Смартфон Honor Magic4 Lite 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 12Фото 32 |
Закрити
Шапка
Honor Magic4 Lite 128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.81 ", 2388х1080, 385 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 695 5G
Камера:3 модулі, 48 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, стабілізація
Акумулятор:4800 мАгод
Вага:189 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Honor Magic (топ, камерафони)Порівняти в таблиці →
від 4 499 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.81 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 4 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5100 мАгод, 219 г
від 1 383 zł
5G, екран-водоспад, 6.78 ", 429 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 6 Gen 1, камера: 3 модулі, 108 МП, + 5 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5300 мАгод, 185 г
від 969 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 175 г
від 5 999 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 453 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 180 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, екстрена кнопка, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5600 мАгод, 225 г
від 1 107 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 175 г
від 7 682 zł
флагман, 5G, 7.92 ", гнучкий, 402 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 20 МП, + 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 231 г, ультратонкий
від 882 zł
5G, 6.81 ", 385 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 189 г
від 7 499 zł
гарний звук, 5G, 7.9 ", гнучкий, 382 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 54 МП, + 8 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 267 г, ультратонкий
від 2 871 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.81 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 209 г
від 1 129 zł
6.81 ", 385 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 189 г
від 4 700 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.81 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 4 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5100 мАгод, 219 г
від 5 999 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 453 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 180 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, екстрена кнопка, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5600 мАгод, 225 г
Відеоогляди
Honor X9 5G aka Honor Magic 4 Lite aka Honor X 30 - Recenzja w 10minut
7 серпня 20222 058 переглядів
HONOR MAGIC 4 LITE REVIEW - Solid Mid-Range Phone To Buy! | SOUTH AFRICAN TECH YOUTUBER
22 серпня 20221 851 перегляд
EN DIRECTO el Smartphone Honor Magic4 Lite
18 червня 2022284 перегляда
Honor Magic4 Lite Huawei Nova Y90. #Trakontech#
24 червня 2022510 переглядів
Does HONOR Magic4 Lite have SD Card Slot?
30 жовтня 20221 233 перегляда
Honor X9 5G Vs Huawei Nova Y90 Vs Honor Magic4 Lite #Trakontech#
27 червня 2022395 переглядів
HONOR Magic 4 Lite Unboxing & Quick Overview | #honormagic4
28 вересня 2022849 переглядів
Huawei Nova 8i Vs Honor 50 Lite Vs Honor Magic4 Lite. #Trakontech#
24 березня 2022343 перегляда
Honor X30 Vs Honor X9 5G Vs Honor Magic4 Lite. #Trakontech#
2 липня 2022268 переглядів
HONOR MAGIC 4 LITE vs POCO X4 PRO 5G - Full specs comparison
3 липня 20221 668 переглядів
Honor Magic4 Lite Hard reset/Pattern unlock
26 червня 20227 962 перегляда
HONOR MAGIC4 LITE 5G | Fazit nach 4 Wochen ✔
12 червня 20223 493 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 882 zł
5G, 6.81 ", 385 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 189 г
від 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 1 182 zł
екран-водоспад, 6.7 ", 391 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 1 349 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 188 г
від 1 449 zł
5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7200 Pro, камера: 2 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г, без ЗП
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г