Smartfon Xiaomi Redmi Note 11S 64 GB / 6 GB
Wideo 14Zdjęcia 9 |
Jeden z najlepszych smartfonów 2022 roku w nominacji „Top za swoje pieniądze”. Xiaomi Redmi Note 11S 64GB jest delegowany ze średniej klasy urządzeń mobilnych o zrównoważonej charakterystyce na wszystkich frontach. Oceńcie sami, model ma do dyspozycji soczysty i szybki ekran AMOLED o przekątnej 6,43 cala ze zwykłą rozdzielczością Full HD+ (2400x1080 pikseli) i częstotliwością odświeżania 90 Hz.
Aby dorównać eleganckiemu wyświetlaczowi, smartfon został wyposażony w wydajny sprzęt do gier: ośmiordzeniowy chipset MediaTek Helio G96 jest zainstalowany wewnątrz urządzenia, a także 6/64 GB pamięci rozszerzalnej. Na szczególną uwagę zasługuje czołowy sensor głównego poczwórnego aparatu urządzenia - sensor Samsung HM2 o rozdzielczości 108 MP. Towarzyszyły mu ultraszerokokątne 8 MP i dwa 2 MP moduły (do fotografii portretowej i makro). Smartfon robi selfie z przednim obiektywem 16 MP w otworze wyspowym ekranu. Autonomiczną pracę urządzenia zapewnia pojemna bateria 5000 mAh z szybkim 33-watowym ładowaniem (do 100% w 58 minut). Należy pamiętać, że w sprzedaży dostępne są różne rodzaje smartfonów, zarówno z modułem NFC, jak i bez niego.
Kup Xiaomi Redmi Note 11S 64 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 10 →XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi Note 11s 6/64GB Niebieski (Twilight Blue)Nowy Redmi Note 11S wyróżnia sie stylowym, modnym designem i jednocześnie gładką fakturą dzięki czemu doskonale lezy w dłoni.... więcejAby zapewnćc wygodny chwyt, Redmi Note 11S wyposażono w dużą baterię o pojemności 5 000 mAh, która mieści się w obudowie o grubości 8,09 mm i wadze 179 g. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 197 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 11s 6/64GB 6.43" 90Hz GrafitowyWyraźne obrazy i znakomite widoki 6 powodów, by kupić Redmi Note 11s Wydajność na plus! Redmi Note 11s wyposażono w wydajny p... więcejrocesor MediaTek Helio G96, który bez trudu obsługuje niesamowity aparat główny 108 MP, dostarczając wyraźnych zdjęć i profesjonalnych nagrań. Dzięki niemu smartfon obsługuje płynną częstotliwość odświeżania 90 Hz, która gwarantuje doskonałe wrażenie podczas gier i oglądania filmów. Ultraszybkie ładowanie Bateria o pojemności 5000 mAh wystarczy na naprawdę długo! To aż do 16 godzin oglądania wideo, maksymalnie 33 godziny rozmów albo nawet 138 godzin słuchania muzyki. A kiedy zabraknie Ci energii, naładuj baterię do 100% w około godzinę dzięki szybkiemu ładowaniu 33 W Pro, które zapewnia nowa technologia MMT. To znaczna oszczędność czasu i pewność, że smartfon będzie gotowy do działania w ekspresowym tempie. Luksusowe wykończenie Smartfon wyróżnia się nie tylko doskonałymi parametrami, ale i stylem. Minimalistyczna Electro.plZłóż skargę | 1 350 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 11s 6/64GB 6.43" 90Hz GrafitowyWyraźne obrazy i znakomite widoki 6 powodów, by kupić Redmi Note 11s Wydajność na plus! Redmi Note 11s wyposażono w wydajny p... więcejrocesor MediaTek Helio G96, który bez trudu obsługuje niesamowity aparat główny 108 MP, dostarczając wyraźnych zdjęć i profesjonalnych nagrań. Dzięki niemu smartfon obsługuje płynną częstotliwość odświeżania 90 Hz, która gwarantuje doskonałe wrażenie podczas gier i oglądania filmów. Ultraszybkie ładowanie Bateria o pojemności 5000 mAh wystarczy na naprawdę długo! To aż do 16 godzin oglądania wideo, maksymalnie 33 godziny rozmów albo nawet 138 godzin słuchania muzyki. A kiedy zabraknie Ci energii, naładuj baterię do 100% w około godzinę dzięki szybkiemu ładowaniu 33 W Pro, które zapewnia nowa technologia MMT. To znaczna oszczędność czasu i pewność, że smartfon będzie gotowy do działania w ekspresowym tempie. Luksusowe wykończenie Smartfon wyróżnia się nie tylko doskonałymi parametrami, ale i stylem. Minimalistyczna Avans.plZłóż skargę | 1 350 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 11s 6/64GB 6.43" 90Hz Grafitowy 37953Wyraźne obrazy i znakomite widoki 6 powodów, by kupić Redmi Note 11s Wydajność na plus! Redmi Note 11s wyposażono w wydajny p... więcejrocesor MediaTek Helio G96, który bez trudu obsługuje niesamowity aparat główny 108 MP, dostarczając wyraźnych zdjęć i profesjonalnych nagrań. Dzięki niemu smartfon obsługuje płynną częstotliwość odświeżania 90 Hz, która gwarantuje doskonałe wrażenie podczas gier i oglądania filmów. Ultraszybkie ładowanie Bateria o pojemności 5000 mAh wystarczy na naprawdę długo! To aż do 16 godzin oglądania wideo, maksymalnie 33 godziny rozmów albo nawet 138 godzin słuchania muzyki. A kiedy zabraknie Ci energii, naładuj baterię do 100% w około godzinę dzięki szybkiemu ładowaniu 33 W Pro, które zapewnia nowa technologia MMT. To znaczna oszczędność czasu i pewność, że smartfon będzie gotowy do działania w ekspresowym tempie. Luksusowe wykończenie Smartfon wyróżnia się nie tylko doskonałymi parametrami, ale i stylem. Minimalistyczna Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 206 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 11S 6/64GB Niebieski (37951) | 710 zł |
Modyfikacje Xiaomi Redmi Note 11S
Ceny na Xiaomi Redmi Note 11S |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 11S 64 GB / 6 GB | od 684 zł | 10 oferty | ||
Xiaomi Redmi Note 11S 128 GB / 6 GB | od 629 zł | 20 oferty |