Telefon z przyciskiem TCL 4043 0 B
Zdjęcia 7 |
TCL 4043 0 B
Wyświetlacz:3.2 ", 320x240, 125 ppi
Pamięć:+ karta pamięci
Procesor:Unisoc T107
Aparat:2 MP
Akumulator:1380 mAh, wyjmowany
Waga:130 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup TCL 4043 0 B
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TCL Telefon komórkowy TCL Onetouch 4043 SzaryTCL Onetouch 4043 to telefon komórkowy z ekranem głównym 3,2" Qvga i łącznością 4G Lte, który stanowi praktyczne rozwiązanie... więcejłączące klasyczny budowę z funkcjonalności MediaMarkt.plZłóż skargę | 299 zł |
Telefon TCL OneTouch 4043 SzaryTCL ONETOUCH 4043 to nie tylko telefon komórkowy, to praktyczne rozwiązanie łączące klasyczny budowę z funkcjonalności Electro.plZłóż skargę | 299 zł |
TCL onetouch 4043 3,2" Szary5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 299 zł |
Telefon TCL OneTouch 4043 Szary T313DTCL ONETOUCH 4043 to nie tylko telefon komórkowy, to praktyczne rozwiązanie łączące klasyczny budowę z funkcjonalności Mediaexpert.plZłóż skargę | 299 zł |
Telefon TCL OneTouch 4043 SzaryTCL ONETOUCH 4043 to nie tylko telefon komórkowy, to praktyczne rozwiązanie łączące klasyczny budowę z funkcjonalności Avans.plZłóż skargę | 299 zł |
TCL onetouch 4043 3,2" Szary5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 299 zł |
TCL ONETOUCH 4043 4G szary - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwro | 299 zł |
AkcesoriaWszystkie akcesoria do TCL 4043 →
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 294 zł
telefon babci, 2.8 ", 143 ppi, autorski, aparat: 3 Mpx, przycisk SOS, ładowanie: 1000 mAh, wymienna bateria, 110 g
od 233 zł
telefon babci, 2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 2 Mpx, przycisk SOS, ładowanie: 1400 mAh, wymienna bateria
od 239 zł
telefon babci, 2.8 ", 143 ppi, autorski, aparat: 3 Mpx, przycisk SOS, ładowanie: 1000 mAh, wymienna bateria
od 4 093 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki