Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Honor Magic V2 5G telefon komórkowy składany smartfon z funkcją SIM Free 1
7 763 zł
Smartfon HONOR Magic V2 16/512GB 5G 7.92" 120Hz Czarny Bezprzekładniow a konstrukcja HONOR z superlekkim tytanowym zawiasem zapewnia płynne otwieranie i wyświetlanie całko... więcej wicie płaskiego ekranu oraz tryb półotwarty pod wieloma kątami. Profesjonalny wyświetlacz HDR z pełnym przetwarzaniem obrazu w wysokiej rozdzielczości, jeszcze jaśniejszy i atrakcyjniejszy .
Electro.pl
Złóż skargę
8 999 zł
Smartfon HONOR Magic V2 16/512GB 5G 7.92" 120Hz Czarny Bezprzekładniow a konstrukcja HONOR z superlekkim tytanowym zawiasem zapewnia płynne otwieranie i wyświetlanie całko... więcej wicie płaskiego ekranu oraz tryb półotwarty pod wieloma kątami. Profesjonalny wyświetlacz HDR z pełnym przetwarzaniem obrazu w wysokiej rozdzielczości, jeszcze jaśniejszy i atrakcyjniejszy ....
Avans.pl
Złóż skargę
8 999 zł
Smartfon HONOR Magic V2 16/512GB 5G 7.92" 120Hz Czarny 5109AYGY Bezprzekładniow a konstrukcja HONOR z superlekkim tytanowym zawiasem zapewnia płynne otwieranie i wyświetlanie całko... więcej wicie płaskiego ekranu oraz tryb półotwarty pod wieloma kątami. Profesjonalny wyświetlacz HDR z pełnym przetwarzaniem obrazu w wysokiej rozdzielczości, jeszcze jaśniejszy i atrakcyjniejszy ....
Mediaexpert.pl
Złóż skargę
8 999 zł
HONOR Magic V2 5G 16/512GB Fioletowy HONOR Magic V2 5G 16/512GB Fioletowy
Orange.pl
Złóż skargę
8 999 zł
Honor Magic V2 16/512GB 7,92" 120Hz 50Mpix Purpurowy 5G:tak;Budzik:t ak;Aparat przedni:tak;Apa rat przedni:16 Mpix;Aparat tylny:50 Mpix;Aparat zewnętrzny:0;Bl uetooth:tak... więcej v5.3;Bluetooth informacje:BLE, SBC, AAC, LDAC, APTX, APTX HD;Długość czuwania:0 h;Czas do pełnego naładowania baterii:0;Czas pracy na baterii do:0;Częstotliw ość odświeżania ekranu:120 Hz;Czujniki:czu jnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, e-kompas, żyroskop;Czytni k kart pamięci microSD:nie;Dod atkowy aparat tylny:+ 50 Mpix + 20 Mpix;Dostęp do sieci:tak;Dual SIM:tak;Dyktafo n:tak;Dzwonki MP3:tak;Dzwonki polifoniczne:ta k;EDGE:tak;Doty kowy wyświetlacz:tak ;Pokrowiec przypisany modelowi:Honor Magic V2;Opcje aparatu:autofoc us, ledowa lampa błyskowa, nagrywanie filmów Ultra HD 4K, zbliżenie cyfrowe x 40;Dodatkowe opcje:Google Play, DTS audio;Opcje telefonu:odbior nik GPS, odtwarzacz MP3, tryb głośnomówiący, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas, żyroskop, czujnik światła otoczenia;GPRS: tak;GPS:GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, Beidou;Gwarancj a:24 miesiące;Gwaran cja:24 miesiące;Kalend arz:tak;Kalkula tor:tak;Kolor:p urpurowy;Barwa obudowy:purpuro wy;Liczba rdzeni procesora:8-rdz eniowy;LTE:tak; Ładowanie bezprzewodowe:n ie;Ładowanie:sz ybkie ładowanie;Ładow arka:tak;Łączno ść bezprzewodowa:5 G, NFC, LTE, BLUETOOTH, WI-FI;Marka procesora:Qualc omm;Interfejs po polsku:tak;Mode l procesora:Snapd ragon 8 gen 2;Nagrywanie filmów:4K;Nano SIM:tak;Nawigac ja: odbiornik GPS:tak;obiekty w 2:50 Mpix - f/2,0 - tylny ultraszerokokąt ny;obiektyw 3:20 Mpix - f/2,4 - tylny teleobiektyw;ob iektyw 4:16 Mpix - f/2,2 - przód;obiektyw 5:0;obiektyw 6:0;Odporność – legale 1:0;Odporność – legale 2:0;Odporność – legale 3:0;Odporność – legale 4:0;Odporność – legale 5:0;Odtwarzacz audio:3GP, AAC, AMR, FLAC, MIDI, MP3, OGG, WAV;Odtwarzacz audio:tak;Odtwa rzacz wideo:3GP, MP4;Pamięć RAM:16 GB;Pamięć wewnętrzna:512 GB;Płatność zbliżeniowa (NFC):tak;Pojem ność akumulatora w komplecie:5000 mAh;Procesor:Sn apdragon 8 gen 2;Prosty w obsłudze:nie;Pr zekątna ekranu:7,92 ";Przysłona obiektywu:50 Mpix - f/1,9 - tylny główny;Rodzaj:s martfon rozkładany;Rodz aj karty SIM:nano SIM;Rodzaj karty SIM:nanoSIM;Typ obudowy:rozkład any;Typ obudowy:z klapką;Rodzaj wyświetlacza:OL ED;Rozdzielczoś ć ekranu:2344 x 2156 pikseli;Rozdzie lczość nagrywania wideo:4K;Rozmow y wideo (przez aplikacje):tak; Slot hybrydowy:nie;S tandardy wysyłania/odbie rania wiadomości:e-ma il, MMS, SMS;Bardzo odporny:nie;Sys tem operacyjny:Andr oid 13;System operacyjny:Andr oid;Szybkie ładowanie:tak;T ryb głośnomówiący:t ak;Typ gniazda ładowania:USB typ C;Waga:231 g;Sygnał wibrujący:tak;S ieć Wi-Fi:tak;W opakowaniu:inst rukcja obsługi w języku polskim, kabel USB-C, karta gwarancyjna;Roz miary (szer. x wys. x głęb.):156,7 x 145,4 x 4,8 mm;Wymienny akumulator:niew ymienny;Ekran:1 ,07 mld kolorów;Złącza: USB typ C;Komunikacja:W i-Fi, NFC, USB, Bluetooth 5.3;zSmartfony opisy uniwersalne:1. Czytnik linii papilarnych, 1. Dual Sim, Aparat nagrywanie 4K, procesor Qualcomm 8 rdzeni
OleOle.pl
Złóż skargę
8 999 zł
Honor Magic V2 16/512GB 7,92" 120Hz 50Mpix Purpurowy 5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap arat przedni:tak;Apa rat przedni:16 Mpix;Aparat tylny:50 Mpix;Aparat zewnętrzny:0;Bl ueto... więcej oth:tak v5.3;Bluetooth informacje:BLE, SBC, AAC, LDAC, APTX, APTX HD;Czas czuwania do:0 h;Czas do pełnego naładowania baterii:0;Czas pracy na baterii do:0;Częstotliw ość odświeżania ekranu:120 Hz;Czujniki:czu jnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, e-kompas, żyroskop;Czytni k kart pamięci microSD:nie;Dod atkowy aparat tylny:+ 50 Mpix + 20 Mpix;Dostęp do Internetu:tak;D ual SIM:tak;Dyktafo n:tak;Dzwonki MP3:tak;Dzwonki polifoniczne:ta k;EDGE:tak;Ekra n dotykowy:tak;Et ui dedykowane model (relacje):Honor Magic V2;Funkcje aparatu:autofoc us, ledowa lampa błyskowa, nagrywanie filmów Ultra HD 4K, zbliżenie cyfrowe x 40;Funkcje dodatkowe:Googl e Play, DTS audio;Funkcje telefonu:odbior nik GPS, odtwarzacz MP3, tryb głośnomówiący, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas, żyroskop, czujnik światła otoczenia;GPRS: tak;GPS:GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, Beidou;Gwarancj a:24 miesiące;Gwaran cja:24 miesiące;Kalend arz:tak;Kalkula tor:tak;Kolor:p urpurowy;Kolor obudowy:purpuro wy;Liczba rdzeni procesora:8-rdz eniowy;LTE:tak; Ładowanie bezprzewodowe:n ie;Ładowanie:sz ybkie ładowanie;Ładow arka:tak;Łączno ść bezprzewodowa:5 G, NFC, LTE, BLUETOOTH, WI-FI;Marka procesora:Qualc omm;Menu w języku polskim:tak;Mod el procesora:Snapd ragon 8 gen 2;Nagrywanie filmów:4K;Nano SIM:tak;Nawigac ja: odbiornik GPS:tak;obiekty w 2:50 Mpix - f/2,0 - tylny ultraszerokokąt ny;obiektyw 3:20 Mpix - f/2,4 - tylny teleobiektyw;ob iektyw 4:16 Mpix - f/2,2 - przód;obiektyw 5:0;obiektyw 6:0;Odporność – legale 1:0;Odporność – legale 2:0;Odporność – legale 3:0;Odporność – legale 4:0;Odporność – legale 5:0;Odtwarzacz audio:3GP, AAC, AMR, FLAC, MIDI, MP3, OGG, WAV;Odtwarzacz audio:tak;Odtwa rzacz wideo:3GP, MP4;Pamięć RAM:16 GB;Pamięć wbudowana:512 GB;Płatność zbliżeniowa (NFC):tak;Pojem ność baterii:5000 mAh;Procesor:Sn apdragon 8 gen 2;Prosty w obsłudze:nie;Pr zekątna wyświetlacza:7, 92 ";Przysłona obiektywu:50 Mpix - f/1,9 - tylny główny;Rodzaj:s martfon rozkładany;Rodz aj karty SIM:nano SIM;Rodzaj karty SIM:nanoSIM;Obu dowa:rozkładany ;Rodzaj obudowy:z klapką;Rodzaj wyświetlacza:OL ED;Rozdzielczoś ć ekranu:2344 x 2156 pikseli;Rozdzie lczość nagrywania wideo:4K;Rozmow y wideo (przez aplikacje):tak; Slot hybrydowy:nie;S tandardy wysyłania/odbie rania wiadomości:e-ma il, MMS, SMS;Super wytrzymały:nie; System operacyjny:Andr oid 13;System operacyjny:Andr oid;Szybkie ładowanie:tak;T ryb głośnomówiący:t ak;Typ gniazda ładowania:USB typ C;Waga:231 g;Wibracje:tak; Wi-Fi:tak;W opakowaniu:inst rukcja obsługi w języku polskim, kabel USB-C, karta gwarancyjna;Wym iary (wys. x szer. x głęb.):156,7 x 145,4 x 4,8 mm;Wymienny akumulator:niew ymienny;Wyświet lacz:1,07 mld kolorów;Złącza: USB typ C;Komunikacja:W i-Fi, NFC, USB, Bluetooth 5.3;zSmartfony opisy uniwersalne:1. Czytnik linii papilarnych, 1. Dual Sim, Aparat nagr...
RTV Euro AGD
Złóż skargę
8 999 zł
Smartfon Honor Magic V2 16/512GB Balck OEM - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł
8 449 zł
HONOR Magic V2 5G 16/512GB Black 120Hz - darmowy odbiór w 22 miastach i be
8 999 zł
HONOR Magic V2 16GB512GBWyświetlacz643 i 792 calaOsiem rdzeni Snapdragon 8 9 483 zł
Smartfon HONOR Magic V2 16/512GB 5G 7.92" 120Hz Fioletowy Bezprzekładniow a konstrukcja HONOR z superlekkim tytanowym zawiasem zapewnia płynne otwieranie i wyświetlanie całko... więcej wicie płaskiego ekranu oraz tryb półotwarty pod wieloma kątami. Profesjonalny wyświetlacz HDR z pełnym przetwarzaniem obrazu w wysokiej rozdzielczości, jeszcze jaśniejszy i atrakcyjniejszy .
Electro.pl
Złóż skargę
8 999 zł
Smartfon HONOR Magic V2 16/512GB 5G 7.92" 120Hz Fioletowy Bezprzekładniow a konstrukcja HONOR z superlekkim tytanowym zawiasem zapewnia płynne otwieranie i wyświetlanie całko... więcej wicie płaskiego ekranu oraz tryb półotwarty pod wieloma kątami. Profesjonalny wyświetlacz HDR z pełnym przetwarzaniem obrazu w wysokiej rozdzielczości, jeszcze jaśniejszy i atrakcyjniejszy ....
Avans.pl
Złóż skargę
8 999 zł
Smartfon HONOR Magic V2 16/512GB 5G 7.92" 120Hz Fioletowy 5109AYGW Bezprzekładniow a konstrukcja HONOR z superlekkim tytanowym zawiasem zapewnia płynne otwieranie i wyświetlanie całko... więcej wicie płaskiego ekranu oraz tryb półotwarty pod wieloma kątami. Profesjonalny wyświetlacz HDR z pełnym przetwarzaniem obrazu w wysokiej rozdzielczości, jeszcze jaśniejszy i atrakcyjniejszy ....
Mediaexpert.pl
Złóż skargę
8 999 zł
HONOR Magic V2 5G 16/512GB Czarny HONOR Magic V2 5G 16/512GB Czarny
Orange.pl
Złóż skargę
8 999 zł
Honor Magic V2 16/512GB 7,92" 120Hz 50Mpix Czarny 5G:tak;Budzik:t ak;Aparat przedni:tak;Apa rat przedni:16 Mpix;Aparat tylny:50 Mpix;Aparat zewnętrzny:0;Bl uetooth:tak... więcej v5.3;Bluetooth informacje:BLE, SBC, AAC, LDAC, APTX, APTX HD;Długość czuwania:0 h;Czas do pełnego naładowania baterii:0;Czas pracy na baterii do:0;Częstotliw ość odświeżania ekranu:120 Hz;Czujniki:czu jnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, e-kompas, żyroskop;Czytni k kart pamięci microSD:nie;Dod atkowy aparat tylny:+ 50 Mpix + 20 Mpix;Dostęp do sieci:tak;Dual SIM:tak;Dyktafo n:tak;Dzwonki MP3:tak;Dzwonki polifoniczne:ta k;EDGE:tak;Doty kowy wyświetlacz:tak ;Pokrowiec przypisany modelowi:Honor Magic V2;Opcje aparatu:autofoc us, ledowa lampa błyskowa, nagrywanie filmów Ultra HD 4K, zbliżenie cyfrowe x 40;Dodatkowe opcje:Google Play, DTS audio;Opcje telefonu:odbior nik GPS, odtwarzacz MP3, tryb głośnomówiący, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas, żyroskop, czujnik światła otoczenia;GPRS: tak;GPS:GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, Beidou;Gwarancj a:24 miesiące;Gwaran cja:24 miesiące;Kalend arz:tak;Kalkula tor:tak;Kolor:c zarny;Barwa obudowy:czarny; Liczba rdzeni procesora:8-rdz eniowy;LTE:tak; Ładowanie bezprzewodowe:n ie;Ładowanie:sz ybkie ładowanie;Ładow arka:tak;Łączno ść bezprzewodowa:5 G, NFC, LTE, BLUETOOTH, WI-FI;Marka procesora:Qualc omm;Interfejs po polsku:tak;Mode l procesora:Snapd ragon 8 gen 2;Nagrywanie filmów:4K;Nano SIM:tak;Nawigac ja: odbiornik GPS:tak;obiekty w 2:50 Mpix - f/2,0 - tylny ultraszerokokąt ny;obiektyw 3:20 Mpix - f/2,4 - tylny teleobiektyw;ob iektyw 4:16 Mpix - f/2,2 - przód;obiektyw 5:0;obiektyw 6:0;Odporność – legale 1:0;Odporność – legale 2:0;Odporność – legale 3:0;Odporność – legale 4:0;Odporność – legale 5:0;Odtwarzacz audio:tak;Odtwa rzacz audio:3GP, AAC, AMR, FLAC, MIDI, MP3, OGG, WAV;Odtwarzacz wideo:3GP, MP4;Pamięć RAM:16 GB;Pamięć wewnętrzna:512 GB;Płatność zbliżeniowa (NFC):tak;Pojem ność akumulatora w komplecie:5000 mAh;Procesor:Sn apdragon 8 gen 2;Prosty w obsłudze:nie;Pr zekątna ekranu:7,92 ";Przysłona obiektywu:50 Mpix - f/1,9 - tylny główny;Rodzaj:s martfon rozkładany;Rodz aj karty SIM:nano SIM;Rodzaj karty SIM:nanoSIM;Typ obudowy:rozkład any;Typ obudowy:z klapką;Rodzaj wyświetlacza:OL ED;Rozdzielczoś ć ekranu:2344 x 2156 pikseli;Rozdzie lczość nagrywania wideo:4K;Rozmow y wideo (przez aplikacje):tak; Slot hybrydowy:nie;S tandardy wysyłania/odbie rania wiadomości:e-ma il, MMS, SMS;Bardzo odporny:nie;Sys tem operacyjny:Andr oid 13;System operacyjny:Andr oid;Szybkie ładowanie:tak;T ryb głośnomówiący:t ak;Typ gniazda ładowania:USB typ C;Waga:231 g;Sygnał wibrujący:tak;S ieć Wi-Fi:tak;W opakowaniu:inst rukcja obsługi w języku polskim, kabel USB-C, karta gwarancyjna;Roz miary (szer. x wys. x głęb.):156,7 x 145,4 x 4,8 mm;Wymienny akumulator:niew ymienny;Ekran:1 ,07 mld kolorów;Złącza: USB typ C;Komunikacja:W i-Fi, NFC, USB, Bluetooth 5.3;zSmartfony opisy uniwersalne:1. Czytnik linii papilarnych, 1. Dual Sim, Aparat nagrywanie 4K, procesor Qualcomm 8 rdzeni
OleOle.pl
Złóż skargę
8 999 zł
Honor Magic V2 16/512GB 7,92" 120Hz 50Mpix Czarny 5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap arat przedni:tak;Apa rat przedni:16 Mpix;Aparat tylny:50 Mpix;Aparat zewnętrzny:0;Bl ueto... więcej oth:tak v5.3;Bluetooth informacje:BLE, SBC, AAC, LDAC, APTX, APTX HD;Czas czuwania do:0 h;Czas do pełnego naładowania baterii:0;Czas pracy na baterii do:0;Częstotliw ość odświeżania ekranu:120 Hz;Czujniki:czu jnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, e-kompas, żyroskop;Czytni k kart pamięci microSD:nie;Dod atkowy aparat tylny:+ 50 Mpix + 20 Mpix;Dostęp do Internetu:tak;D ual SIM:tak;Dyktafo n:tak;Dzwonki MP3:tak;Dzwonki polifoniczne:ta k;EDGE:tak;Ekra n dotykowy:tak;Et ui dedykowane model (relacje):Honor Magic V2;Funkcje aparatu:autofoc us, ledowa lampa błyskowa, nagrywanie filmów Ultra HD 4K, zbliżenie cyfrowe x 40;Funkcje dodatkowe:Googl e Play, DTS audio;Funkcje telefonu:odbior nik GPS, odtwarzacz MP3, tryb głośnomówiący, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas, żyroskop, czujnik światła otoczenia;GPRS: tak;GPS:GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, Beidou;Gwarancj a:24 miesiące;Gwaran cja:24 miesiące;Kalend arz:tak;Kalkula tor:tak;Kolor:c zarny;Kolor obudowy:czarny; Liczba rdzeni procesora:8-rdz eniowy;LTE:tak; Ładowanie bezprzewodowe:n ie;Ładowanie:sz ybkie ładowanie;Ładow arka:tak;Łączno ść bezprzewodowa:5 G, NFC, LTE, BLUETOOTH, WI-FI;Marka procesora:Qualc omm;Menu w języku polskim:tak;Mod el procesora:Snapd ragon 8 gen 2;Nagrywanie filmów:4K;Nano SIM:tak;Nawigac ja: odbiornik GPS:tak;obiekty w 2:50 Mpix - f/2,0 - tylny ultraszerokokąt ny;obiektyw 3:20 Mpix - f/2,4 - tylny teleobiektyw;ob iektyw 4:16 Mpix - f/2,2 - przód;obiektyw 5:0;obiektyw 6:0;Odporność – legale 1:0;Odporność – legale 2:0;Odporność – legale 3:0;Odporność – legale 4:0;Odporność – legale 5:0;Odtwarzacz audio:tak;Odtwa rzacz audio:3GP, AAC, AMR, FLAC, MIDI, MP3, OGG, WAV;Odtwarzacz wideo:3GP, MP4;Pamięć RAM:16 GB;Pamięć wbudowana:512 GB;Płatność zbliżeniowa (NFC):tak;Pojem ność baterii:5000 mAh;Procesor:Sn apdragon 8 gen 2;Prosty w obsłudze:nie;Pr zekątna wyświetlacza:7, 92 ";Przysłona obiektywu:50 Mpix - f/1,9 - tylny główny;Rodzaj:s martfon rozkładany;Rodz aj karty SIM:nano SIM;Rodzaj karty SIM:nanoSIM;Obu dowa:rozkładany ;Rodzaj obudowy:z klapką;Rodzaj wyświetlacza:OL ED;Rozdzielczoś ć ekranu:2344 x 2156 pikseli;Rozdzie lczość nagrywania wideo:4K;Rozmow y wideo (przez aplikacje):tak; Slot hybrydowy:nie;S tandardy wysyłania/odbie rania wiadomości:e-ma il, MMS, SMS;Super wytrzymały:nie; System operacyjny:Andr oid 13;System operacyjny:Andr oid;Szybkie ładowanie:tak;T ryb głośnomówiący:t ak;Typ gniazda ładowania:USB typ C;Waga:231 g;Wibracje:tak; Wi-Fi:tak;W opakowaniu:inst rukcja obsługi w języku polskim, kabel USB-C, karta gwarancyjna;Wym iary (wys. x szer. x głęb.):156,7 x 145,4 x 4,8 mm;Wymienny akumulator:niew ymienny;Wyświet lacz:1,07 mld kolorów;Złącza: USB typ C;Komunikacja:W i-Fi, NFC, USB, Bluetooth 5.3;zSmartfony opisy uniwersalne:1. Czytnik linii papilarnych, 1. Dual Sim, Aparat nagrywanie...
RTV Euro AGD
Złóż skargę
8 999 zł
HONOR Magic V2 5G 16/512GB Silk Purple 120Hz - darmowy odbiór w 22 miastac
8 999 zł