Ceny na Xiaomi Redmi Note 13 5G 256 GB / 8 GB
Zdjęcia 8 | od 987 do 1 500 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.67; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v5; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 89; DCI-P3; ОС: Android 13; Model procesora: Dimensity 6080; Procesor (GHz): 2.4; GPU: ARM Mali-G57 MC2; Pamięć RAM (GB): 8 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi Note 13 5G 169 cm 667" Dual SIM USB Type-C 8 Go 256 Go 5000 m | 1 019 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 5G 8/256GB Czarny | 1 499 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 5G 8/256GB Niebieski (51368) | 1 311 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Ocean Teal | 1 313 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 5G 8/256GB 6.67" 120Hz Niebieski | Bezpłatny | 1 500 zł |
Redmi Note 13 5G - 8/256GB / Ocean Teal - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska D | 1 499 zł |
Redmi Note 13 5G 8/256GB Czarny | 987 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 5G 8256GB wysokowydajny procesor D6080 perforowany wy | 1 071 zł |
Xiaomi Redmi Nota 13 5G 8GB 256GB Blanco MZB0DFPHEU | 997 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 5G 8/256GB Niebieski | 1 499 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 5G 8/256GB Biały | 1 499 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Graphite Black | 1 157 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - White | 1 299 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 5G 8/256GB 6.67" 120Hz Czarny | Bezpłatny tr | 1 500 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 5G 8/256GB 6.67" 120Hz Biały | Bezpłatny tra | 1 500 zł |
Redmi Note 13 5G - 8/256GB / Graphite Black - Oficjalny Sklep Xiaomi, Pols | 1 499 zł |
Redmi Note 13 5G - 8/256GB / Arctic White - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska | 1 499 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 5G 8/256GB 6.67" 120Hz Niebieski | Bezpłatny | 1 500 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 5G 8/256GB 6.67" 120Hz Czarny | Bezpłatny tr | 1 500 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 5G 8/256GB 6.67" 120Hz Biały | Bezpłatny tra | 1 500 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!