Смартфон Motorola Moto G23 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 8Фото 13 |
Закрити
Шапка
Motorola Moto G23 128 ГБ / 4 ГБ
128 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G85
Камера:3 модулі, 50 МП, + 5 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:184 г
Дисплей захищений склом Panda Glass. Частота дискретизації сенсорного шару 576 Гц.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Motorola Moto G23 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Motorola Moto G23 128GB/4GB - Matte Charcoal6,5-calowy wy?wietlacz HD+ (1600x720) 90Hz IPS LCD, 4G, Dual SIM, MediaTek Helio G85 Octa-core, 4GB RAM, 128GB Flash, microSD... ще, system potrójnej kamery: g?ówny aparat o rozdzielczo?ci 50MPixel f/1.8 + ultra szerokok?tny aparat o rozdzielczo?ci 5MPixel f/2.2 + makroobiektyw o rozdzielczo?ci 2MPixel f/2.4 (ty?), przedni aparat o rozdzielczo?ci1 Proshop.plПоскаржитись | 444 zł |
Smartfon Motorola moto g23 4/128GB, grafitowySmartfon Motorola moto g23 Zaprojektowany, by zachwycać Stylowa obudowa aparatu i dyskretny czytnik linii papilarnych z boku... щеsprawiają, że smukła moto g23 pr... EmpikПоскаржитись | 879 zł |
Smartfon Motorola moto g23 4/128GB grafitowySmartfon Motorola moto g23 4/128GB grafitowy Zaprojektowany, by zachwycać Stylowa obudowa aparatu i dyskretny czytnik linii p... щеapilarnych z boku sprawiają, że smukły smartfon Motorola moto g23 4/128GB prezentuje się niezwykle nowocześnie. Deszcz to już nie jest Twój problem! Hydrofobowa powłoka chroni telefon przed zachlapaniem przez co możesz korzystać w pełni z jego funkcji niezależnie od pogody. Zaawansowane funkcje fotograficzne Kreatywne funkcje aparatu w smartfonie Motorola moto g23 4/128GB zmieniają zwykłe chwile we wspaniałe zdjęcia, nawet w słabym oświetleniu. System aparatów 50 Mpx błyskawicznie nastawia ostrość, więc możesz w biegu robić wspaniałe portrety i ekstremalne zbliżenia. Uchwyć swoją magię pod dowolnym kątem. Jasność nocy Wydobądź więcej szczegółów z ciemności z smartofnem Motorola moto g23 4/128GB. Połączenie wielu klatek wykonanych przy różnych ekspozycjach sprawia, że Twoje nocne zdjęcia są wyświetlane z niesamowitą wyrazistością. Selfie zrobione przednim aparatem 16 Mpx są natychmiast jest gotowe do publikacji. Płynne obrazy z dźwiękiem stereo Z smartfonem Motorola moto g23 4/128GB słuchaj czystego, pełnego dźwięku Dolby Atmos® przez głośniki stereo lub ulubione słuchawki. Jeżeli nie jesteś fanem tradycyjnych urządzeń możesz również podłączyć głośniki Bluetooth. Następnie już tylko oglądaj ulubione filmy i seriale na wyświetlaczu 6,5” HD+. Vobis.plПоскаржитись | 879 zł |
Motorola Moto G23 4/128GB GrafitowyMotorola Moto g23 Dzięki systemowi aparatów 50 Mpx z technologią Quad Pixel i potężnej baterii... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 444 zł |
Smartfon Motorola moto g23 4/128GB, białySmartfon Motorola moto g23 Zaprojektowany, by zachwycać Stylowa obudowa aparatu i dyskretny czytnik linii papilarnych z boku... щеsprawiają, że smukła moto g23 pr... EmpikПоскаржитись | 799 zł |
Smartfon Motorola moto g23 4/128GB, białySmartfon Motorola moto g23 Zaprojektowany, by zachwycać Stylowa obudowa aparatu i dyskretny czytnik linii papilarnych z boku... щеsprawiają, że smukła moto g23 pr... EmpikПоскаржитись | 499 zł |
Smartfon Motorola Moto G23 4/128GB BiałySmartfon Motorola Moto G23 4/128GB Biały Zaprojektowany, by zachwycać Stylowa obudowa aparatu i dyskretny czytnik linii papil... щеarnych z boku sprawiają, że smukłym smartfonem Motorola Moto G23 prezentuje się niezwykle nowocześnie. Deszcz to nie problem gdy hydrofobowa powłoka chroni telefon przed zachlapaniem. Zaawansowane funkcje fotograficzne Kreatywne funkcje aparatu w smartfonie Motoroli Moto G23 zmieniają zwykłe chwile we wspaniałe zdjęcia, nawet w słabym oświetleniu. System aparatów 50 Mpx błyskawicznie nastawia ostrość, więc możesz w biegu robić wspaniałe portrety i ekstremalne zbliżenia. Jasność nocy Wydobądź więcej szczegółów z ciemności z smartfonem Motorola Moto G23. Połączenie wielu klatek wykonanych przy różnych ekspozycjach sprawia, że Twoje nocne zdjęcia są wyświetlane z niesamowitą wyrazistością. Selfie zrobione przednim aparatem 16 Mpx są natychmiast gotowe do publikacji. Uchwyć swoją magię pod dowolnym kątem. Płynne obrazy z dźwiękiem stereo Z smartfonem Motorolą Moto G23 słuchaj czystego, pełnego dźwięku dźwięku Dolby Atmos® przez głośniki stereo lub ulubione słuchawki. Możesz też podłączyć głośniki Bluetooth. I oglądaj ulubione filmy i seriale na wyświetlaczu 6,5” HD+. Vobis.plПоскаржитись | 879 zł |
Серія Motorola G (середні)Порівняти в таблиці →
від 889 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 177 г
від 979 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 167 г
від 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 623 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 689 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 197 г
від 799 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 166 г
від 659 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 166 г
від 633 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 507 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 699 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 930, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 679 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 177 г
від 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 899 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 579 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 559 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 517 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 499 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 181 г
Відеоогляди
Motorola moto g23 | Szybka Recenzja
20 лютого 202321 515 переглядів
Motorola moto g23 - Recenzja VideoTesty.pl | DOBRY telefon do 1000 ZŁ?
16 лютого 202313 616 переглядів
Morotola Moto g23 | NAJGORSZA Motorola jaką miałem? | Recenzja
18 лютого 202315 146 переглядів
Motorola Moto G13 vs G23 | Unboxing & Comparison
30 березня 202378 863 перегляда
Motorola moto g23 - Unboxing and Hands-On
7 березня 202364 862 перегляда
Motorola G23 Review & Full Tour l Budget Smartphone to Consider?!
8 квітня 202331 521 перегляд
MOTOROLA Moto G23 Unboxing "Not Bad" #g23
7 березня 202310 345 переглядів
Motorola Moto G23 | Unboxing & Review ⚡
25 січня 20236 057 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Motorola Moto G23
Ціни на Motorola Moto G23 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto G23 128 ГБ / 4 ГБ | від 444 zł | 8 пропозицій | ||
Motorola Moto G23 128 ГБ / 8 ГБ | від 507 zł | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 517 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 649 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 4 Gen 1, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 567 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 533 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 615 zł
5G, 6.8 ", 387 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 208 г
від 499 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 181 г
від 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 750 zł
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G80, камера: 4 модулі, 48 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 684 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 3 модулі, 50 МП, + 2 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 759 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г