro 5G Vs Xiaomi Redmi Note 11S - Full Comparison [Full Specifications]
25 lutego 20221 597 przegląd
Redmi Note 11s 5G Test game PUBG New State | Dimensity 810 5G
21 czerwca 20222 593 przegląd
Redmi Note 11s 5G Test game Call of Duty Mobile CODM | Dimensity 810 5G
22 czerwca 20223 135 przegląd
Samsung Galaxy F23 5G Vs Xiaomi Redmi Note 11S - Full Comparison [Full Specifications]
12 marca 20221 692 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11s 5G vs Cherry Mobile Aqua SV 5G | Specification | Comparison | Features | Price
27 maja 20222 388 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11S 5G | specifications & features
29 marca 2022131 przegląd
Poco M4 Pro 5G/Redmi Note 11S 5G Tempered glass ibywind Protector & Easy Install Kit
14 grudnia 20214 509 przegląd
Redmi Note 11S 5G: How to insert the SIM card? Installation of the nano SIM cards (Tutorial)
8 maja 20227 132 przegląd
POCO M4 Pro 5G Vs Xiaomi Redmi Note 11S - Full Comparison [Full Specifications]
23 lutego 20221 633 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11S (5G): How to take a screenshot/capture/print screen?
26 kwietnia 20224 204 przegląd
Modyfikacje Xiaomi Redmi Note 11S 5G
Ceny na Xiaomi Redmi Note 11S 5G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 11S 5G 64 GB / 4 GB | od 482 zł | 11 oferty | ||
Xiaomi Redmi Note 11S 5G 128 GB / 4 GB | od 659 zł | 8 oferty | ||
Xiaomi Redmi Note 11S 5G 128 GB / 6 GB | od 713 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 495 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 181 g
od 514 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 470 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g
od 499 zł
6.5 ", 268 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, MT6765V/CB Helio G37, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 599 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 539 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 362 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 3 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 192 g
od 399 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 6 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 480 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 543 zł
6.5 ", 270 ppi, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 194 g