Smartfon Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G 128 GB / 6 GB
Zdjęcia 19 |
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G 128 GB / 6 GB
128 GB / 6 GB256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Snapdragon 732G
Aparat:4 moduły, 108 MP, + 8 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K
Akumulator:5000 mAh
Waga:202 g
Nie mylić z wersją 5G (procesor Dimensity 1080).
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Xiaomi Redmi Note 12 Pro 6/128GB SzarySpecyfikacja Typ procesora Qualcomm Snapdragon Liczba rdzeni procesora 8 Maksymalne taktowanie procesora 2,... więcej2 GHz Model procesora 732G Kolor produktu Szary Nazwa koloru Graphite Gray Waga produktu 201,8 g Szerokość produktu 76,1 mm Głębokość produktu 8,12 mm Wysokość produktu 164,2 mm Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Wi-Fi Tak Wersja Bluetooth 5.0 Bluetooth Tak Standardy 3G WCDMA Standardy 4G LTE-TDD & LTE-FDD Obsługa kart SIM Hybrid Dual SIM Generacja sieci mobilnej 4G Standard 5G Nieobsługiwany Typ karty SIM NanoSIM NFC Tak Czytnik linii papilarnych Tak Karta graficzna Adreno 618 Głośnik Tak Alarm wibracyjny Tak Szybkie ładowanie Tak Rozpoznawanie twarzy Tak Połączenie wideo Tak Przewody USB Type-C Moc adaptera AC 67 W Skrócona instrukcja obsługi Tak Zasilacz sieciowy Tak Futerał ochronny Tak Wyrzutnik karty SIM Tak Karta gwarancyjna Tak Współczynnik kontrastu (typowy) 4500000:1 Natywna proporcja obrazu 20:9 Przekątna ekranu 6,67" Jasność 700 cd/m² Rozdzielczość 1080 x 2400 px Typ wyświetlacza AMOLED Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) 1100 cd/m² Maksymalna częstotliwość odświeżania 120 Hz Gęstość pikseli 395 ppi Technologia High Dynamic Range (HDR) Dolby Vision Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak Zainstalowany system operacyjny Android 11 Platforma Android Widelec systemu operacyjnego MIUI 13 System dźwięku Dolby Atmos Głośniki Stereo Obsługiwane karty pamięci MicroSD Pamięć RAM 6 GB Pamięć wbudowana 128 GB Typ pamięci RAM LPDDR4X Typ gniazda karty pamięci Gniazdo hybrydowe Port USB Tak Obsługiwany typ USB USB Type-C Wtyk słuchawek 3,5 mm Pojemność baterii 5000 mAh Tryby nagrywania wideo 720p Tryby nagrywania wideo 1080p Tryby nagrywania wideo 2160p Maksymalna liczba klatek na sekundę 60 fps Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) 120° Numer przysłony tylnego, czwartego aparatu 2,4 Typ przedniej kamery Pojedynczy obiektyw Rozdzielczość wideo 3840 x 2160 px Rozmiar czujnika tylnego aparatu 1/1.52" Tryb pracy portretowej Tak Typ aparatu tylnego Quad kamera Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania 3840x2160@30fps Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania 1920x1080@30fps Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania 1280x720@30fps Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania 1920x1080@60fps Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) 8 Mpix ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 107 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 12 Pro 6/128GB Szary (S0450780) | 939 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 12 Pro, 6/128 GB, szarySmartfon Xiaomi Redmi Note 12 Pro Super OIS, SuperNote Redmi Note 12 Pro 4G, nowa bestia producenta jest luźna i gotowa na po... więcejdbój mobilnego świata. Z aparate... EmpikZłóż skargę | 1 009 zł |
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G Dual Sim 6GB RAM 128GB - Grey | 1 048 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 12 Pro 6/128GB Szary | 1 095 zł |
pokaż 8 ofert
Seria Xiaomi Redmi Note (średnie)Porównaj w tabeli →
od 873 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 1 451 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 771 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 514 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 959 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 748 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 709 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 228 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 728 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 176 g
od 567 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 999 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 789 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 1 218 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 098 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5020 mAh, 193 g
od 579 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 987 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 792 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 958 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 204 g
Modyfikacje Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G
Ceny na Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G 128 GB / 6 GB | od 845 zł | 13 oferty | ||
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G 256 GB / 8 GB | od 995 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 950 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G96, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 835 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 838 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 799 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 835 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 203 g
od 728 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 176 g
od 641 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G96, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 958 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 204 g
od 711 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 849 zł
6.8 ", 389 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 199 g
od 999 zł
6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki