Смартфон Xiaomi Redmi Note 11S 64 ГБ / 6 ГБ
Відео 14Фото 9 |
Один з кращих смартфонів 2022 року в номінації «топ за свої гроші». Xiaomi Redmi Note 11s 64GB делегований від середніх верств суспільства мобільних пристроїв зі збалансованими по всіх фронтах характеристиками. Судіть самі, модель отримала в розпорядження соковитий і швидкий AMOLED-екран 6.43-дюймової розмірності по діагоналі зі звичним дозволом Full HD + (2400х1080 пікселів) і частотою розгортки 90 Гц.
Під стать шикарному дисплею смартфон обладнали продуктивним ігровим "залізом": всередині девайса встановлений восьмиядерний чіпсет MediaTek Helio G96, а також наявний 6/64 ГБ розширюваної пам'яті. Окремої поваги заслуговує провідний сенсор основної квадрокамери пристрою-датчик Samsung HM2 на 108 МП. Компанію йому склали 8 МП ультраширик і два модулі по 2 МП (для портретної зйомки і жанру макрофотографії). Селфі-кадри смартфон робить на об'єктив 16 МП фронталки в острівному отворі екрану. Автономну роботу девайса забезпечує ємна акумуляторна батарея на 5000 мАгод з швидкою 33-ватною зарядкою (до 100% за 58 хв.). Зверніть увагу, що у продажу є різновиди смартфона як з NFC-модулем, так і без нього.
Купити Xiaomi Redmi Note 11S 64 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 7 →XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi Note 11s 6/64GB Niebieski (Twilight Blue)Nowy Redmi Note 11S wyróżnia sie stylowym, modnym designem i jednocześnie gładką fakturą dzięki czemu doskonale lezy w dłoni.... щеAby zapewnćc wygodny chwyt, Redmi Note 11S wyposażono w dużą baterię o pojemności 5 000 mAh, która mieści się w obudowie o grubości 8,09 mm i wadze 179 g. MediaMarkt.plПоскаржитись | 1 197 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 11s 6/64GB 6.43" 90Hz GrafitowyWyraźne obrazy i znakomite widoki 6 powodów, by kupić Redmi Note 11s Wydajność na plus! Redmi Note 11s wyposażono w wydajny p... щеrocesor MediaTek Helio G96, który bez trudu obsługuje niesamowity aparat główny 108 MP, dostarczając wyraźnych zdjęć i profesjonalnych nagrań. Dzięki niemu smartfon obsługuje płynną częstotliwość odświeżania 90 Hz, która gwarantuje doskonałe wrażenie podczas gier i oglądania filmów. Ultraszybkie ładowanie Bateria o pojemności 5000 mAh wystarczy na naprawdę długo! To aż do 16 godzin oglądania wideo, maksymalnie 33 godziny rozmów albo nawet 138 godzin słuchania muzyki. A kiedy zabraknie Ci energii, naładuj baterię do 100% w około godzinę dzięki szybkiemu ładowaniu 33 W Pro, które zapewnia nowa technologia MMT. To znaczna oszczędność czasu i pewność, że smartfon będzie gotowy do działania w ekspresowym tempie. Luksusowe wykończenie Smartfon wyróżnia się nie tylko doskonałymi parametrami, ale i stylem. Minimalistyczna Electro.plПоскаржитись | 1 350 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 11s 6/64GB 6.43" 90Hz GrafitowyWyraźne obrazy i znakomite widoki 6 powodów, by kupić Redmi Note 11s Wydajność na plus! Redmi Note 11s wyposażono w wydajny p... щеrocesor MediaTek Helio G96, który bez trudu obsługuje niesamowity aparat główny 108 MP, dostarczając wyraźnych zdjęć i profesjonalnych nagrań. Dzięki niemu smartfon obsługuje płynną częstotliwość odświeżania 90 Hz, która gwarantuje doskonałe wrażenie podczas gier i oglądania filmów. Ultraszybkie ładowanie Bateria o pojemności 5000 mAh wystarczy na naprawdę długo! To aż do 16 godzin oglądania wideo, maksymalnie 33 godziny rozmów albo nawet 138 godzin słuchania muzyki. A kiedy zabraknie Ci energii, naładuj baterię do 100% w około godzinę dzięki szybkiemu ładowaniu 33 W Pro, które zapewnia nowa technologia MMT. To znaczna oszczędność czasu i pewność, że smartfon będzie gotowy do działania w ekspresowym tempie. Luksusowe wykończenie Smartfon wyróżnia się nie tylko doskonałymi parametrami, ale i stylem. Minimalistyczna Avans.plПоскаржитись | 1 350 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 11s 6/64GB 6.43" 90Hz Grafitowy 37953Wyraźne obrazy i znakomite widoki 6 powodów, by kupić Redmi Note 11s Wydajność na plus! Redmi Note 11s wyposażono w wydajny p... щеrocesor MediaTek Helio G96, który bez trudu obsługuje niesamowity aparat główny 108 MP, dostarczając wyraźnych zdjęć i profesjonalnych nagrań. Dzięki niemu smartfon obsługuje płynną częstotliwość odświeżania 90 Hz, która gwarantuje doskonałe wrażenie podczas gier i oglądania filmów. Ultraszybkie ładowanie Bateria o pojemności 5000 mAh wystarczy na naprawdę długo! To aż do 16 godzin oglądania wideo, maksymalnie 33 godziny rozmów albo nawet 138 godzin słuchania muzyki. A kiedy zabraknie Ci energii, naładuj baterię do 100% w około godzinę dzięki szybkiemu ładowaniu 33 W Pro, które zapewnia nowa technologia MMT. To znaczna oszczędność czasu i pewność, że smartfon będzie gotowy do działania w ekspresowym tempie. Luksusowe wykończenie Smartfon wyróżnia się nie tylko doskonałymi parametrami, ale i stylem. Minimalistyczna Mediaexpert.plПоскаржитись | 1 350 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 11S 6/64GB Niebieski (37951) | 710 zł |
Xiaomi Redmi Note 11s 6/64gb 6.4´´ Dual Sim Niebieski TKOXAOSZA0407Smartfon XIAOMI Redmi Note 11S 6/64GB 6.4´´ Dual Sim w kolorze niebieskim to zaawansowane i eleganckie urządzenie mobilne, kt... щеóre zapewnia wyjątkową wydajność i oszałamiające wizualizacje. Ten smartfon jest wyposażony w imponujące funkcje i jest dostępny w modnym niebieskim kolorze. Wyposażony w 6,4-calowy ekran, Redmi Note 11S oferuje duże i wciągające doświadczenie wizualne. Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy, przeglądasz internet czy grasz w gry, wyraziste kolory i wyraźne szczegóły zwiększają Twoje doświadczenie wizualne. Pod maską ten smartfon jest napędzany wydajnym procesorem i dysponuje 6 GB pamięci RAM. To zapewnia płynne wielozadaniowoś tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 684 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 11S 6/64GB Szary (37953) | 1 197 zł |
Модификації Xiaomi Redmi Note 11S
Ціни на Xiaomi Redmi Note 11S |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 11S 64 ГБ / 6 ГБ | від 684 zł | 7 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 11S 128 ГБ / 6 ГБ | від 641 zł | 14 пропозицій |