Smartfon Xiaomi 12 Pro 256 GB / 8 GB
Wideo 41Zdjęcia 8 |
Xiaomi 12 Pro 256 GB / 8 GB
256 GB / 8 GB256 GB / 12 GB
2021 rok12 Proaparatofondobry dźwięk120 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowanieładowanie bezprzewodowestereobrak 3,5 mmUFS 3.1Wi-Fi 6EbezramkowyLTPO
Wyświetlacz:6.73 ", 3200х1440 (20:9), 521 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 8 Gen 1
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 50 MP, i 50 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4600 mAh
Waga:204 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Xiaomi 12 Pro (górna półka+)Porównaj w tabeli →
od 2 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh, 204 g
od 2 099 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh, 204 g
Wideo recenzje
ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ! Xiaomi 12 Pro Greek Review | Techaholic
8 maja 202234 255 przegląd
رسمياً شاومي تقهر الكبار Xiaomi 12 Pro
28 grudnia 202168 454 przegląd
احدث اجهزة شاومي Xiaomi 12 Pro
26 kwietnia 202261 695 przegląd
Infinix Note 12 Pro Recenzja | 108MP w przystępnej cenie! Czy warto?
26 października 20224 582 przegląd
Xiaomi 12 Recenzja ft. Xiaomi 12 Pro
23 stycznia 20227 005 przegląd
Xiaomi 12 Pro | Duża moc, gorący proc!
27 stycznia 202260 560 przegląd
Xiaomi 12 Pro - wideorecenzja mGSM.pl
23 maja 20226 092 przegląd
Xiaomi 12 Pro - przykładowe filmy
23 maja 2022462 przegląd
XIAOMI 12 vs XIAOMI 12 Pro SPEED TEST Snapdragon 8 Gen 1
3 sierpnia 2022367 przegląd
Xiaomi 12 Pro, unboxing, pierwsze wrażenia
26 marca 202218 851 przegląd
Xiaomi 12 Pro - pierwsze wrażenia | Co warto o nim wiedzieć?
25 marca 202221 893 przegląd
Ile wytrzyma bateria w iPhonie 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max? | EKSTREMALNY test baterii
25 listopada 2020124 243 przegląd
Xiaomi 12 - powitanie , Xiaomi 12 Pro - pożegnanie
10 kwietnia 202222 187 przegląd
Xiaomi 12 Pro - pierwsze wrażenia mGSM.pl
31 marca 20225 607 przegląd
Xiaomi 12, 12 Pro i 12X oficjalnie - co nowego? #TechNews 109
29 grudnia 202140 173 przegląd
Xiaomi 11T Pro z ładowarką 120W
6 października 202128 832 przegląd
Xiaomi 11T Pro - 120W Ładowanie! - Pierwsze wrażenia i CENA - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
15 września 202124 722 przegląd
Redmi Note 12 Pro 5G Global Version မှာ ဘာတွေပြောင်းလဲသွားသလဲ
3 maja 202341 909 przegląd
রেডমি মোবাইলের দাম || Redmi Note 12 Unboxing and Review || @WeAreSaudiProbashi
15 czerwca 20235 869 przegląd
Xiaomi's 120W Hypercharge Charging Test Ft. Xiaomi 12 Pro
5 maja 202314 420 przegląd
Xiaomi Redmi Note 12 Pro Camera test full Features
12 kwietnia 202332 752 przegląd
REDMI Note 12 PRO 5G (Dimensity 1080) REVIEW- Camera and PUBG/BGMI TEST (Mizo tawng)
15 stycznia 20231 617 przegląd
Xiaomi 12 Pro CN Rom | China Beta Full Review | Top Notch Performance | Advanced Features + More ]
17 października 2023609 przegląd
Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G | Unboxing en español
2 maja 2023589 przegląd
Xiaomi 12 Pro | EU Rom | Latest Version | Full Detailed Review | Bugs & Performance | #xiaomi12pro
15 października 20231 296 przegląd
Best Midrange Phones Comparison 2023 - Redmi Note 12 Pro Plus vs Camon 20 Premier vs Galaxy A34
19 października 20232 150 przegląd
Redmi 12 pro Vs Redmi 13 pro full Comparison
14 sierpnia 2023987 przegląd
Xiaomi 12 Pro | Hyper Os Eu | New Super Moon Wallpaper Added | Full Review | Best Daily Driver Rom |
31 stycznia 2024572 przegląd
Redmi Note 12 Pro 5G Pubg Test | 4 Finger + Full Gyro | Smooth Extreme 60FPS Pubg Mobile Gameplay
5 kwietnia1 056 przegląd
Xiaomi 12s ultra or 12 pro Unboxing and first looks X K_da Villain #shorts
6 lipca 2022162 przegląd
Xiaomi 12 Pro | New HyperOS China Rom | Best Rom For Gamers | Full Review | #xiaomi12pro #hyperos
13 marca397 przegląd
iPhone 12 Pro Max Unboxing Freefire Handcam⚡
1 kwietnia 2023229 przegląd
Xiaomi Mi 12 pro #mi12pro #aaramse. watch before you buy, detailed review, full review after 7 days
19 czerwca 2022149 przegląd
Xiaomi 13 Vs Xiaomi 13 Pro Vs Xiaomi 12T Pro
28 grudnia 2022160 przegląd
Redmi Note 12 Pro Plus Global Edition Review: Is it 2023's Flagship Killer?
24 marca 202325 695 przegląd
Redmi Note 12 Pro Plus vs Poco F3 GT Speedtest Comparison shocking Results OMG
30 grudnia 20222 340 przegląd
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G vs Xiaomi 12T Pro 5G
27 października 20229 382 przegląd
TechNews 1467 || Google Search , Redmi Note 12 Series, realme 10 Pro Plus, iQOO 11, Xiaomi 13 Etc..
7 grudnia 2022275 842 przegląd
Xiaomi 12 Pro Unboxing & initial impressions || in Telugu ||
11 maja 2022638 916 przegląd
Infinix Note 12 VIP vs Xiaomi Redmi Note 10 Pro Camera | Body | AnTuTu | Benchmark Full Comparison.
23 czerwca 2022816 przegląd
Redmi Note 12 Pro Max vs Xiaomi 12 Pro Max
17 czerwca 20222 928 przegląd
Modyfikacje Xiaomi 12 Pro
Ceny na Xiaomi 12 Pro |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 12 Pro 256 GB / 8 GB | od 2 099 zł | 1 oferta | ||
Xiaomi 12 Pro 256 GB / 12 GB | od 2 199 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 088 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 1 842 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 193 g
od 1 719 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 525 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 197 g
od 2 177 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.78 ", 513 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4510 mAh, 199 g
od 4 145 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 524 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 796 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 797 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 625 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki