Ceny na Xiaomi Redmi Note 13 5G 128 GB / 6 GB
Zdjęcia 8 | od 987 do 1 399 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.67; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v5; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 89; DCI-P3; ОС: Android 13; Model procesora: Dimensity 6080; Procesor (GHz): 2.4; GPU: ARM Mali-G57 MC2; Pamięć RAM (GB): 6 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi Note 13 5G- Smartphone 6128GB Procesor o wysokiej wydajnościUltra-clear 108MP camera with OIS :Xiaomi Redmi Note 13 5G jest wyposażony w główny czujnik 108MP, dzięki czemu uzy... więcejskuje nie tylko przechwytuje obrazy, ale przekształca je w arcydzieła szczegółowości i jasności, szczególnie w środowiskach o niskim świetle.Towarzy Amazon.plZłóż skargę | 1 086 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 5G 6/128GB Niebieski (Ocean Teal)Redmi Note 13 5G to smartfon wyposażony w potrójny aparat 108 MP oraz aparat do selfie 16 MP. Dodatkowo posiada poj... więcejemną baterię 5000 mAh z szybkim ładowaniem 33W. Szybką, wydajną pracę zapewnia procesor MediaTek Dimensity 6080. Jasny, wyraźny wyświetlacz Amoled 120Hz zapewnia komfortowe użytkowanie, a moduł NFC wygodne płatności telefonem. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 199 zł |
XIAOMI REDMI NOTE 13 5G 6/128 Biały 51365Wymiary [mm]: 161.11 x 74.95 x 7.6 mm Waga [g]: 174,5 g Kolor: Biały Inne: Face Unlock Wodoodporność: IP54 Czytnik... więcejlinii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Odporny na zachlapanie Model: Biały (6/128GB) System operacyjny: Android 13 (MIUI 14) Procesor [GHz]: do 2,4 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 6 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Dimensity 6080 Obsługiwana pamięć do: 1 TB Taktowanie procesora [GHz]: od 2,1 GHz do 2,4 GHz Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 6 GB / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Modele pozostałych producentów: XIAOMI REDMI NOTE 13 5G Przekątna ekranu [cal]: 6,67" Rozdzielczość ekranu [px]: 2400 x 1080 FHD+ Ochrona ekranu: Corning Gorilla Glass 5 Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.67 Aparat główny [Mpix]: 108 + 8 + 2 Mpix Lampa błyskowa: Tak Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: powyżej 100 Mpix Aparat główny (tylny) [Mpix]: 108 Aparat przedni [Mpix]: 16 Mpix Aparat przedni [Mpix]: od 15 do 19 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 16 Bluetooth: BT 5.3 Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: 3,5 mm mini jack Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Tak DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2/Slot na kartę pamięci WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) Pojemność akumulatora [mAh]: 5000 mAh Tryb szybkiego ładowania: Fast Charging 33W Pojemność akumulatora [mAh]: od 4500 do 5000 mAh Ładowanie zwrotne: Nie Tryb szybkiego ładowania: Tak Czujniki: ["Czytnik linii papilarnych ","Rozpoznawani Neonet.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 5G 6/128GB Graphite Black GS-T-XIA-1160108 MP Ultrawyraźny aparat główny Zaawansowane algorytmy i flagowy aparat główny 108MP pozwalają tworzyć niezwykłe... więcejzdjęcia. Zoom 3x bez strat. Ciesz się detalami z daleka Wbudowana technologia zoomu z czujnikami zapewnia autentyczne rezultaty przy pełnej jakości obrazu. Poznawaj odległe krajobrazy i korzystaj z licznych opcji. Tryby aparatu na każdą chwilę Daj upust kreatywności. Różnorodność trybów dla złapania chwili Xiaomi Imaging Engine Dzięki algorytmowi Xiaomi Imaging Engine robienie zdjęć jest szybsze, a ujęcia zyskują niepowtarzalny charakter dzięki swojej wyrazistości. Flagowy wyświetlacz AMOLED Ekran o rozmiarze 6.67" z ultrawąską ramką oferuje wysoką jakość obrazu, pełną gamę kolorów DCI-P3 i głębię koloru 10 bitów, co przekłada się na intensywne i angażujące doznania wzrokowe. Ultrawąska ramka. Odświeżone doznania wzrokowe Dzięki ultrawąskiej i uproszczonej ramce Redmi Note 13 5G zapewnia przejrzysty i płynny obraz. Adaptacyjna częstotliwość odświeżania 120 Hz. Dopasowany do Ciebie Zmienna częstotliwość odświeżania dopasowuje liczbę klatek do różnych zastosowań, takich jak oglądanie filmów, przeglądanie rolek czy mediów społecznościowy Komputronik.plZłóż skargę | 1 399 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 5G 6/128GB 6.67" 120Hz CzarnySmartfony Xiaomi Redmi Note 13 5G zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i... więcejprzeznaczony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań. Electro.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 5G 6/128GB 6.67" 120Hz CzarnySmartfony Xiaomi Redmi Note 13 5G zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i... więcejprzeznaczony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.... Avans.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 5G 6/128GB 6,67" 120Hz 108Mpix Biały5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 5G 6/128GB Biały (51365) | 1 244 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 5G 6/128GB 6.67" 120Hz Czarny 51351Smartfony Xiaomi Redmi Note 13 5G zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i... więcejprzeznaczony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 5G 6/128GB Graphite BlackSmartfon Xiaomi Redmi Note 13 5G 6/128GB Graphite Black
Redmi Note 13 5G to elegancki smartfon o smukłej konstruk... więcejcji i minimalistyczny Techwish.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 399 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 5G 6/128GB 6,67" 120Hz 108Mpix Biały5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 199 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 5g 6gb/128gb 6.6´´ Dual Sim Przezroczysty MZB0FPPEUXIAOMI Redmi Note 13 5G to smartfon o wysokiej wydajności, imponujących funkcjach i eleganckim designie. Posiada du... więcejży wyświetlacz o przekątnej 6,6 cala, który zapewnia wciągające wrażenia wizualne dla wszystkich potrzeb multimedialnych i gamingowych. Dzięki potężnej pamięci RAM 6 GB i 128 GB pamięci wewnętrznej, ten telefon oferuje mnóstwo miejsca do przechowywania wszystkich aplikacji, zdjęć i filmów.Redmi Note 13 5G jest wyposażony w podwójne karty SIM, dzięki czemu można łatwo przełączać się między dwoma różnymi numerami telefonu lub planami danych. Jego biały kolor i minimalistyczny design sprawiają, że jest to stylowy wybór dla każdego użytkownika tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 988 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 5g 6gb/128gb 66 Dual Sim One Size MZB0FPGEUOrygilny produkt marki
Item Dimensis: 2.95 inch
Dwuletnia gwarancja wady fabryczne.
Rozmiar wyświetlacza: 0,0 ca... więcejla
Pojemność pamięci pamięci: 128,0 GB
System operacyjny: Android
Dostawca bezprzewodowy: all carriers
Transportation restrictions : {mody:["AIR","G Amazon.plZłóż skargę | 1 086 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 5G 6/128GB Biały (Arctic White)Redmi Note 13 5G to smartfon wyposażony w potrójny aparat 108 MP oraz aparat do selfie 16 MP. Dodatkowo posiada poj... więcejemną baterię 5000 mAh z szybkim ładowaniem 33W. Szybką, wydajną pracę zapewnia procesor MediaTek Dimensity 6080. Jasny, wyraźny wyświetlacz Amoled 120Hz zapewnia komfortowe użytkowanie, a moduł NFC wygodne płatności telefonem. