Ceny na Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128 GB / 6 GB (M2101K6G)
Wideo 61Zdjęcia 26 | od 1 099 do 1 821 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.67; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v5; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 86; DCI-P3; ОС: Android 11.0; Model procesora: Snapdragon 732G; Procesor (GHz): 2.3; GPU: Adreno 618; Pamięć RAM (GB): 6 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Redmi Note 10 Pro Aurora Green 8GB RAM 128 GB ROM M2101K6GM23A17407K | 1 285 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 10 Pro 6/128GB 6.67" 120Hz Szary 31117 | 1 100 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128GB Brązowy (32929) | 1 821 zł |
Redmi Note 10 Pro - 6/128GB / Onyx Grey - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska D | 1 599 zł |
Redmi Note 10 Pro 6/128GB Brązowy | 1 099 zł |
Redmi Note 10 Pro - 6/128GB / Gradient Bronze - Oficjalny Sklep Xiaomi, Po | 1 599 zł |
Redmi Note 10 Pro - 6/128GB / Glacier Blue - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polsk | 1 599 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!