Смартфон Poco F4 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 43Фото 17 |
Poco F4 256 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 6 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 870 5G
Камера:3 модулі, 64 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:195 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Poco F4 256 ГБ / 8 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi POCO F4 8/256GB Night Black - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpła | 1 299 zł |
POCO F4 8/256GB CzarnyDane testowe mogą się nieznacznie różnić ze względu na różne wersje oprogramowania, testowane... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 299 zł |
Xiaomi POCO F4 8/256GB Nebula Green - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpł | 1 399 zł |
Серія Poco F (топ)Порівняти в таблиці →
від 1 799 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7+ Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 2 000 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 526 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5160 мАгод, 204 г
від 2 212 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 526 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5160 мАгод, 204 г
від 1 099 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 195 г
від 1 299 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 195 г
від 1 499 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4700 мАгод, 210 г
від 1 989 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4700 мАгод, 210 г
Відеоогляди
POCO F4 GT. Zajefajny. Tylko czy do grania ?
19 травня 202213 855 переглядів
POCO F4 GT | Kosi Samsunga i Apple Ceną i Wydajnością! To samo za dużo mniej! Recenzja
4 жовтня 20223 198 переглядів
POCO F4 GT | Smartfon do gier! Recenzja
9 червня 2022855 переглядів
POCO F4 GT vs SAMSUNG Galaxy Z Fold 4 SPEED TEST Snapdragon 8 gen 1 vs Snapdragon 8+ Gen 1
4 січня 2023416 переглядів
POCO F4 GT - RECENZJA - To NIE jest NUDNY smartfon - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
19 червня 202211 064 перегляда
SONY Xperia 1 IV vs POCO F4 GT SPEED TEST Snapdragon 8 Gen 1
9 січня 2023620 переглядів
PO CO mi ten smartfon? Recenzja POCO F4 GT
24 серпня 20222 603 перегляда
SMARTFON DO GRANIA! | Test, recenzja POCO F4 GT
16 травня 202211 152 перегляда
POCO F4 GT | Smartfon stworzony dla graczy!
27 квітня 20223 445 переглядів
POCO F4 GT Recenzja | Niepopularna opinia - telefon pełen sprzeczności
5 серпня 20229 240 переглядів
POCO F4 GT - prosto z premiery!
26 квітня 20221 798 переглядів
Jetson ONE, POCO F4 & POCO X4 GT, komputer za 660 zł - VideoNews 356
26 червня 20225 547 переглядів
POCO F4 GT: tylko u nas przed premierą
26 квітня 202236 838 переглядів
The Best Pocos OR ??? (Poco X4 GT vs Poco F4)
11 грудня 20225 418 переглядів
POCO F4 5G Unboxing In Telugu || Best POCO Phone In India 2022
9 липня 2022738 переглядів
"POCO F4 unboxing" And it's first impression#pocof45gunboxing #pocof4 #tecnoswadhin#poco #viral
3 жовтня 2022679 переглядів
UNBOXING POCO F4 5G IN MALAYALAM | POCO F4 5G MALAYALAM FIRST IMPRESSION REVIEW | POCO F4 IN മലയാളം
9 липня 20221 276 переглядів
Poco F4 - Hyper OS - EL PORT DE HYPER VN EN ESPAÑOL - HYPER OS GAMA ALTA FPS MAXIMOS
23 грудня 20232 580 переглядів
Poco F4 GT Unboxing & Review
21 травня 20221 518 переглядів
Poco F4 GT VIETSUB AL FIN EN ESPAÑOL - MIUI 14 SIN BUGS Redmi K50 Gaming MAS BATERIA Y MAS FPS
1 січня 20232 600 переглядів
Poco F4 GT - Probamos La ROM Xiaomi.EU y ES GENIAL
7 грудня 20222 942 перегляда
Poco F4 - MIUI TN Una ROM MIUI SUPER CARGADA ! FPS MAXIMOS Y MAS
21 вересня 20231 571 перегляд
Poco F4 - Hyper OS CON NUEVAS COSAS Y WAIFUS ! xD - Hyper VN MEJORADA
14 березня1 434 перегляда
Poco F4 - Superior EXTENDED ! Android 14 ! QUE BUENA ROM !
8 квітня825 переглядів
POCO F4
28 жовтня 20222 006 переглядів
STABLE MIUI 14.0.3 HT Special Edition for Poco F4 Review, New Animation and Feature
16 червня 20231 140 переглядів
Poco F4 GT First Impressions!
13 травня 2022369 переглядів
POCO F4 Unboxing in Telugu || POCO F4 5G Mobile Review in Telugu
24 серпня 2022467 переглядів
Phones launching next week: POCO F4 5G, Samsung Galaxy F13, Realme Narzo 50i Prime and more
19 червня 2022330 переглядів
Poco F4 - Oxygen OS 13 CON NUEVAS FUNCIONES ! ES GENIAL
16 червня 2023750 переглядів
Poco F4 GT Unboxing & Quick Review Urdu Pakistan
21 травня 2022330 переглядів
Poco F4 vs Nothing Phone (1) - Video Comparison (4K, Selfie, Ultrawide)
23 липня 2022512 переглядів
Unboxing Johnnie Walker Black Label with Poco F4 - 3 Unedited Scenes
19 липня 2022293 перегляда
Poco F4 vs OnePlus Nord 2T Video Comparison - Selfie, 4K, Ultrawide
31 липня 2022489 переглядів
Poco F4 Unboxing | European Distribution
30 серпня 2022389 переглядів
xiaomi poco f4 gt unboxing. xiaomi poco f4 gt review.#short
3 грудня 2022183 перегляда
Poco F4 GT vs iPhone XS Max Speed Test
4 серпня 20223 275 переглядів
Retail Box Unboxing of Poco F4 5G | Hindi
1 липня 2022822 перегляда
Poco F4 GT Unboxing and Hands On
8 червня 2022497 переглядів
POCO F4 "Real Review" (Full Review) - After 1 Week! #POCOF4 #F4
18 липня 20221 205 переглядів
Poco F4 5G vs Samsung Galaxy S21 FE! Price and Specification Comparison
25 червня 20221 228 переглядів
POCO F4 5G Unboxing & First Look: High on Specs, Low On Price
24 червня 2022550 переглядів
Poco F4 5G Unboxing And First Impression
23 червня 2022273 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Poco F4
Ціни на Poco F4 |
---|---|---|---|---|
Poco F4 128 ГБ / 6 ГБ | від 1 099 zł | 10 пропозицій | ||
Poco F4 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 299 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 307 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 174 г
від 1 199 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
від 969 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 175 г
від 1 299 zł
гарний звук, 5G, 6.43 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 1 272 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 193 г
від 1 215 zł
5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 765G 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 4300 мАгод
від 4 093 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 348 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП