Smartfon TCL 40 NxtPaper 256 GB / 8 GB
Zdjęcia 20 |
TCL 40 NxtPaper 256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.78 ", 2460х1080, 396 ppi, 90 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Helio G88
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 5 MP, makro
Akumulator:5010 mAh
Waga:195 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup TCL 40 NxtPaper 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TCL 40 NXTPAPER Midnight Blue 256GB T612B | 732 zł |
TCL Smartfon TCL 40 NXTPAPER Niebieski | 799 zł |
TCL 40 NXTPAPER Perłowy T612B | 799 zł |
Smartfon TCL 40 Nxtpaper 8/256GB 6.78" 90Hz Niebieski | 799 zł |
Smartfon TCL 40 Nxtpaper 8/256GB 6.78" 90Hz Niebieski | 799 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →