Smartfon Honor Magic4 Lite 128 GB / 6 GB
Wideo 12Zdjęcia 32 | od 1 129 do 1 538 zł dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Honor Magic4 Lite 128 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.81 ", 2388х1080, 385 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, RAM 6 GB
Procesor:Snapdragon 695 5G
Aparat:3 moduły, 48 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, stabilizacja
Akumulator:4800 mAh
Waga:189 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Honor Magic (top, aparatofony)Porównaj w tabeli →
od 4 499 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.81 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 7, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5100 mAh, 219 g
od 1 383 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.78 ", 429 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 6 Gen 1, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 5 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5300 mAh, 185 g
od 969 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 175 g
od 5 999 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.8 ", 453 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 180 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, przycisk SOS, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5600 mAh, 225 g
od 1 107 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 175 g
od 7 682 zł
flagowiec, 5G, 7.92 ", składany, 402 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 20 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 231 g, super cienki
od 882 zł
5G, 6.81 ", 385 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 189 g
od 7 499 zł
dobry dźwięk, 5G, 7.9 ", składany, 382 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 54 Mpx, + 8 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 267 g, super cienki
od 2 871 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.81 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh, 209 g
od 1 129 zł
6.81 ", 385 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 189 g
od 4 700 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.81 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 7, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5100 mAh, 219 g
od 5 999 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.8 ", 453 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 180 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, przycisk SOS, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5600 mAh, 225 g
Wideo recenzje
Honor X9 5G aka Honor Magic 4 Lite aka Honor X 30 - Recenzja w 10minut
7 sierpnia 20222 058 przegląd
HONOR MAGIC 4 LITE REVIEW - Solid Mid-Range Phone To Buy! | SOUTH AFRICAN TECH YOUTUBER
22 sierpnia 20221 851 przegląd
EN DIRECTO el Smartphone Honor Magic4 Lite
18 czerwca 2022284 przegląd
Honor Magic4 Lite Huawei Nova Y90. #Trakontech#
24 czerwca 2022510 przegląd
Does HONOR Magic4 Lite have SD Card Slot?
30 października 20221 233 przegląd
Honor X9 5G Vs Huawei Nova Y90 Vs Honor Magic4 Lite #Trakontech#
27 czerwca 2022395 przegląd
HONOR Magic 4 Lite Unboxing & Quick Overview | #honormagic4
28 września 2022849 przegląd
Huawei Nova 8i Vs Honor 50 Lite Vs Honor Magic4 Lite. #Trakontech#
24 marca 2022343 przegląd
Honor X30 Vs Honor X9 5G Vs Honor Magic4 Lite. #Trakontech#
2 lipca 2022268 przegląd
HONOR MAGIC 4 LITE vs POCO X4 PRO 5G - Full specs comparison
3 lipca 20221 668 przegląd
Honor Magic4 Lite Hard reset/Pattern unlock
26 czerwca 20227 962 przegląd
HONOR MAGIC4 LITE 5G | Fazit nach 4 Wochen ✔
12 czerwca 20223 493 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 882 zł
5G, 6.81 ", 385 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 189 g
od 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 182 zł
zakrzywiony ekran, 6.7 ", 391 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 349 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 188 g
od 1 449 zł
5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Pro, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g, brak ładowarki
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g