Smartfon TCL 40 SE 128 GB / 4 GB
Zdjęcia 11 |
TCL 40 SE 128 GB / 4 GB
128 GB / 4 GB256 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.75 ", 1600х720 (20:9), 260 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio G37
Aparat:3 moduły, 50 MP, makro
Akumulator:5010 mAh
Waga:190 g
Moduł NFC występuje w modelach T610K, T610K2, T610P, T610P2.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup TCL 40 SE 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartphone TCL 40 SE 675"" Porpora 128 GB T610K | 536 zł |
Smartfon TCL 40SE 4/128GB Fioletowy (S7781861) | 617 zł |
Smartfon TCL 40SE, LTE, 6/256 GB, szary | 614 zł |
Telefon komórkowy TCL 40SE 4 GB / 128 GB - Dark Gray (T610K-2ALCA112) | 617 zł |
TCL - Smartfon 6/256GB TCL40SE szary | 619 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje TCL 40 SE
Ceny na TCL 40 SE |
---|---|---|---|---|
TCL 40 SE 128 GB / 4 GB | od 468 zł | 11 oferty | ||
TCL 40 SE 256 GB / 6 GB | od 528 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →