Smartfon Xiaomi Redmi 10 128 GB / 4 GB
Wideo 49Zdjęcia 17 |
Budżetowiec o bardzo kuszącej jak na swoją kategorię cenową specyfikacji. Wizytówką modelu jest ekran Full HD+ IPS (2400x1080 pikseli) o adaptacyjnej częstotliwości odświeżania do 90 Hz. Takie wyświetlacze o zwiększonej częstotliwości są dość rzadkie w półce smartfonów budżetowych. Pośrodku górnej części ekranu Xiaomi Redmi 10 128GB/4GB wykonano okrągły otwór na optykę przedniego aparatu 8 Mpx.
Główny fotomoduł gadżetu jest reprezentowany przez czujnik obrazu 50 Mpx. Wraz z nim oferowane są obiektyw ultraszerokokątny 8 Mpx oraz dwa czujniki do robienia zdjęć makro i szacowania głębi 2 Mpx. Platforma sprzętowa urządzenia mobilnego oparta jest na ośmiordzeniowym procesorze MediaTek Helio G88. Smartfon posiada 4/128 GB pamięci. Model radzi sobie z topowymi grami na średnio-niskich ustawieniach graficznych, jednakże w normalnym trybie urządzenie nie będzie zwalniać. Zasilaniem podzespołów elektronicznych smartfona zarządza akumulator o pojemności 5000 mAh z umiarkowanie szybką ładowarką 18 W. Kilka słodkich wisienek na torcie - chip NFC i port podczerwieni jako integralny atrybut telefonów komórkowych Xiaomi i jego „córki” Redmi.
Kup Xiaomi Redmi 10 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 7 →XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi 10 4GB/128GB Szary (Carbon Gray)Redmi 10 wznosi na wyzszy poziom wyglad całej serii. Stylowa i elegancka konstrukcja aparatów ze srebrna ramka nadaje mu wyra... więcejfinowany i ekskluzywny wyglad. Potrafi zmiescic duza baterie (5000 mAh) wewnatrz smukłego (8,92 mm) i lekkiego (181 g) korpusu, zapewniajac wygodny chwyt i pełna swobode korzystania. Smartfon dostepny jest w trzech kolorach. Warianty Carbon Grey i Pebble White charakteryzuja sie matowym wykonczeniem, które ogranicza powstawanie odcisków palców, a gładka faktura nadaje urzadzeniu luksusowy charakter. Sea Blue to zachwycajace, przyciagajace wzrok, błyszczace wykonczenie, które mieni sie zywymi kolorami.Korzyś MediaMarkt.plZłóż skargę | 949 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 10 4/128GB 6.5" 90Hz Biały 35244FOTOGRAFIA NA KOLEJNYM POZIOMIE Konfiguracja aparatu Twoich marzeń 8MP Bardzo szeroki kąt 50MP Główny aparat 2 MP Aparat makr... więcejo 2 MP Kamera głębokości Zawsze gotowy na aparat Dzięki poczwórnemu aparatowi AI jesteś dobrze przygotowany na każdy scenariusz fotograficzny. DOŚWIADCZENIE NA KOLEJNYM POZIOMIE Płynniejsze przewijanie Dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania 90 Hz możesz cieszyć się płynniejszym i bardziej płynnym obrazem podczas przewijania lub grania w gry. Energooszczędny AdaptiveSync AdaptiveSync, zwykle dostępny tylko we flagowych telefonach, automatycznie dopasowuje częstotliwość odświeżania do liczby klatek na sekundę treści, oferując płynniejsze wyniki i wydłużając żywotność baterii. 45HzEkran nieruchomy 60HzObraz na żywo 90 HzPrzewijanie/ Gry GŁOŚNIKI, KTÓRE ROBIA WRAŻENIE Ciesz się lepszym dźwiękiem dzięki dwóm głośnikom. Słuchaj muzyki z wyraźnym dźwiękiem stereo bezpośrednio z telefonu. MOC NA KOLEJNYM POZIOMIE Wydajny ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G88 debiutuje na całym świecie z Redmi 10. Zupełnie nowy procesor zapewnia wyraźniejsze zdjęcia i zapewnia lepsze wrażenia w grach MOC, KTÓRA TRWA Duża bateria ma wystarczającą moc, aby z łatwością przetrwać dzień. Błyskawiczne naładowanie dzięki szybkiemu ładowaniu o mocy 18 W lub przewodowemu ładowaniu wstecznemu o mocy 9 W. 30 godzin połączeń I 14 godzin filmów I 158 godzin muzyki Electro.plZłóż skargę | 950 zł |
XIAOMI REDMI 10 4/128GB Bialy 35244Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Ładowarka 22.5 W z portem USB-C w zestawie Wymiary [mm]: 161,95 x 75,53 z 8,92 mm W... więcejaga [g]: 181 g Kolor: Biały Kolor producenta: Pebble White Typ obudowy: Wodoodporność: Nie Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Biały (4/128GB) System operacyjny: Android 11 Procesor [GHz]: 2 x Arm Cortex -A75 taktowane do 2,0 GHz + 6 x Arm Cortex -A55 taktowane do 1,8 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Helio G88 Obsługiwana pamięć do: 512 GB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 11 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: XIAOMI REDMI 10 Przekątna ekranu [cal]: 6,5" Technologia ekranu: FHD+ DotDisplay Rozdzielczość ekranu [px]: 2400 x 1080 px Ochrona ekranu: Brak Dodatkowe funkcje: Adaptive Sync Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 90 Hz Składany ekran: Nie Smartfon gamingowy: Tak Przekątna [cal]: 6.5 Aparat główny [Mpix]: 50 + 8 + 2 + 2 Mpix Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 4 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Standard GSM: 4G / 3G Bluetooth: BT 5.1 WiFi: Tak GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: 3,5 mm mini jack Rodzaj nawigacji: Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Lightning: Nie dotyczy Sieć 5G: Nie DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2/Slot na kartę pamięci WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) Rodzaj nawigacji: ["GPS"] Typ karty pamięci: microSD Czytnik kart pamięci: Tak Pojemność akumulatora [mAh]: 5000 Rodzaj akumulatora: Tryb szybkiego ładowania: Przewodowe 18 W, do 9 W ładowanie zwrotne Ładowanie indukcyjne: Nie Cenówki -tylko android - Bateria: 5000 mAh Pojemność akumulatora [mAh]: od 4500 do 5000 mAh Ładowanie zwrotne: Tak Ładowanie indukcyjne: Nie Tryb szybkiego ładowania: Tak Cechy dodatkowe: Tryb Czytania 3.0 Czujniki: ["Czytnik linii papilarnych "] Ekran: 6,5" 1080 x 2400 px, LCD Pamięć: 4 / 128 GB Aparat tył / przód: 50 + 8 + 2 + 2 / 8 Mpix System operacyjny: Android 11 Procesor: 8 - rdzeniowy MediaTek Helio G88 2.0 GHz Bateria: 5000 mAh Neonet.plZłóż skargę | 779 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 10 4/128GB 6.5" 90Hz Biały 35244FOTOGRAFIA NA KOLEJNYM POZIOMIE Konfiguracja aparatu Twoich marzeń 8MP Bardzo szeroki kąt 50MP Główny aparat 2 MP Aparat makr... więcejo 2 MP Kamera głębokości Zawsze gotowy na aparat Dzięki poczwórnemu aparatowi AI jesteś dobrze przygotowany na każdy scenariusz fotograficzny. DOŚWIADCZENIE NA KOLEJNYM POZIOMIE Płynniejsze przewijanie Dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania 90 Hz możesz cieszyć się płynniejszym i bardziej płynnym obrazem podczas przewijania lub grania w gry. Energooszczędny AdaptiveSync AdaptiveSync, zwykle dostępny tylko we flagowych telefonach, automatycznie dopasowuje częstotliwość odświeżania do liczby klatek na sekundę treści, oferując płynniejsze wyniki i wydłużając żywotność baterii. 45HzEkran nieruchomy 60HzObraz na żywo 90 HzPrzewijanie/ Gry GŁOŚNIKI, KTÓRE ROBIA WRAŻENIE Ciesz się lepszym dźwiękiem dzięki dwóm głośnikom. Słuchaj muzyki z wyraźnym dźwiękiem stereo bezpośrednio z telefonu. MOC NA KOLEJNYM POZIOMIE Wydajny ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G88 debiutuje na całym świecie z Redmi 10. Zupełnie nowy procesor zapewnia wyraźniejsze zdjęcia i zapewnia lepsze wrażenia w grach MOC, KTÓRA TRWA Duża bateria ma wystarczającą moc, aby z łatwością przetrwać dzień. Błyskawiczne naładowanie dzięki szybkiemu ładowaniu o mocy 18 W lub przewodowemu ładowaniu wstecznemu o mocy 9 W. 30 godzin połączeń I 14 godzin filmów I 158 godzin muzyki... Avans.plZłóż skargę | 950 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 10 4/128GB 6.5" 90Hz Biały 35244 35248FOTOGRAFIA NA KOLEJNYM POZIOMIE Konfiguracja aparatu Twoich marzeń 8MP Bardzo szeroki kąt 50MP Główny aparat 2 MP Aparat makr... więcejo 2 MP Kamera głębokości Zawsze gotowy na aparat Dzięki poczwórnemu aparatowi AI jesteś dobrze przygotowany na każdy scenariusz fotograficzny. DOŚWIADCZENIE NA KOLEJNYM POZIOMIE Płynniejsze przewijanie Dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania 90 Hz możesz cieszyć się płynniejszym i bardziej płynnym obrazem podczas przewijania lub grania w gry. Energooszczędny AdaptiveSync AdaptiveSync, zwykle dostępny tylko we flagowych telefonach, automatycznie dopasowuje częstotliwość odświeżania do liczby klatek na sekundę treści, oferując płynniejsze wyniki i wydłużając żywotność baterii. 45HzEkran nieruchomy 60HzObraz na żywo 90 HzPrzewijanie/ Gry GŁOŚNIKI, KTÓRE ROBIA WRAŻENIE Ciesz się lepszym dźwiękiem dzięki dwóm głośnikom. Słuchaj muzyki z wyraźnym dźwiękiem stereo bezpośrednio z telefonu. MOC NA KOLEJNYM POZIOMIE Wydajny ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G88 debiutuje na całym świecie z Redmi 10. Zupełnie nowy procesor zapewnia wyraźniejsze zdjęcia i zapewnia lepsze wrażenia w grach MOC, KTÓRA TRWA Duża bateria ma wystarczającą moc, aby z łatwością przetrwać dzień. Błyskawiczne naładowanie dzięki szybkiemu ładowaniu o mocy 18 W lub przewodowemu ładowaniu wstecznemu o mocy 9 W. 30 godzin połączeń I 14 godzin filmów I 158 godzin muzyki... Mediaexpert.plZłóż skargę | 950 zł |
Redmi 10 - 4/128GB / Pebble White - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystryb | 999 zł |
Redmi 10 - 4/128GB / Sea Blue - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja | 999 zł |
Modyfikacje Xiaomi Redmi 10
Ceny na Xiaomi Redmi 10 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 10 64 GB / 4 GB | od 838 zł | 8 oferty | ||
Xiaomi Redmi 10 128 GB / 4 GB | od 779 zł | 7 oferty |