Smartfon Motorola Moto G53 128 GB / 4 GB
Zdjęcia 11 |
Zamknij
Menu
Motorola Moto G53 128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Snapdragon 480+ 5G
Aparat:2 moduły, 50 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:183 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Motorola Moto G53 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motorola Moto G53 5G XT2335-2 SE 4128 BB DS Esim 0840023246708 | 1 518 zł |
Smartfon Motorola Moto G53 5G 4/128GB Arctic Silver (PAWS0032PL)Połączenie fotografii i produktywnościM Rozetka.plZłóż skargę | 1 120 zł |
Motorola Moto G53 5G 128GB/4GB - Pale Pink6,5-calowy wy?wietlacz HD+ (1600x720) 120Hz IPS LCD, 5G, Dual SIM, Snapdragon 480+ Octa-core, 4GB RAM, 128GB Flash, microSD,... więcejsystem podwójnej kamery: g?ówny aparat o rozdzielczo?ci 50MPixel f/1.8 + makroobiektyw o rozdzielczo?ci 2MPixel f/2.4 (ty?), przedni aparat o rozdzielczo?ci 8MPixel f/2.0 , Androida w wersji13., g?o?niki stereo z Dolby Atmos,BT5.1 IP52 , wej?cie audio jack3.5mm , czytnik linii papilarnych umieszczony na boku urz?dzenia,bate Proshop.plZłóż skargę | 599 zł |
Smartfon Motorola Moto G53 5G 4/128GB Srebrny (PAWS0032PL) | 1 191 zł |
Motorola moto g53 5G 4/128GB 6,5" 120Hz 50Mpix Czarny5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 679 zł |
pokaż 18 ofert
Seria Motorola G (średnie)Porównaj w tabeli →
od 873 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 979 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 167 g
od 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 599 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 689 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 197 g
od 799 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 659 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 633 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 507 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 699 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 930, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 679 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 1 199 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 899 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 579 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 559 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 469 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 647 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 4 Gen 1, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 599 zł
6.72 ", 392 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 533 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 615 zł
5G, 6.8 ", 387 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 208 g
od 759 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 579 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 714 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 549 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 521 zł
6.7 ", 393 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5010 mAh, 184 g
od 545 zł
6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g, brak ładowarki