Smartfon TCL 30SE 128 GB (6165H1-2ALCUA12)
Wideo 14Zdjęcia 10 |
Smartfon klasy podstawowej, którego zadaniem jest rozwiązywanie codziennych problemów, czy to surfowania po Internecie, spędzania czasu w sieciach społecznościowych, rozmów w komunikatorach internetowych, odbierania i wykonywania połączeń głosowych. Platforma sprzętowa urządzenia mobilnego po prostu nie będzie gotowa na nic poważniejszego. Model ma ośmiordzeniowy podstawowy chipset MediaTek Helio G25, 4 GB pamięci RAM i pojemność pamięci wewnętrznej 128 GB.
Niezależnie od dwóch kart SIM istnieje możliwość zainstalowania karty rozszerzeń microSD. Ekran TCL 30SE 128 GB to panel IPS o przekątnej 6,52 cala i rozdzielczości typowej HD+ (1600x720 pikseli). Obiektyw aparatu do selfie o rozdzielczości 8 MP jest wbudowany w wycięcie w kształcie kropli wody w wyświetlaczu. Główny aparat urządzenia wykonany jest w schemacie 50 + 2 + 2 MP (czujnik główny, czujnik makro i moduł pomocniczy do rozmywania tła).
Również na tylnej stronie obudowy znajduje się platforma skanera linii papilarnych, umożliwiająca odblokowywanie smartfona za pomocą odcisku palca. Autonomiczną pracę modelu zapewnia akumulator o pojemności 5000 mAh bez obsługi szybkiego ładowania. Osobno należy sprawdzić u sprzedawcy produktu obecność chipa NFC, ponieważ nie jest on instalowany we wszystkich modyfikacjach smartfona.
Kup TCL 30SE 128 GB
TCL 30SE Smartphone 4Gb 128Gb Dual Sim Atlantic Blue 6165H1 | 688 zł |
Smartfon TCL 30SE 4/128GB 6.52" Szary 6165H1 | 800 zł |
Tcl 30se 4gb/128gb 6.52´´ Dual Sim Szary TCL6165H1 | 405 zł |
TCL 30SE Smartphone 4Gb 128Gb Dual Sim Space Grey A0041026 | 561 zł |