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 199 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 5G 6/128GB Czarny (Graphite Black)Redmi Note 13 5G to smartfon wyposażony w potrójny aparat 108 MP oraz aparat do selfie 16 MP. Dodatkowo posiada poj... więcejemną baterię 5000 mAh z szybkim ładowaniem 33W. Szybką, wydajną pracę zapewnia procesor MediaTek Dimensity 6080. Jasny, wyraźny wyświetlacz Amoled 120Hz zapewnia komfortowe użytkowanie, a moduł NFC wygodne płatności telefonem. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 5G 6/128GB Arctic White GS-T-XIA-1162108 MP Ultrawyraźny aparat główny Zaawansowane algorytmy i flagowy aparat główny 108MP pozwalają tworzyć niezwykłe... więcejzdjęcia. Zoom 3x bez strat. Ciesz się detalami z daleka Wbudowana technologia zoomu z czujnikami zapewnia autentyczne rezultaty przy pełnej jakości obrazu. Poznawaj odległe krajobrazy i korzystaj z licznych opcji. Tryby aparatu na każdą chwilę Daj upust kreatywności. Różnorodność trybów dla złapania chwili Xiaomi Imaging Engine Dzięki algorytmowi Xiaomi Imaging Engine robienie zdjęć jest szybsze, a ujęcia zyskują niepowtarzalny charakter dzięki swojej wyrazistości. Flagowy wyświetlacz AMOLED Ekran o rozmiarze 6.67" z ultrawąską ramką oferuje wysoką jakość obrazu, pełną gamę kolorów DCI-P3 i głębię koloru 10 bitów, co przekłada się na intensywne i angażujące doznania wzrokowe. Ultrawąska ramka. Odświeżone doznania wzrokowe Dzięki ultrawąskiej i uproszczonej ramce Redmi Note 13 5G zapewnia przejrzysty i płynny obraz. Adaptacyjna częstotliwość odświeżania 120 Hz. Dopasowany do Ciebie Zmienna częstotliwość odświeżania dopasowuje liczbę klatek do różnych zastosowań, takich jak oglądanie filmów, przeglądanie rolek czy mediów społecznościowy Komputronik.plZłóż skargę | 1 399 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 5G 6/128GB Ocean Teal GS-T-XIA-1161108 MP Ultrawyraźny aparat główny Zaawansowane algorytmy i flagowy aparat główny 108MP pozwalają tworzyć niezwykłe... więcejzdjęcia. Zoom 3x bez strat. Ciesz się detalami z daleka Wbudowana technologia zoomu z czujnikami zapewnia autentyczne rezultaty przy pełnej jakości obrazu. Poznawaj odległe krajobrazy i korzystaj z licznych opcji. Tryby aparatu na każdą chwilę Daj upust kreatywności. Różnorodność trybów dla złapania chwili Xiaomi Imaging Engine Dzięki algorytmowi Xiaomi Imaging Engine robienie zdjęć jest szybsze, a ujęcia zyskują niepowtarzalny charakter dzięki swojej wyrazistości. Flagowy wyświetlacz AMOLED Ekran o rozmiarze 6.67" z ultrawąską ramką oferuje wysoką jakość obrazu, pełną gamę kolorów DCI-P3 i głębię koloru 10 bitów, co przekłada się na intensywne i angażujące doznania wzrokowe. Ultrawąska ramka. Odświeżone doznania wzrokowe Dzięki ultrawąskiej i uproszczonej ramce Redmi Note 13 5G zapewnia przejrzysty i płynny obraz. Adaptacyjna częstotliwość odświeżania 120 Hz. Dopasowany do Ciebie Zmienna częstotliwość odświeżania dopasowuje liczbę klatek do różnych zastosowań, takich jak oglądanie filmów, przeglądanie rolek czy mediów społecznościowy Komputronik.plZłóż skargę | 1 399 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 5G 6/128GB 6.67" 120Hz NiebieskiSmartfony Xiaomi Redmi Note 13 5G zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i... więcejprzeznaczony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań. Electro.plZłóż skargę | 1 153 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 5G 6/128GB 6.67" 120Hz BiałySmartfony Xiaomi Redmi Note 13 5G zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i... więcejprzeznaczony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań. Electro.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 5G 6/128GB 6.67" 120Hz NiebieskiSmartfony Xiaomi Redmi Note 13 5G zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i... więcejprzeznaczony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.... Avans.plZłóż skargę | 1 153 zł |
pokaż 10 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!