Smartfon Motorola Moto G23 128 GB / 4 GB
Wideo 8Zdjęcia 13 |
Zamknij
Menu
Motorola Moto G23 128 GB / 4 GB
128 GB / 4 GB128 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio G85
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 5 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:184 g
Wyświetlacz jest chroniony szkłem Panda Glass. Częstotliwość próbkowania warstwy czujnika wynosi 576 Hz.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Motorola Moto G23 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motorola Moto G23 128GB/4GB - Matte Charcoal6,5-calowy wy?wietlacz HD+ (1600x720) 90Hz IPS LCD, 4G, Dual SIM, MediaTek Helio G85 Octa-core, 4GB RAM, 128GB Flash, microSD... więcej, system potrójnej kamery: g?ówny aparat o rozdzielczo?ci 50MPixel f/1.8 + ultra szerokok?tny aparat o rozdzielczo?ci 5MPixel f/2.2 + makroobiektyw o rozdzielczo?ci 2MPixel f/2.4 (ty?), przedni aparat o rozdzielczo?ci1 Proshop.plZłóż skargę | 444 zł |
Smartfon Motorola moto g23 4/128GB, grafitowySmartfon Motorola moto g23 Zaprojektowany, by zachwycać Stylowa obudowa aparatu i dyskretny czytnik linii papilarnych z boku... więcejsprawiają, że smukła moto g23 pr... EmpikZłóż skargę | 879 zł |
Motorola moto g23 4/128GB Matte Charcoal 90Hz - darmowy odbiór w 22 miasta | 749 zł |
Smartfon Motorola moto g23 4/128GB grafitowySmartfon Motorola moto g23 4/128GB grafitowy Zaprojektowany, by zachwycać Stylowa obudowa aparatu i dyskretny czytnik linii p... więcejapilarnych z boku sprawiają, że smukły smartfon Motorola moto g23 4/128GB prezentuje się niezwykle nowocześnie. Deszcz to już nie jest Twój problem! Hydrofobowa powłoka chroni telefon przed zachlapaniem przez co możesz korzystać w pełni z jego funkcji niezależnie od pogody. Zaawansowane funkcje fotograficzne Kreatywne funkcje aparatu w smartfonie Motorola moto g23 4/128GB zmieniają zwykłe chwile we wspaniałe zdjęcia, nawet w słabym oświetleniu. System aparatów 50 Mpx błyskawicznie nastawia ostrość, więc możesz w biegu robić wspaniałe portrety i ekstremalne zbliżenia. Uchwyć swoją magię pod dowolnym kątem. Jasność nocy Wydobądź więcej szczegółów z ciemności z smartofnem Motorola moto g23 4/128GB. Połączenie wielu klatek wykonanych przy różnych ekspozycjach sprawia, że Twoje nocne zdjęcia są wyświetlane z niesamowitą wyrazistością. Selfie zrobione przednim aparatem 16 Mpx są natychmiast jest gotowe do publikacji. Płynne obrazy z dźwiękiem stereo Z smartfonem Motorola moto g23 4/128GB słuchaj czystego, pełnego dźwięku Dolby Atmos® przez głośniki stereo lub ulubione słuchawki. Jeżeli nie jesteś fanem tradycyjnych urządzeń możesz również podłączyć głośniki Bluetooth. Następnie już tylko oglądaj ulubione filmy i seriale na wyświetlaczu 6,5” HD+. Vobis.plZłóż skargę | 879 zł |
Motorola Moto G23 4/128GB GrafitowyMotorola Moto g23 Dzięki systemowi aparatów 50 Mpx z technologią Quad Pixel i potężnej baterii... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 444 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Motorola G (średnie)Porównaj w tabeli →
od 889 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 979 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 167 g
od 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 599 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 689 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 197 g
od 799 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 685 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 675 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 507 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 699 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 930, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 679 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 779 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 899 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 561 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 565 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 499 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
Wideo recenzje
Motorola moto g23 | Szybka Recenzja
20 lutego 202321 515 przegląd
Motorola moto g23 - Recenzja VideoTesty.pl | DOBRY telefon do 1000 ZŁ?
16 lutego 202313 616 przegląd
Morotola Moto g23 | NAJGORSZA Motorola jaką miałem? | Recenzja
18 lutego 202315 146 przegląd
Motorola Moto G13 vs G23 | Unboxing & Comparison
30 marca 202379 336 przegląd
Motorola moto g23 - Unboxing and Hands-On
7 marca 202365 682 przegląd
Motorola G23 Review & Full Tour l Budget Smartphone to Consider?!
8 kwietnia 202332 097 przegląd
MOTOROLA Moto G23 Unboxing "Not Bad" #g23
7 marca 202310 450 przegląd
Motorola Moto G23 | Unboxing & Review ⚡
25 stycznia 20236 057 przegląd
Modyfikacje Motorola Moto G23
Ceny na Motorola Moto G23 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto G23 128 GB / 4 GB | od 444 zł | 9 oferty | ||
Motorola Moto G23 128 GB / 8 GB | od 507 zł | 31 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 499 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 567 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 647 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 4 Gen 1, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 533 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 615 zł
5G, 6.8 ", 387 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 208 g
od 495 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 181 g
od 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 659 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 2 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 750 zł
6.67 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G80, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 759 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g