Smartfon Xiaomi Mi 11i 256 GB (M2012K11G)
Wideo 30Zdjęcia 7 | od 2 683 do 2 999 zł dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Xiaomi Mi 11i 256 GB
128 GB256 GB
Wyświetlacz:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 888 5G
Aparat:3 moduły, 108 MP, + 8 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4520 mAh
Waga:196 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Xiaomi 11 (górna półka)Porównaj w tabeli →
od 1 111 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4520 mAh, 196 g
od 2 683 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4520 mAh, 196 g
Wideo recenzje
Realme GT vs Xiaomi Mi 11i - porównanie, Krótka Mobzilla odc. 101 [+KONKURS - zakończony]
27 czerwca 202155 694 przegląd
Xiaomi Mi 11i Tańszy nie znaczy zawsze gorszy | Recenzja
22 sierpnia 2021700 przegląd
Mi 11i. Najtańszy ze Snapem 888 (na razie :-))
29 maja 202116 355 przegląd
REALME GT vs Xiaomi Mi 11i - WYDAJNOŚĆ najważniejsza? - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
27 czerwca 202111 675 przegląd
Motorola Moto g100 vs Xiaomi Mi 11i ❗❗❗ | Speed Test Snapdragon 870 vs Snapdragon 888
2 sierpnia 2021827 przegląd
Xiaomi Mi 11i - Mobzilla odc. 553
29 sierpnia 2021110 086 przegląd
XIAOMI Mi 11i czy REALME GT? Niech wygra lepszy
20 lipca 202153 966 przegląd
Xiaomi Mi 11i Recenzja - Mi 11i vs Mi 11 Porównanie - Który jest lepszy? | Robert Nawrowski
20 maja 202146 741 przegląd
Xiaomi Mi 11i, jako Redmi K40 Pro? ZABÓJCA FLAGOWCÓW? | Recenzja
29 marca 202120 574 przegląd
Xiaomi Mi 11i - RECENZJA - Flagowa mowa ROZSĄDKU? - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
9 czerwca 202148 962 przegląd
Realme GT vs Xiaomi Mi 11i ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 888
26 sierpnia 20212 797 przegląd
Xiaomi Mi 11i Unboxing, Mi 11 Full Review, First look,Price,Design, Specification,key features
30 maja 2021319 przegląd
Mi 11i⚡⚡☄️India's fastest charging phone ⚡⚡✨
19 lipca 2022804 przegląd
आज नवीन बहुत खुश है | Xiaomi Mi 11i Unboxing | Pahadi Lifestyle Vlog | Born Pahadi #Mi11i
19 stycznia 2022602 przegląd
Xiaomi 11i Teardown | mi 11i Disassembly | Xiaomi 11i 5G Fast Charging 120W Charger|TANMOY MOBILE|
27 grudnia 20224 256 przegląd
Xiaomi 11i 5G ,108 mp camera, 67W fast charger, Super amoled display, Mi 11i unboxing, YouTube money
30 lipca 2022262 przegląd
XIAOMI 11i UNBOXING | BGMI GAMEPLAY | TORNADO
20 maja 2022216 przegląd
Xiaomi Mi 11i 5G vs Xiaomi 11i Hypercharge|120 watt fast charge|konsa Lena chahiye#unboxing#5Gphones
10 stycznia 2022137 przegląd
Xiaomi mi 11i Unboxing | Exchange offers 12k discount | 6 Gb Ram | 128 Gb Rom | 108 MP camera
17 czerwca 2022117 przegląd
Xiaomi Mi 11i UNBOXING 2022
17 kwietnia 2022147 przegląd
Unboxing Xiaomi Mi 11i 5G phone
23 lutego 2022277 przegląd
Buy Xiaomi 11i Hypercharge 5G now Lowest Price in the Year | Wbb लेना हो तो अभी ले लो ✔️✔️
23 września 2022343 przegląd
Xiaomi 11i Unboxing #Shorts
15 lutego 2022711 przegląd
Xiaomi Mi 11i 5G - The 120Hz Flat Display Flagship We Have Been Waiting For, Comparison to Mi 11
29 kwietnia 20215 805 przegląd
Xiaomi Mi 11i Vs Vivo X70 Pro 5G - Full Comparison [Full Specifications]
26 lutego 2022294 przegląd
Xiaomi MI 11i HyperCharge theme for vivo and iqoo.
22 stycznia 2022737 przegląd
Xiaomi Mi 11 Ultra Vs Xiaomi Mi 11i 5G - Full Comparison [Full Specifications]
19 stycznia 2022395 przegląd
Xiaomi mi 11i official unboxing || @mi_11i_official
6 lipca 20211 025 przegląd
GYA San Andreas on Xiaomi Mi 11i - Game & Settings Review
10 lipca 2021640 przegląd
How to Record Screen in XIAOMI Mi 11i – Catch Fleeting Content
29 lipca 2021840 przegląd
Modyfikacje Xiaomi Mi 11i
Ceny na Xiaomi Mi 11i |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi 11i 128 GB | od 1 111 zł | 6 oferty | ||
Xiaomi Mi 11i 256 GB | od 2 683 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 699 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1200, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 203 g
od 1 454 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 204 g
od 2 201 zł
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Hz, Android 11.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 4 155 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 537 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 748 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 619 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 498 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g