Чохол Apple Silicone Case with MagSafe for iPhone 12/12 Pro
Фото 46 |
Apple Silicone Case with MagSafe for iPhone 12/12 Pro |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Silicone Case with MagSafe for iPhone 12/12 Pro
Усі ціни 27 →Apple Silikonowe etui z MagSafe do iPhonea 12 12 Pro PRODUCT RED MHL63ZM/A | 209 zł |
Apple iPhone 12 | 12 Pro Silicone Case with MagSafe - Deep Navy | 251 zł |
Etui APPLE Silicone Case do iPhone 12/12 Pro Czarny | 280 zł |
APPLE SILIKON CASE IPHONE 12 / 12 Pro CZARNE | 180 zł |
Після появи технології бездротової зарядки MagSafe фірмові чохли від Apple для «айфонів» стали оснащуватися магнітним кільцем. Не стала винятком і силіконова накладка Apple Silicone Case with MagSafe.
Ідеальна посадка
Чохол відмінно «сидить» на смартфоні та прикриває всі вразливі місця. Нагадаємо, що в моделі попереднього покоління Apple Silicone Case for iPhone 11 відкритим залишалося «підборіддя». Повноцінна грань внизу захищає нижній торець «Айфона», в ній завбачливо пророблені отвори під динаміки та зарядний роз'єм Lightning. Ще одне нововведення — тверда пластикова оправа навколо вирізу для камери, яка служить як додаткове ребро жорсткості.
Килим з мікрофібри
Внутрішнє оздоблення виробу виготовлене з м'якої мікрофібри. Вона запобігає утворенню подряпин на корпусі та гранях мобільного телефону. На бічному торці розміщуються дублюючі кнопки для регулювання гучності та блокування/розблокування телефону. Натискаються вони легко і майже не випирають з корпусу, що дозволяє уникнути помилкових спрацювань.
На смак і колір
При «одяганні» смартфона в чохол на екрані «мобільника» висвічується анімація. Причому колір колечка MagSafe і фону в ній збігається з відтінком конкретного чохла. Реалізувати це вдалося за допомогою впровадження в конструкцію накладки спеціальної NFC-мітки. На полицях магазинів модель представлена у восьми кольорах на будь-який смак — кожен зможе підібрати собі чохол для «Айфона», відштовхуючись від власних уподобань.